Wybierz daty

Palma de Mallorca architektura

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Sóller

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 226 opinii

Świetna wycieczka, podczas której jesteś całkowicie nieobciążony! Zostaliśmy odebrani na czas w miejscu spotkania (w naszym przypadku w hotelu 5 minut spacerem od naszego własnego hotelu). Miło było zobaczyć targ Alcudia, mieliśmy tam około 2 godzin na spacer na własną rękę. Następnie pojechaliśmy autokarem do bardzo ładnego punktu widokowego na cap de Formentor. Podróżowaliśmy z 2-miesięcznym dzieckiem i mieliśmy ze sobą wózek. Punkt widokowy był łatwo dostępny z wózkiem i bezpieczny. Następnie autokarem na plażę Formentor, gdzie zjedliśmy coś w restauracji (jest tylko 1 namiot, więc nie ma wielkiego wyboru jeśli chodzi o jedzenie). Mieliśmy też około 2 godzin na plaży, po czym zostaliśmy odebrani łodzią. Rejs statkiem trwał około 30 minut z bardzo ładnymi widokami. Wreszcie z autokarem powrót do hotelu. W sumie wspaniałe doświadczenie.

Mimo, że byliśmy na Majorce w czasie, gdy Palma nie jest zatłoczona, bilet online był dobrą opcją. Musieliśmy szukać odpowiedniego wejścia (główne wejście było zamknięte, podobnie jak często wspominane wejście po prawej stronie), a kod QR nie dogadał się z blokadą przejścia (ale problem został bardzo szybko rozwiązany i przyjazny personel), byliśmy w stanie, ale potem czekamy na prawie opustoszałą (może 150 gości) katedrę i cieszymy się tym godnym podziwu budynkiem. Wisienką na torcie był fakt, że słońce rzuca kolory wielkich okien na ściany. Zdecydowanie godne polecenia.

W sumie bardzo przyjemna jednodniowa wycieczka z miłym wielojęzycznym przewodnikiem. Należy jednak ponownie rozważyć rozłożenie w odpowiednich miejscach (mniej czasu na rynku, więcej czasu w Alcudii). Ponadto spędzasz dużo czasu w autobusie, więc nic dla osób często spacerujących.

Rezerwacja była szybka i łatwa. Bez czekania przy wejściu do katedry. Bardzo przyjazny człowiek przy wejściu. Podobnie jak inne rezerwacje, których dokonałem w przeszłości przez Get Your Guide, ta była bezproblemowa i szybka. Jakość usług jest ogromna.

Piękne miejsca. Wycieczka bardzo spokojna z doskonałym przewodnikiem. Szczerze polecam. Odpowiedni czas żeby wszystko zobaczyc i poczuć klimat miejsc do których nas zawożą. Jedna z najlepszych wycieczek ba jakich byłem.