Palma de Mallorca
nurkowanie z rurką

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Palma de Mallorca

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Palma de Mallorca?

W: Palma de Mallorca są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu nurkowanie z rurką w: Palma de Mallorca obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1058 opinii

Załoga była super! Zależyło im… trafili w sedno z publicznością… fotograf zrobił kilka ładnych zdjęć… barman był uprzejmy zapytać nas, czy potrzebujemy jakiejś usługi… moja żona, która nie chciała wspinać się na górny pokład, dostała wegetariański posiłek przez uprzejma pani pracownik… wspaniałe 4 godziny pierwszego dnia w Palma de Mallorca!

To było absolutnie niesamowite, niestety pogoda nie dopisała, choć słonecznie wiatr sprawiał, że było zimno. Zespół dołożył wszelkich starań, aby wszyscy na kocach łodzi byli w cieple, co było świetne. Na pewno odwiedzę ponownie!

Bardzo duży katamaran z około 70 osobami na pokładzie. Brzmi dużo, ale nigdy sobie nie przeszkadzaliśmy. Przyjazna załoga. Zaplanowane 5 godzin nie zostało wyczerpane. Jedzenie było świetne, obfite i było z grilla.

Załoga była fantastyczna, bardzo przyjazna i bardzo asertywna Gorąco polecam tę wycieczkę Jedzenie naprawdę dobre, dużo napojów bardzo tanie i naprawdę dobre Dobrze zrobione Magia

Bardzo miłe doświadczenie. Polecam. Ucieczka dla par. Miła załoga, odpowiednia łódź. Bardzo przyzwoity posiłek. Chwila relaksu gwarantowana.