Wybierz daty

Palma de Mallorca Religia i duchowość

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Sóller

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 6 opinii

Mimo, że byliśmy na Majorce w czasie, gdy Palma nie jest zatłoczona, bilet online był dobrą opcją. Musieliśmy szukać odpowiedniego wejścia (główne wejście było zamknięte, podobnie jak często wspominane wejście po prawej stronie), a kod QR nie dogadał się z blokadą przejścia (ale problem został bardzo szybko rozwiązany i przyjazny personel), byliśmy w stanie, ale potem czekamy na prawie opustoszałą (może 150 gości) katedrę i cieszymy się tym godnym podziwu budynkiem. Wisienką na torcie był fakt, że słońce rzuca kolory wielkich okien na ściany. Zdecydowanie godne polecenia.

Rodzinny imiennik na wycieczkę z grupą jest taki sam, jak w przypadku biletu kupowanego przez Internet (wejście od strony dużego placu z widokiem na fontannę) Wycieczkę można również odbyć z przewodnikiem cyfrowym, nie widziałem tego podczas rezerwacji online. Fantastycznie piękna katedra!

Rezerwacja była szybka i łatwa. Bez czekania przy wejściu do katedry. Bardzo przyjazny człowiek przy wejściu. Podobnie jak inne rezerwacje, których dokonałem w przeszłości przez Get Your Guide, ta była bezproblemowa i szybka. Jakość usług jest ogromna.

Super katedra jest absolutnie konieczna, aby ją odwiedzić! ! Wycięte bilety, które wzięliśmy, były wielką pomocą tam była kolejka jednej godziny, aby dostać bilety….. Przyjechaliśmy tam nie było nikogo my poszliśmy prosto!! Gorąco polecam….

Rezerwacja pl godzimy przed wejściem. Pełny profesjonalizm.