Palma de Mallorca Posiłki i napoje

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 27
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Santa Ponsa

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Palma de Mallorca?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

To była bardzo przyjemna imprezowa wycieczka łodzią, niezbyt obiecująca. Na łodzi było kilka narodowości, ale głównie hiszpańska i niemiecka. Marco był tam dla dobrego samopoczucia niemieckojęzycznych gości, abyście czuli się jak w domu. DJ był świetny, można było z nim wyrazić swoje muzyczne życzenia. W sumie udana wycieczka łodzią ze świetną atmosferą.

Załoga była super! Zależyło im… trafili w sedno z publicznością… fotograf zrobił kilka ładnych zdjęć… barman był uprzejmy zapytać nas, czy potrzebujemy jakiejś usługi… moja żona, która nie chciała wspinać się na górny pokład, dostała wegetariański posiłek przez uprzejma pani pracownik… wspaniałe 4 godziny pierwszego dnia w Palma de Mallorca!

Niesamowita impreza na łodzi z niesamowicie uważnym i miłym personelem! Zaskakująco również najlepsze jedzenie, jakie jadłem podczas tygodnia na Majorce, wróciłem nawet na sekundy i trzecie, mimo że byłem wypchany. Wspaniałe wibracje i świetny stosunek jakości do ceny, zdecydowanie polecam!

Wszyscy pracownicy byli w dobrym humorze, nastrój był świetny. Jedyną rzeczą do „smutku” jest to, że pozytywki czasami wirują. Ale mimo to KAŻDY machnął swoim tabzbein nawet w starszej firmie. Było super.

Świetna atmosfera, fajny personel i nie tak zatłoczony jak niektóre inne łodzie.