Dodaj daty

Palma de Mallorcarekreacja

Nasze najbardziej polecane Palma de Mallorca rekreacja

Palma: 5-godzinny rejs katamaranem z lunchem i pływaniem

1. Palma: 5-godzinny rejs katamaranem z lunchem i pływaniem

Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się w rejs z Palmy do nadmorskiego kurortu Portals Vells lub Cala Vella, w zależności od warunków wietrznych. Podziwiaj statki wycieczkowe oraz jachty sławnych i bogatych osobistości, wypływając z portu w Palmie i żeglując wzdłuż malowniczego południowego wybrzeża Majorki. Po zakotwiczeniu pływaj w turkusowych wodach zaledwie kilka metrów od idyllicznej plaży. Opalaj się w śródziemnomorskim słońcu i chłoń atmosferę otoczenia. Wypożycz jedną z bezpłatnych masek i wybierz się na nurkowanie z rurką, aby podziwiać morską florę i faunę. Następnie udaj się do drugiego miejsca postoju, gdzie znów będziesz mieć okazję relaksować się w wodzie.Podczas rejsu przewidziane są dwa przystanki: jeden w Cala Vella lub Portals Vells, a drugi w pobliskiej zatoczce. Po powrocie na pokład zjedz posiłek w formie bufetu składający się z pysznych mięs z grilla (piersi kurczaka,  szaszłyków, i kiełbasek), świeżych sałatek oraz ciasta na deser. Napoje bezalkoholowe i woda mineralna spożywane podczas całej wycieczki są wliczone w cenę, natomiast wina z Majorki i sangria są darmowe podczas posiłku.  Wybierz rejs poranny o godz. 10.00 lub popołudniowy – o godz. 15:30 i rozkoszuj się 5-godzinnym relaksem na morzu. Na koniec dnia wróć do Palmy.

Majorka: bilet wstępu bez kolejki do katedry w Palmie

2. Majorka: bilet wstępu bez kolejki do katedry w Palmie

Skorzystaj ze wstępu bez kolejki do katedry La Seu w mieście Palma de Mallorca. Zobacz wnętrze świątyni, które wprost zapiera dech w piersi. Zwróć uwagę na rozmaite style architektoniczne, w tym na wkład Antoniego Gaudíego i Miquela Barceló. Budowa tego wspaniałego zabytku sztuki sakralnej rozpoczęła się za panowania króla Jakuba II. Wzniesiona z piaskowca, eklektyczna świątynia posiada 3 nawy, w tym nawę główną z kaplicą Trójcy Świętej oraz grobami Jakuba II i Jakuba III. Zobacz niezwykłe elementy fasady, takie jak okazałe kolumny przy głównym wejściu do katedry oraz rzeźby autorstwa Guillermo Sagrery zdobiące Portal del Mirador, który stanowi element południowej fasady świątyni. Obejrzyj osobliwe modyfikacje autorstwa Antoniego Gaudíego z początku XX wieku oraz dzieła Miquela Barceló znajdujące się w kaplicy Santísimo.

Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i snorkelingiem

3. Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i snorkelingiem

Wyrusz w rejs nowoczesnym katamaranem żaglowym przez piękną zatokę Palma. Spędź kilka godzin relaksując się na łodzi i poświęć trochę czasu na pływanie i nurkowanie z rurką. Wyjdź z Arenal Nautical Club i popłyń w kierunku Cap Enderrocat i Cala Vella, które są chronione obszary przyrodnicze. Poczuj się swobodnie w odprężającej atmosferze podczas całego rejsu. Zarzuć kotwicę w pięknym miejscu i ciesz się 90 minutami pływania lub opalania. Możesz także nurkować z rurką przy użyciu dostarczonego sprzętu. Jeśli wybrałeś, ciesz się świeżo przyrządzonym grillem z sałatką z makaronem i lokalnym chlebem na pokładzie. Otrzymasz również jeden kieliszek wody, piwa lub sangrii do popijania podczas delektowania się jedzeniem.

