Wybierz daty

Palma de Mallorca Safari i dzika przyroda

  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Sóller

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 166 opinii

Wyjątkowy. Nie mogłem opisać tego doświadczenia innym słowem. Mój przyjaciel i ja wybraliśmy się na wycieczkę łodzią po zatoce w Palmie i świetnie się bawiliśmy! ! Cały zespół był z nami przez cały czas, bardzo uprzejmy i przyjazny! ! Najlepszą rzeczą bez wątpienia był moment, w którym mogliśmy pływać i nurkować na przystanku, niesamowite! Bez wątpienia powtórzylibyśmy jeszcze tysiąc razy, również cena jest bardzo, bardzo dobra jak na 2 godziny i wszystko, co zrobiliśmy;) Polecam w 100%!!! Dziękuję bardzo zespołowi!!!!

Bardzo przyjemne doświadczenie, uprzejmy personel, bardzo ożywiony. Zatrzymaliśmy się na dwóch kąpieliskach, oba bardzo piękne z imponującymi widokami. Na pierwszym postoju, który trwał godzinę, pływaliśmy, podczas gdy oni przygotowywali przystawkę (bardziej niż przystawka to obiad), a na drugim kąpiel trwała 20 minut i dostarczali nam ciasto i owoce. Niesamowite doświadczenie

Przyjazny zespół i piękny widok w towarzystwie nastrojowej muzyki. Nurkowanie z rurką było również świetne, ale powinieneś zabrać ze sobą własną fajkę, ponieważ na łodzi wypożyczane są tylko okulary do nurkowania. 2 godziny minęły szybko i aż chce się więcej!

Świetne doświadczenie, możemy tylko polecić! Gogle do nurkowania można dostać u obsługi, ale fajkę zdecydowanie warto zabrać ze sobą :) Ale nawet bez pływania i nurkowania w pięknej zatoce z turkusową wodą warto przeżyć wspaniały rejs statkiem!

Prześliczne widoki i urocze rybki można pooglądać w masce pod woda