Dodaj daty

Palma de Mallorcanurkowanie z rurką

Nasze najbardziej polecane Palma de Mallorca nurkowanie z rurką

Palma: Bilet wstępu bez kolejki do katedry na Majorce

1. Palma: Bilet wstępu bez kolejki do katedry na Majorce

Skorzystaj ze wstępu bez kolejki do katedry La Seu w mieście Palma de Mallorca. Zobacz wnętrze świątyni, które wprost zapiera dech w piersi. Zwróć uwagę na rozmaite style architektoniczne, w tym na wkład Antoniego Gaudíego i Miquela Barceló. Budowa tego wspaniałego zabytku sztuki sakralnej rozpoczęła się za panowania króla Jakuba II. Wzniesiona z piaskowca, eklektyczna świątynia posiada 3 nawy, w tym nawę główną z kaplicą Trójcy Świętej oraz grobami Jakuba II i Jakuba III. Zobacz niezwykłe elementy fasady, takie jak okazałe kolumny przy głównym wejściu do katedry oraz rzeźby autorstwa Guillermo Sagrery zdobiące Portal del Mirador, który stanowi element południowej fasady świątyni. Obejrzyj osobliwe modyfikacje autorstwa Antoniego Gaudíego z początku XX wieku oraz dzieła Miquela Barceló znajdujące się w kaplicy Santísimo.

Palma: 5-godzinny rejs katamaranem z lunchem i pływaniem

2. Palma: 5-godzinny rejs katamaranem z lunchem i pływaniem

Wejdź na pokład katamaranu i wybierz się w rejs z Palmy do nadmorskiego kurortu Portals Vells lub Cala Vella, w zależności od warunków wietrznych. Podziwiaj statki wycieczkowe oraz jachty sławnych i bogatych osobistości, wypływając z portu w Palmie i żeglując wzdłuż malowniczego południowego wybrzeża Majorki. Po zakotwiczeniu pływaj w turkusowych wodach zaledwie kilka metrów od idyllicznej plaży. Opalaj się w śródziemnomorskim słońcu i chłoń atmosferę otoczenia. Wypożycz jedną z bezpłatnych masek i wybierz się na nurkowanie z rurką, aby podziwiać morską florę i faunę. Następnie udaj się do drugiego miejsca postoju, gdzie znów będziesz mieć okazję relaksować się w wodzie.Podczas rejsu przewidziane są dwa przystanki: jeden w Cala Vella lub Portals Vells, a drugi w pobliskiej zatoczce. Po powrocie na pokład zjedz posiłek w formie bufetu składający się z pysznych mięs z grilla (piersi kurczaka,  szaszłyków, i kiełbasek), świeżych sałatek oraz ciasta na deser. Napoje bezalkoholowe i woda mineralna spożywane podczas całej wycieczki są wliczone w cenę, natomiast wina z Majorki i sangria są darmowe podczas posiłku.  Wybierz rejs poranny o godz. 10.00 lub popołudniowy – o godz. 15:30 i rozkoszuj się 5-godzinnym relaksem na morzu. Na koniec dnia wróć do Palmy.

Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i nurkowaniem z rurką

3. Palma: Rejs katamaranem z pływaniem i nurkowaniem z rurką

Wyrusz w rejs nowoczesnym katamaranem żaglowym przez piękną zatokę Palma. Spędź kilka godzin relaksując się na łodzi i poświęć trochę czasu na pływanie i nurkowanie z rurką. Wyjdź z Arenal Nautical Club i popłyń w kierunku Cap Enderrocat i Cala Vella, które są chronione obszary przyrodnicze. Poczuj się swobodnie w odprężającej atmosferze podczas całego rejsu. Zarzuć kotwicę w pięknym miejscu i ciesz się 90 minutami pływania lub opalania. Możesz także nurkować z rurką przy użyciu dostarczonego sprzętu. Jeśli wybrałeś, ciesz się świeżo przyrządzonym grillem z sałatką z makaronem i lokalnym chlebem na pokładzie. Otrzymasz również jeden kieliszek wody, piwa lub sangrii do popijania podczas delektowania się jedzeniem.