Majorka: bilet do oceanarium Palma Aquarium i film 3D „Aquadome”

4. Majorka: bilet do oceanarium Palma Aquarium i film 3D „Aquadome”

Skorzystaj z tego biletu, który zapewnia szybki wstęp do oceanarium Palma Aquarium. Zwiedź prawdziwy park morski, gdzie czekają na Ciebie skarby podwodnego świata, które zainteresują zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby dorosłe. Dla zwiedzających przygotowano trasę o długości ponad 1 km. Poznawaj podwodne życie w towarzystwie oceanologów, przyglądając się 8 tematycznym siedliskom, w tym śródziemnomorskiemu, tropikalnemu, dżungli i meduzarium. Niepowtarzalną morską atrakcję stanowi film 3D „Aquadome” – wciągające wirtualne spotkanie z humbakami, dzięki któremu dowiesz się więcej o tym jednym z największych ssaków na planecie.

Palma: Rejs łodzią po zatoce Palma i nurkowanie z rurką z opcją zachodu słońca

5. Palma: Rejs łodzią po zatoce Palma i nurkowanie z rurką z opcją zachodu słońca

Dodatkowa dawka witaminy na pokładzie Super Delfin Verde. Ciesz się rejsem z muzyką, zrelaksuj się, rajskim krajobrazem na świeżym powietrzu podczas naszej wycieczki łodzią, z uwagą naszej lokalnej i godnej zaufania załogi. Pływaj z łodzi w krystalicznie czystych wodach Majorki w Rezerwacie Przyrody Zatoki Palma. Sa Calma Boats to miejsce, w którym spotykają się morze i wyspa Majorka. Miejsce pełne marzeń i niezapomnianych wrażeń. Sa Calma to lato, to przyjaźń, to impreza, to słońce, to morze, to spokój. Naszym jedynym celem jest zapewnienie spokojnego wypoczynku. Wybierz aktywność, która najbardziej Ci odpowiada: Wycieczka łodzią (2,5h) wypływa z Can Pastilla lub Palma. Sunset Tour (3h) wyjazdy z Can Pastilla lub Palma. Ciesz się drinkiem powitalnym, jeśli wybierzesz tę opcję. Trasa z Can Pastilla: Wsiadamy na łódkę i ruszamy w kierunku Rezerwatu Przyrody Palma Marine i wypływamy w rejs. Na trasie zrobimy jeden postój na pływanie (jeśli pogoda dopisze) w idyllicznych i ukrytych miejscach takich jak Cala Vella. Możesz skorzystać z okazji, aby opalać się, wziąć orzeźwiającą kąpiel i nurkować w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Trasa z Palmy: Popłyniemy do Palmanova, nadmorskiego miasteczka położonego na zachodnim krańcu zatoki Palma. Podczas tej morskiej wycieczki będziemy podziwiać niesamowite widoki na wybrzeże Majorki, kontemplując kontrast między śródziemnomorską roślinnością a piaszczystymi plażami, takimi jak Illetas i Cala Mayor.

Palma de Mallorca: półdniowy rejs katamaranem z bufetem

6. Palma de Mallorca: półdniowy rejs katamaranem z bufetem

Spotkaj się z załogą na przystani w Palmie i wejdź na pokład nowoczesnego katamaranu, po czym wyrusz w morską podróż na południe. Jeśli warunki na to pozwolą, zamiast silnika zostaną użyte żagle, dzięki czemu doświadczysz żeglowania na otwartym morzu. Rzuć kotwicę w Cala Vella i podziwiaj niesamowitą krystalicznie czystą wodę. W czasie wolnym możesz pływać i nurkować z rurką (sprzęt można wypożyczyć na pokładzie) lub po prostu opalać się na pokładzie, słuchając relaksującej muzyki. W tym czasie załoga przygotuje obfity bufet z daniami ze świeżych składników. Zasmakuj zachwycającej różnorodności potraw. Wybierz jedną z kilku pysznych ofert. Dostępne są również opcje wegetariańskie. W drodze powrotnej przepłyń przez zatokę Palma, wypatrując katedry w Palmie oraz zamku Bellver. Posłuchaj wskazówek załogi i dowiedz się, co możesz robić przez resztę czasu na Majorce. Jeśli wybierzesz popołudniowy przedział czasowy, po powrocie do przystani obejrzyj wspaniały zachód słońca. Podczas wieczornego rejsu w spokojnej atmosferze możesz posłuchać relaksujących utworów granych przez pokładowego DJ-a.

