Palma de Mallorca Kulinaria i życie nocne

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
  • Warsztaty i lekcje
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Santa Ponsa

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Palma de Mallorca?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Cały dzień był wspaniały. Zostaliśmy odebrani z naszego hotelu i mieliśmy szczęście, że odbyliśmy bardzo prywatną wycieczkę dla dwojga. Ponieważ były urodziny mojego męża i jego niespodzianka, byliśmy z tego powodu szczególnie szczęśliwi. Podczas wycieczki nasz przewodnik Sven Daniel przekazał nam wiele ciekawych informacji o Majorce. Odwiedziliśmy dwór w pięknym otoczeniu, a następnie 3 winnice. Zjedliśmy z nami również 3-daniowy lunch, który również był bardzo smaczny. Sven Daniel przyczynił się do tego, że spędziliśmy wspaniały dzień i mogliśmy cieszyć się wycieczką winiarską. Zebraliśmy wiele doświadczeń i wiele się nauczyliśmy o winach z Majorki. W każdej chwili zarezerwowałbym tę wycieczkę ponownie.

Cudowny dzień! Michael był doskonałym przewodnikiem i po obszernej historii Majorki i wizycie w pięknym klasztorze zabrał nas do trzech niesamowitych winiarni i wspaniałego lunchu (również z winem). Absolutnie uwielbialiśmy Son Campaner - pijąc ich wino, kiedy to piszę. Proszę, udaj się tam i poznaj uroczą Julię, winiarza, kombajnkę, ekspertkę od degustacji win i wszystko inne. Uwielbialiśmy też Vi De La Terra; kupili też wino. To powiedziawszy, ogólnie daję tej trasie 10+; powinieneś zarezerwować i zapytać o Michaela!

Fantastyczna wycieczka z przyjaznymi winiarniami i świetnymi degustacjami

Byliśmy bardzo mile widziani w winnicach i nie oszczędzali na próbkach, więc naprawdę wydawało się, że to dobry stosunek jakości do ceny. Moją jedyną krytyką byłoby to, że byłoby lepiej, gdybyśmy podczas degustacji otrzymywali więcej informacji na temat każdego wina.