Palma de Mallorca Sporty wodne

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Santa Ponsa

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Palma de Mallorca?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 22 opinii

To było niesamowite doświadczenie. Nie bój się, jeśli nigdy wcześniej tego nie próbowałeś. Przewodnicy dokładnie przeprowadzą Cię przez cały proces, więc nie masz się czym martwić. Zdecydowanie warto spróbować. Należy również wspomnieć, że przewodnicy naprawdę mają miłe podejście do swoich klientów. Moja dziewczyna czuła się trochę przytłoczona w pewnym momencie trasy i nie miała ochoty iść dalej. Jeden z przewodników pomógł jej się uspokoić i jakoś przekonał, by szła dalej. Zwracał jej szczególną uwagę do końca przygody, więc czuła się komfortowo kończąc wycieczkę i wyszła z uśmiechniętą twarzą, zamiast rezygnować na początku.

Aktywność, której nie można przegapić. Oba monitory są rzadkiej życzliwości. Byliśmy małą grupą, to nie jest działalność masowa, tylko to, czego potrzeba!!!! Różne odwiedzane miejsca są magiczne. Zakończyliśmy akcję z gwiazdami w oczach. Mała przekąska i picie w przerwie. Cena w dużej mierze uzasadniona. Czy ta aktywność jest nie do pominięcia.

Naprawdę fajny pomysł, jeśli chcesz trochę dłużej i bliżej przyjrzeć się podwodnemu światu Majorki! Michael był świetnym przewodnikiem, który potrafił przekazać wszystkie ważne informacje w bardzo dobry i zrozumiały sposób iz którym czułeś się bardzo bezpiecznie przez całe nurkowanie! Wysoce rekomendowane!

Byłem tam po raz pierwszy. Mega zadowolony, najlepsza instrukcja w technologii i podstawach. Zespół mówi więcej języków, jest super miły i nie spieszy się, jeśli coś jest nie tak. Do miejsca nurkowego bardzo duża zatoka niezbyt zatłoczona. Mogę tylko polecić :)

Świetne doświadczenie z pięknymi zdjęciami! Instrukcje są jasne i precyzyjne. Sprzęt jest dobry, instruktorzy też nam towarzyszą! Polecam. Czas pod wodą jest bardzo krótki, naprawdę szybko mija...