Wybierz daty
Palma de Mallorca

nurkowanie z rurką

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
1 - 16 / 18

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Palma de Mallorca

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Palma de Mallorca?

W: Palma de Mallorca są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu nurkowanie z rurką w: Palma de Mallorca obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1058 opinii

Niesamowita wycieczka! Po krótkiej odprawie ruszyliśmy prosto na drogę, ale po kilku minutach znaleźliśmy się już na uboczu na cichych wiejskich drogach. To, co nastąpiło, to prawdziwy odcinek terenowy po bardzo kamienistych ścieżkach. Nasz przewodnik Pablo był zawsze bardzo uważny i przez cały czas byliśmy w dobrych rękach. Krótki postój na pływanie był w bardzo fajnym miejscu, wolontariusze mogli też skakać z klifu. Przewodnik przyniósł fajki, ale w tym momencie nie było wiele do zobaczenia. Ponieważ obsługa quada jest bardzo prosta, wycieczka jest zdecydowanie odpowiednia również dla początkujących. Ambitni kierowcy również dostają swoje pieniądze ze względu na czasami wymagające przejazdy.

niezapomniane przeżycie, super piękne zatoczki, jedyne co czułem to to, że spędziliśmy więcej czasu na katamaranie niż na wodzie, inaczej widziałem załogę trochę zestresowaną, ale to było normalne 3 osoby nie mogą zrobić jedzenia dla 90 osób, płynąć na 90 osób i kontrolę 90 osób, myślę, że powinna być z nimi jeszcze 1 osoba, byliśmy 30 sierpnia od 3:30 do 8:30, jak powtarzam, tą, która dostaje złotą pieczęć jest załoga, która z dwoma co .... wykonują całą pracę, którą mają !!!!!

Całkiem dobrze zorganizowany przez personel. Jedyne, co bym wprowadził, to określenie grupy katamaranów na bilecie, ponieważ z tego samego miejsca odpływały 3 łodzie i nie wiedzieliśmy, która jest nasza. Świetne żeglarstwo, przygotowany i zabawny personel, świetne lokalizacje i smaczne jedzenie serwowane. Było to na wieczornej zmianie, która zakończyła się idealnie o zachodzie słońca (20.30 pod koniec sierpnia). Świetna wartość usługi!

Wycieczka quadami z naszym przewodnikiem Pablo była po prostu świetna! Jeździliśmy quadem zarówno po drogach, jak i w terenie, a Pablo odpowiadał każdemu kierowcy z osobna. Pod koniec zrobiliśmy postój na skoki z klifu i/lub nurkowanie z rurką, co dało wystarczająco dużo czasu. Znowu w każdej chwili!

Wycieczka katamaranem na 4 godziny w opcji z zachodem słońca, było bardzo dobrze, jest wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie i miło spędzić czas. Szybka obsługa, dobry bufet i bardzo przyjazny personel. Bardzo dobre są też warunki do pływania, muzyka też. Idealne na udane wakacje, polecam.