Wybierz daty
Palma de Mallorca

wycieczki dla podróżujących w pojedynkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki dla podróżujących w pojedynkę w: Palma de Mallorca

Oprócz atrakcji typu wycieczki dla podróżujących w pojedynkę jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Palma de Mallorca?

W: Palma de Mallorca są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze wycieczki dla podróżujących w pojedynkę w: Palma de Mallorca?

W których atrakcjach typu wycieczki dla podróżujących w pojedynkę w: Palma de Mallorca obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu wycieczki dla podróżujących w pojedynkę w: Palma de Mallorca:

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 305 opinii

Wszystko poszło zgodnie z planem (kontakt dzień wcześniej, odbiór z hotelu, obwód, wizyty, posiłki….) Nasza przewodniczka Birgit była naprawdę doskonała i dobrze wyjaśniła historię tego, co zwiedzaliśmy, i była w stanie przekazać nam autentyczność życia na Majorce. Chociaż wycieczka jest w języku angielskim, udało nam się wszystko zrozumieć. Poświęciła czas, aby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Poszczególne wizyty są bardzo bogate i komplementarne. Wizyta w fabryce oliwy z oliwek jest ekscytująca, a właściciel zadał sobie trud, aby się z nami spotkać. Zakończyliśmy tradycyjnym posiłkiem z chleba, oliwy z oliwek, sera i szynki tylko z lokalnych produktów: prawdziwa uczta!

Wycieczka była po prostu świetna. Małe grupy, bardzo nieformalne. Polecany dla wszystkich, którzy uwielbiają odkrywać piękno Majorki z dala od turystycznych atrakcji i dowiedzieć się czegoś o rodakach. Birgit (przewodnik wycieczek) jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Posługuje się biegle kilkoma językami i chętnie odpowiadała na wszelkie pojawiające się pytania. Dla każdego było coś ekscytującego, niezależnie od tego, czy były to informacje o najważniejszych wydarzeniach historycznych, zapierające dech w piersiach widoki, szczegóły dotyczące produkcji oliwy z oliwek czy małe przysmaki wyspy. W sumie to więcej niż udana trasa i jest polecana wszystkim! 5 na 5 gwiazdek!

Bardzo fajna aktywność, była to dla nas pierwsza. Bycie Francuzem, mając Pierre'a jako przewodnika, było świetne! 50 km wędrówek z jedną trzecią off-piste i skakania z klifu w programie. Silne uczucie i dobry humor, bez żalu! Dziękuję Pierre z Bretonów ;)

Naprawdę polecam. Naprawdę warte swojej ceny. Niezbyt nieszkodliwa trasa turystyczna z wyzwaniami. Przewodnicy są przyjaźni i uprzejmi. Zasłużone 5 gwiazdek

Najlepsza wycieczka z przewodnikiem Pablo! Coś dla całej rodziny (od 18 lat)!