Palma de Mallorca: autobus hop-on hop-off – 24 godziny

7. Palma de Mallorca: autobus hop-on hop-off – 24 godziny

Odkryj najważniejsze miejsca w Palma de Mallorca podczas wycieczki autobusem z odkrytym dachem. Wsiadaj lub wysiadaj na dowolnych z 16 przystanków i zwiedzaj miasto w swoim tempie. Zarezerwuj bilet 24-godzinny i dostosuj wycieczkę autobusową do własnego planu podróży. Doświadcz bogatej mieszanki historii, kultury i życia nocnego. Odkryj centrum miasta obejmujące wąskie uliczki otoczone wysokimi murami starożytnych budynków. Wysiadaj, gdzie chcesz. Zwiedzaj atrakcje takie jak pałac La Almudaina, który stoi tutaj od czasów panowania władców arabskich i do dnia dzisiejszego jest siedzibą rodziny królewskiej. Zwiedź naprawdę wyjątkową dzielnicę miasta zwaną Poble Espanyol. Zobaczysz tutaj budowle reprezentujące rozmaite style architektoniczne obecne na terenie całego kraju. Udaj się także na malowniczy plac Plaza de España, aby podziwiać piękno wyspy z górnego odkrytego pokładu autobusu, lub wysiądź, aby posmakować autentycznej lokalnej kultury. Wybierz opcję Essential Experience, jeśli chcesz, aby bilety wstępu do zamku Bellver (lub Pueblo Español) były ujęte w 24-godzinnym bilecie autobusowym. Przystanki autobusowe na trasie: 1. Antoni Maura 2. Placa Mercat 3. Ramblas 4. Plaza de España 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek de Bellver (jeśli wybrano odpowiednią opcję) 10. Plaza Gomila 13. Avenida Joan Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Avenida Gabriel Roca 17. Avenida Jaume III 18. Moll Comercial

Palma de Mallorca: rejs łodzią o zachodzie słońca z DJ-em i parkietem tanecznym

8. Palma de Mallorca: rejs łodzią o zachodzie słońca z DJ-em i parkietem tanecznym

Weź udział w rejsie o zachodzie słońca w zatoce Palma. Weź udział w tej wycieczce, która obejmuje parkiet taneczny, DJ-a na żywo i 1 zimny napój na osobę. Poznaj innych ludzi, tańcząc i śpiewając o złotej godzinie. Zacznij wycieczkę na promenadzie w samym centrum Palmy. Zanim wejdziesz na pokład łodzi, zachwyć się widokami na port w Palmie z pasmem górskim Tramuntana w tle. Płyń wokół zatoki, słuchając radosnych letnich piosenek granych przez DJ-a. Wieczorem skorzystaj z dostępu do baru na łodzi. W cenę wliczono 2 napoje.  Ciesz się wyjątkową atmosferą i zrób sobie zdjęcia na tle śródziemnomorskiego zachodu słońca. Po udanym wieczorze wróć do portu.

