Palma de Mallorca
nurkowanie z butlą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z butlą w: Palma de Mallorca

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z butlą jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Palma de Mallorca?

W: Palma de Mallorca są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze nurkowanie z butlą w: Palma de Mallorca?

Najlepsze nurkowanie z butlą w: Palma de Mallorca to:

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 90 opinii

Świetnie, instruktorzy są bardzo profesjonalni. Za 10 euro od osoby mogą przesłać Ci zdjęcia. Byłem bardzo szczęśliwy !! Mały obszar do poprawy: 30-40 kg, które wniosłem z samochodu do naturalnej wody (zbiornik tlenowy, waga itp.) były skomplikowane, ważę 55 kg. Pozwolę sobie wyjaśnić, zaczynamy autem, a potem kawałek pieszo do wody. Ale trzeba zejść po schodach i przejść małą ścieżką i jest bardzo ciężka, trzeba znaleźć rozwiązanie, żeby móc postawić sprzęt w samym miejscu nurkowania. Poza tym wspaniałe doświadczenie! Dziękuję Gustavo za jego francuski i profesjonalizm.

Ta aktywność była niesamowita i super zabawna !!!! Wszyscy byli super mili i godni zaufania !! Wyjaśnili wszystko bardzo dobrze, a kiedy chcesz nurkować, byłeś w 1000% bezpieczny !! Doświadczenie było wspaniałe i wszystkie te ryby były wokół nas !! To było coś z filmu !! To jest aktywność, którą trzeba wykonać !!!! Sprzęt, którego używają, to sprzęt najwyższej jakości !! Naprawdę powinieneś to zrobić !! Nie będziesz zawiedziony!!!!

Miałem świetne doświadczenie w nurkowaniu z tymi facetami! Thorsten, Liam wraz z innymi członkami personelu byli profesjonalni, pomocni i kompetentni! Jako pierwszy raz miałem nerwowy start. Naprawdę doceniam prowadzenie thorsten i zapewnianie mnie, że wszystko będzie dobrze. Dzięki chłopaki! -dziewczyna z brązowymi dredami/Locs

Na początku byłem bardzo zdenerwowany, ale chłopcy naprawdę mnie uspokoili. Piękny rezerwat i bardzo się cieszę, że to zrobiłem, polecam nurkowanie wszystkim! Zaufaj mi, to będzie doświadczenie, którego nie pożałujesz.

Nurkowanie super. Mało czasu pod wodą. Długo trwa dobieranie sprzętu i transport do miejsca nurkowania. Miejsce nurkowania na publicznej plaży.