Wybierz daty

Palma de Mallorca wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 103
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Sóller

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1362 opinii

Fantastycznie zorganizowana wycieczka. Bardzo wygodny, nowoczesny i czysty autobus. Przewodnik, Sebastian, mówił płynnie po hiszpańsku, angielsku, niemiecku i francusku. Jego sposób prezentacji i organizacji trasy był bardzo profesjonalny i cały czas wciągający. Ponadto był bardzo kompetentny i miał świetne poczucie humoru. Kierowca autobusu, Stefan, był absolutnym mistrzem prowadzenia, biorąc pod uwagę wielkość autobusu i kręte drogi. Jego umiejętności nie miały sobie równych.

Doświadczenie było wspaniałe, odwiedziliśmy Majorkę na całkowicie ekspresowy wypad i ta wycieczka była zupełnym cudem. Warto to przeżyć, spędziliśmy niesamowity dzień w miejscach o maksymalnym uroku. Pelayo było fenomenalnym przewodnikiem, z wieloma wyjaśnieniami i szczegółami, które sprawiają, że wizyta jest jeszcze pełniejsza. Javier kierowca autobusu, cudownie. Bez wątpienia ta wycieczka jest warta odbycia! Nie będziesz żałować

Świetny sposób na tanie i bezproblemowe zwiedzanie wyspy. W każdym miejscu jest wystarczająco dużo czasu i jeśli chcesz zostać dłużej, zarezerwować kolejną wycieczkę lub pojechać na własną rękę, przynajmniej w ten sposób możesz zobaczyć, co wyspa ma do zaoferowania od lądu i morza. Przewodnik był świetny i płynnie mówił w 4 językach! Był pod wrażeniem jego umiejętności językowych i umiejętności interpersonalnych.

To już drugi raz, kiedy odbyłem tę podróż, ale tym razem zabrałem mojego 78-letniego Tatę i miał absolutną piłkę! Uwielbiał każdą minutę i spędziliśmy razem wspaniały czas! Wszystkie zajęcia go powaliły, na co dzień mieszka w Nowej Zelandii, więc zobaczenie czegoś zupełnie innego było dla niego prawdziwym klejnotem. Przewodnicy byli również wspaniali! Jeśli wybierasz się na Majorkę, gorąco polecam tę wycieczkę!

Wspaniała wycieczka oferująca pełen wachlarz wrażeń, od krętej wycieczki autokarowej przez góry, po cudowną wycieczkę łodzią do uroczego portu Soller, do tramwaju z portu, a następnie drewnianą kolejką przez gaje pomarańczowe z powrotem do Palmy. Szansa na pływanie w pięknym morzu w La Calobra to także ogromny bonus - weź strój kąpielowy i klapki. Warte każdego grosza.