Palma de Mallorca: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off

4. Palma de Mallorca: 24-godzinna wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off

Odkryj najważniejsze atrakcje Palma de Mallorca podczas wycieczki autobusem z otwartym dachem i wysiądź na dowolnym z 16 przystanków, aby odkrywać atrakcje miasta we własnym tempie. Zdobądź bilet 24-godzinny i dostosuj trasę autobusu do własnego harmonogramu. Poznaj bogatą mieszankę historii, kultury i życia nocnego. Poznaj obszar centralny obejmujący wąskie uliczki pomiędzy wysokimi murami starożytnych budynków. Wskocz do atrakcji takich jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który stoi od czasu podboju arabskiego i nadal jest domem rodziny królewskiej. Poznaj naprawdę wyjątkową część miasta znaną jako Pueblo Espanyol lub wioska hiszpańska, w której znajduje się kolekcja wielu różnych typów architektury, reprezentujących różne style używane w całym kraju. Odwiedź także Plaza de Espana, malowniczą część wyspy, gdzie możesz rozkoszować się pięknem z otwartego pokładu lub wyskoczyć, aby posmakować lokalnej kultury. Wybierz opcję Essential Experience, jeśli chcesz, aby bilety wstępu do zamku Bellver lub Pueblo Espanyol były zawarte w 24-godzinnym bilecie autobusowym. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Pueblo Espanyol 9. Zamek Bellver (jeśli wybrano taką opcję) 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma de Mallorca: rejs łodzią o zachodzie słońca z DJ-em i parkietem tanecznym

5. Palma de Mallorca: rejs łodzią o zachodzie słońca z DJ-em i parkietem tanecznym

Weź udział w rejsie o zachodzie słońca w zatoce Palma. Weź udział w tej wycieczce, która obejmuje parkiet taneczny, DJ-a na żywo i 1 zimny napój na osobę. Poznaj innych ludzi, tańcząc i śpiewając o złotej godzinie. Zacznij wycieczkę na promenadzie w samym centrum Palmy. Zanim wejdziesz na pokład łodzi, zachwyć się widokami na port w Palmie z pasmem górskim Tramuntana w tle. Płyń wokół zatoki, słuchając radosnych letnich piosenek granych przez DJ-a. Wieczorem skorzystaj z dostępu do baru na łodzi. W cenę wliczono 2 napoje.  Ciesz się wyjątkową atmosferą i zrób sobie zdjęcia na tle śródziemnomorskiego zachodu słońca. Po udanym wieczorze wróć do portu.

Majorka: Bilet wstępu do akwarium w Palmie i kino 3D

6. Majorka: Bilet wstępu do akwarium w Palmie i kino 3D

Uzyskaj szybszy dostęp do Palma Aquarium dzięki temu biletowi i zwiedź autentyczny park morski, w którym odkryjesz skarby podwodnego świata, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla dorosłych. Podczas ponad 1 km trasy zwiedzaj i poznawaj podwodne życie z naszymi ekspertami ds. oceanów w 8 różnych siedliskach tematycznych, takich jak Morze Śródziemne, Tropikalne, Dżungla lub Medusarium. Teraz ciesz się naszym kinem 3D Aquadome wliczonym w cenę biletu.

El Arenal, Majorka: Rejs łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

7. El Arenal, Majorka: Rejs łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

Poznaj piękną Zatokę Palma podczas rejsu łodzią. Zrelaksuj się na nowoczesnej jednostce pływającej, wyposażonej w matę do pływania, pływaki, wysokiej jakości nagłośnienie i obsługę barową. Ciesz się przystankami na kąpiel w krystalicznie czystych wodach rezerwatu przyrody. Eksploruj podwodny świat, korzystając z dostarczonego sprzętu do nurkowania. Podziwiaj widoki na południowe wybrzeże Majorki. Zobacz panoramę miasta Palma w oddali i liczne plaże wzdłuż wybrzeża, w tym Cala Vella.

Zatoka Palma: doświadczenie w parasailingu

8. Zatoka Palma: doświadczenie w parasailingu

Leć nad Zatoką Palma podczas przygody z parasailingiem. Wznieś się na wysokość do 50 metrów nad wodą, ciągnięta przez potężną motorówkę. Wybierz jedną z kilku godzin rozpoczęcia w ciągu dnia. Rozpocznij wycieczkę w przystani. Wejdź na pokład łodzi motorowej i popłyń do zatoki. Kiedy nadejdzie Twoja kolej, zaopatrz się w kamizelkę ratunkową i cały niezbędny sprzęt bezpieczeństwa i udaj się na platformę startową na łodzi. Poczuj adrenalinę, unosząc się wysoko w powietrzu, do 50 metrów nad wodą. Z góry podziwiaj spektakularne widoki na wybrzeże i zatokę. Podziwiaj widoki z ekscytującego widoku z lotu ptaka. Po 10-minutowym locie wróć na łódź pełną endorfin i niesamowitych wspomnień. Możesz wybrać się na wycieczkę w ciągu dnia lub o zachodzie słońca. Na koniec wróć do doku.