Majorka: rejs katamaranem z przystankiem w Port d'Antrax

9. Majorka: rejs katamaranem z przystankiem w Port d'Antrax

Wyrusz na spokojny rejs wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Majorki. Opalaj się na pokładzie, płynąc w kierunku chronionych obszarów wodnych i rezerwatów morskich. Zacumuj w pięknej zatoce i zanurz się w orzeźwiających wodach. Podziwiaj morskie głębiny przez podwodny pokład obserwacyjny. Wejdź na katamaran w miejscu zbiórki i rozpocznij rejs. Delektuj się napojami i przekąskami, odpoczywaj w promieniach słońca lub kup drinka w jednym z dwóch barów na pokładzie (drinki dostępne za dodatkową opłatą). Zejdź pod pokład, aby podziwiać dno morskie z przyjaznego dla rodzin podwodnego pokładu obserwacyjnego. Zatrzymaj się na około 40 minut w słynnym Port d'Antrax. Zanurz się w krystalicznie czystej wodzie i odkrywaj kolorowe podwodne krajobrazy. Wypatruj takich stworzeń morskich jak płaszczki, ośmiornice i ponad 400 gatunków wspaniałych ryb dzięki zapewnionemu przez organizatora sprzętowi do snorkelingu. Po zakończeniu rejsu wróć do miejsca zbiórki.

Majorka: zimowa wycieczka quadem

10. Majorka: zimowa wycieczka quadem

Weź udział w przejażdżce i zwiedź okolice Palmy w ramach tej sprawiającej mnóstwo frajdy wycieczki quadami. Pokonaj 4 odcinki terenowe. Latem wykorzystaj zaplanowany postój na nurkowanie z rurką i pływanie, a zimą – na wjazd na szczyt góry Randa, gdzie zachwyci Cię panoramiczny widok na okolicę. Spójrz na piękną Majorkę z zupełnie innej perspektywy. Przejedź quadem przez błoto i wodę, a po nabraniu doświadczenia wjedź na kamieniste ścieżki i przejedź się po piasku. Pokonaj leśny szlak i zmierz się z bardziej ekstremalnymi podjazdami, a następnie podziwiaj idylliczny krajobraz. Pojedź wzdłuż wybrzeża, by dotrzeć nad zaciszną zatokę. Latem skacz do wody z klifu, nurkuj z rurką i pływaj. W chłodniejszych miesiącach przystań na szczycie gór, by nasycić się panoramicznymi widokami na okolicę.

Liczba znalezionych atrakcji: 185
Sortuj wg::
Strona 1 z 12

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Palma de Mallorca

Oprócz atrakcji typu rekreacja jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Palma de Mallorca?

W: Palma de Mallorca są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Palma de Mallorca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Doświadczenie było wspaniałe, odwiedziliśmy Majorkę na całkowicie ekspresowy wypad i ta wycieczka była zupełnym cudem. Warto to przeżyć, spędziliśmy niesamowity dzień w miejscach o maksymalnym uroku. Pelayo było fenomenalnym przewodnikiem, z wieloma wyjaśnieniami i szczegółami, które sprawiają, że wizyta jest jeszcze pełniejsza. Javier kierowca autobusu, cudownie. Bez wątpienia ta wycieczka jest warta odbycia! Nie będziesz żałować

Rejs katamaranem był punktem kulminacyjnym naszych wakacji. Wszystko było super zorganizowane. Zakotwiczyliśmy dwa razy i mogliśmy popływać w turkusowej wodzie.Jedzenie było pyszne i obfite.Od przystawek, sałatek po mięso i tuńczyka...nawet lody.Pomyśleliśmy o wszystkim. Super atmosfera na pokładzie, super załoga, totalnie miła i życzliwa i doświadczona. To było po prostu niesamowite. zarezerwuj ponownie w przyszłym roku

Piękne miejsca. Wycieczka bardzo spokojna z doskonałym przewodnikiem. Szczerze polecam. Odpowiedni czas żeby wszystko zobaczyc i poczuć klimat miejsc do których nas zawożą. Jedna z najlepszych wycieczek ba jakich byłem.

Miejsce obowiązkowe do zwiedzenia przy okazji pobytu w Palmie. Katedra robi niesamowite wrażenie. Polecam kupić bilet przez aplikacje, super cena i nie trzeba stać w kolejce;)

Wycieczka nam się bardzo podobała. Dobra organizacja, miła pani przewodnik. Jedyny niedosty to troszkę za mało czasu w Soler.