Palma de Mallorca Łodzie i jachty

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Santa Ponsa

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Palma de Mallorca?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 1 opinii

Byłem więc wtedy bardzo sceptyczny: w kolejce tylko młodzi ludzie po dwudziestce. Mając 25 lat starsze zastanawiałam się, co tam robię… bałam się przepełnień, ale absolutnie nie! Działalność jest bardzo dobrze zorganizowana z skoncentrowaną, doświadczoną i bardzo przyjazną załogą. Ten spacer jest zdecydowanie tego wart, zwłaszcza gdy żagiel jest wysunięty i płyniesz przez zatokę Palmy z pełną prędkością. Nurkowanie w morzu to taka przyjemność... Po ugotowaniu mięsa przez członka załogi z chlebem i surówką otrzymasz tacę z posiłkiem. Potem jest dystrybucja arbuza i ciasta. Nielimitowane napoje (cola, sprite, fanta, woda) oraz płacenie za alkohol. Załoga sprawia, że przyjemność trwa do ostatniej chwili i nie zabraknie Ci czasu. Zachód słońca nad Palmą jest wspaniały. Oczywiście doświadczenie do odnowienia!

Wysoce rekomendowane! Przyjazny przewodnik, który mówi kilkoma językami i podczas wycieczki opowiada wiele faktów. Odkryjesz także piękne miasta Port De Sa Calobra i Port de Soller. Ale też przepiękne góry Serra de Tramuntana (brawa dla kierowcy autobusu, który bezpiecznie nas przez nie przewiózł). Spora różnorodność środków transportu, takich jak autobus, łódź, tramwaj i pociąg. W międzyczasie jest wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć miejsca i coś zjeść lub wypić. Polecamy wszystkim!

Bardzo przyjemne doświadczenie, uprzejmy personel, bardzo ożywiony. Zatrzymaliśmy się na dwóch kąpieliskach, oba bardzo piękne z imponującymi widokami. Na pierwszym postoju, który trwał godzinę, pływaliśmy, podczas gdy oni przygotowywali przystawkę (bardziej niż przystawka to obiad), a na drugim kąpiel trwała 20 minut i dostarczali nam ciasto i owoce. Niesamowite doświadczenie

wspaniałe doświadczenie, transfery na czas, Jaime kierowca wykonał prawdziwe akrobacje na Serra de Tramuntana, a Pelajo, nasz przewodnik, naprawdę mądry, bardzo miły i cierpliwy dla wszystkich, doskonała znajomość wszystkich języków. cudowna podróż pomiędzy czarującymi i dzikimi krajobrazami. Gorąco polecamy, naprawdę doświadczenie do wypróbowania. Dzięki i znowu dobrze

Wspaniałe i niezapomniane chwile. Dość dużo atrakcji w jeden dzien. Warto. Polecam. Przewodnik super. Nawet poczekali na "spóźnialskiego", który był o czasie ale krążył po okolicy. Niezbyt odczytałem miejsce zbiórki ale reszta ok. Pozdrawiam i zachęcam do korzystania.