Palma: Jaskinie Genui - bilet i cyfrowy film informacyjny

9. Palma: Jaskinie Genui - bilet i cyfrowy film informacyjny

W 1906 roku kilka minut od Palmy odkryto Jaskinie Genui. W czasach prehistorycznych naturalne jaskinie służyły jako siedlisko i schronienie. Doświadcz ich naturalnego piękna, które woda rzeźbiła przez minione stulecia. Ciesz się wycieczką z przewodnikiem po jaskiniach, znajdujących się w mieszkalnej dzielnicy Genui. Poznaj serię podziemnych galerii wapiennych połączonych naturalnie uformowanymi korytarzami Zwiedzaj jaskinie we własnym tempie. Zejdź 36 metrów i podziwiaj rozległe kopuły, majestatyczne kolumny, baseny wodne i tunele.

Majorka: terenowa wycieczka quadem z zajęciami na świeżym powietrzu

10. Majorka: terenowa wycieczka quadem z zajęciami na świeżym powietrzu

Weź udział w przejażdżce i zwiedź okolice Palmy w ramach tej sprawiającej mnóstwo frajdy wycieczki quadami. Pokonaj 4 odcinki terenowe. Latem wykorzystaj zaplanowany postój na nurkowanie z rurką i pływanie, a zimą – na wjazd na szczyt góry Randa, gdzie zachwyci Cię panoramiczny widok na okolicę. Spójrz na piękną Majorkę z zupełnie innej perspektywy. Przejedź quadem przez błoto i wodę, a po nabraniu doświadczenia wjedź na kamieniste ścieżki i przejedź się po piasku. Pokonaj leśny szlak i zmierz się z bardziej ekstremalnymi podjazdami, a następnie podziwiaj idylliczny krajobraz. Pojedź wzdłuż wybrzeża, by dotrzeć nad zaciszną zatokę. Latem skacz do wody z klifu, nurkuj z rurką i pływaj. W chłodniejszych miesiącach przystań na szczycie gór, by nasycić się panoramicznymi widokami na okolicę.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Palma de Mallorca

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Palma de Mallorca?

W: Palma de Mallorca są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu nurkowanie z rurką w: Palma de Mallorca obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Palma de Mallorca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1058 opinii

Byłem więc wtedy bardzo sceptyczny: w kolejce tylko młodzi ludzie po dwudziestce. Mając 25 lat starsze zastanawiałam się, co tam robię… bałam się przepełnień, ale absolutnie nie! Działalność jest bardzo dobrze zorganizowana z skoncentrowaną, doświadczoną i bardzo przyjazną załogą. Ten spacer jest zdecydowanie tego wart, zwłaszcza gdy żagiel jest wysunięty i płyniesz przez zatokę Palmy z pełną prędkością. Nurkowanie w morzu to taka przyjemność... Po ugotowaniu mięsa przez członka załogi z chlebem i surówką otrzymasz tacę z posiłkiem. Potem jest dystrybucja arbuza i ciasta. Nielimitowane napoje (cola, sprite, fanta, woda) oraz płacenie za alkohol. Załoga sprawia, że przyjemność trwa do ostatniej chwili i nie zabraknie Ci czasu. Zachód słońca nad Palmą jest wspaniały. Oczywiście doświadczenie do odnowienia!

niezapomniane przeżycie, super piękne zatoczki, jedyne co czułem to to, że spędziliśmy więcej czasu na katamaranie niż na wodzie, inaczej widziałem załogę trochę zestresowaną, ale to było normalne 3 osoby nie mogą zrobić jedzenia dla 90 osób, płynąć na 90 osób i kontrolę 90 osób, myślę, że powinna być z nimi jeszcze 1 osoba, byliśmy 30 sierpnia od 3:30 do 8:30, jak powtarzam, tą, która dostaje złotą pieczęć jest załoga, która z dwoma co .... wykonują całą pracę, którą mają !!!!!

Bardzo przyjemne doświadczenie, uprzejmy personel, bardzo ożywiony. Zatrzymaliśmy się na dwóch kąpieliskach, oba bardzo piękne z imponującymi widokami. Na pierwszym postoju, który trwał godzinę, pływaliśmy, podczas gdy oni przygotowywali przystawkę (bardziej niż przystawka to obiad), a na drugim kąpiel trwała 20 minut i dostarczali nam ciasto i owoce. Niesamowite doświadczenie

Wycieczka quadami z naszym przewodnikiem Pablo była po prostu świetna! Jeździliśmy quadem zarówno po drogach, jak i w terenie, a Pablo odpowiadał każdemu kierowcy z osobna. Pod koniec zrobiliśmy postój na skoki z klifu i/lub nurkowanie z rurką, co dało wystarczająco dużo czasu. Znowu w każdej chwili!

Prześliczne widoki i urocze rybki można pooglądać w masce pod woda