Dodaj daty

Katedra w Palma de Mallorca

Katedra w Palma de Mallorca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma: Bilet wstępu bez kolejki do katedry na Majorce

1. Palma: Bilet wstępu bez kolejki do katedry na Majorce

Skorzystaj ze wstępu bez kolejki do katedry La Seu w mieście Palma de Mallorca. Zobacz wnętrze świątyni, które wprost zapiera dech w piersi. Zwróć uwagę na rozmaite style architektoniczne, w tym na wkład Antoniego Gaudíego i Miquela Barceló. Budowa tego wspaniałego zabytku sztuki sakralnej rozpoczęła się za panowania króla Jakuba II. Wzniesiona z piaskowca, eklektyczna świątynia posiada 3 nawy, w tym nawę główną z kaplicą Trójcy Świętej oraz grobami Jakuba II i Jakuba III. Zobacz niezwykłe elementy fasady, takie jak okazałe kolumny przy głównym wejściu do katedry oraz rzeźby autorstwa Guillermo Sagrery zdobiące Portal del Mirador, który stanowi element południowej fasady świątyni. Obejrzyj osobliwe modyfikacje autorstwa Antoniego Gaudíego z początku XX wieku oraz dzieła Miquela Barceló znajdujące się w kaplicy Santísimo.

Palma de Mallorca: bilety na wycieczkę autobusową Hop-on Hop-off

2. Palma de Mallorca: bilety na wycieczkę autobusową Hop-on Hop-off

Odkryj Palma de Mallorca i wszystko, co ma do zaoferowania dzięki biletom na hop-on hop-off. Zwiedź wszystkie zabytki autobusem z otwartym dachem i wejdź do Museo Es Baluard i zamku Bellver lub Hiszpańskiej Wioski z biletami wliczonymi w cenę wycieczki. Przystanki w 16 punktach miasta sprawią, że niczego nie przeoczysz. Zobacz atrakcje, takie jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który istnieje od czasu podboju arabskiego, oraz Poble Espanyol, w którym znajdują się różne typy architektury reprezentujące różne style używane w całym kraju. Wybierz opcję Ultimate i odwiedź katedrę w Palmie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w basenie Morza Śródziemnego. Rozpocznij podróż autobusem na przystanku 1, Antoni Maura, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Możesz jednak wsiąść do autobusu na dowolnym przystanku na trasie. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek Bellver 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma de Mallorca: wycieczka skuterem wodnym do katedry w Palmie

3. Palma de Mallorca: wycieczka skuterem wodnym do katedry w Palmie

Przed rozpoczęciem przygody otrzymasz niezbędny sprzęt i wysłuchasz krótkich instrukcji z zakresu bezpiecznej jazdy skuterem wodnym. Następnie popłyniesz przez zatokę Palma w kierunku katedry i zamku Bellver. Możesz tu zrobić piękne zdjęcia z morza. Później będziesz mieć czas na swobodne pływanie skuterem wodnym – odkryj moc pojazdu i poczuj przypływ adrenaliny, płynąc z powrotem do portu. Ciesz się wolnością, płynąc z dużą prędkością po otwartym morzu.

Palma de Mallorca: Wycieczka łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

4. Palma de Mallorca: Wycieczka łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

Wykorzystaj w pełni swój pobyt w Palmie, zwiedzając wybrzeże podczas rejsu łodzią z przyjemnymi bitami i zimnymi napojami. Wybierz pomiędzy porannym lub wczesnopopołudniowym wyjazdem w zależności od potrzeb. Spotkaj się w Barca Samba, aby wejść na pokład statku, a następnie podziwiaj wspaniałe widoki na zatokę Palma, katedrę w Palmie i góry Tramuntana, gdy łódź przecina port. Następnie rzuć kotwicę w pięknej zatoce na południu wyspy, gdzie możesz wskoczyć do chłodnej wody i popływać lub ponurkować. Ciesz się obfitym śródziemnomorskim lunchem w formie bufetu, w tym tradycyjną paellą. Następnie możesz oglądać transmisje sportowe na żywo w telewizji satelitarnej lub słuchać lokalnego DJ-a, który zagra międzynarodowe bity. Na koniec wróć do portu, aby podziwiać piękne panoramiczne widoki Palmy.

Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

5. Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Weź udział w ekscytującej i interesującej wycieczce pieszej po pięknym starym mieście w Palma de Mallorca. Cofnij się w czasie i poznaj miasto w czasach, kiedy najważniejszym obszarem gospodarczym na świecie było Morze Śródziemnomorskie. Dołącz do wycieczki prowadzonej przez niemieckojęzycznego przewodnika lub weź udział w prywatnej wycieczce w jednym z trzech języków (angielski, francuski, niemiecki). Dowiedz się więcej o bogatej historii metropolii i posłuchaj historii wielkich budowniczych i architektów, takich jak Pere Morey, Guillem Sagrera (katedra) lub dzieł Antoniego Gaudiego (pałace i wille). Zobacz arcydzieła architektoniczne i ważne miejsca kulturalne, a szczególnie ukryte skarby stolicy wyspy, takie jak ozdobne podwórka, zwane po hiszpańsku „patios”. Historyczne świadectwa przeszłości miasta obejmują giełdę La Lonja niedaleko katedry, samą katedrę, ale także wiele budowli świeckich, pałaców, ogrodów, placów i zabytków. Odwiedź również dzielnicę żydowską, budynek rządu, pałac biskupi, a także mury miasta. Wysłuchaj ekscytujących historii związanych z tymi miejscami. Doświadcz kulinarnej różnorodności kuchni śródziemnomorskiej podczas spaceru po tętniącym życiem targu.

Palma Mallorca: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

6. Palma Mallorca: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

Poznaj Palma de Mallorca we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Chodź do wszystkich najlepszych punktów orientacyjnych i ukrytych klejnotów oraz rozwiązuj wyzwania. Współpracuj ze swoim zespołem lub rywalizuj z nim, poznając ekscytujące fakty i tworząc niezapomniane wspomnienia. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Odkryj inną stronę Palma de Mallorca podczas tej zabawnej wycieczki. Spaceruj i odkrywaj to tętniące życiem miasto. Koniecznie zrób zdjęcia katedry w Palmie i pięknego parku Sa Feixina. Poszukiwanie śmieci to świetna codzienna czynność, na wieczory kawalerskie lub panieńskie, przyjęcia urodzinowe lub imprezy integracyjne. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego pociągu do Sóller! Odwiedź Plaza España, centralny punkt Majorki, nawet Plaza Mayor da ci przedsmak historii, ponieważ jego różnorodne zastosowania pokazują długie życie tego miejsca. Zrób zdjęcie w kościele św. Eulalii, jednym z najstarszych kościołów katolickich na Majorce, i daj się zgubić w San Francisco de Palma, być może wyjątkowej architekturze wnętrza kościoła. Odwiedź kościół Monti Sion, jeden z najstarszych kościołów w mieście. Miniesz także katedrę Santa Maria of Palma, symbol słonecznego nadmorskiego miasta. Podziwiaj La Plaza de la Reina, jest to jeden z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych placów w dolnej części Palms. Siedziba gildii Palma de Mallorca swoim niepowtarzalnym stylem oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Parc de Sa Feixina, aby zrobić ostatnie zdjęcie po tej wyjątkowej wycieczce!

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

7. Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście w Palma de Mallorca

Przeglądaj Palma de Mallorca na rowerze podczas 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po zabytkowym Starym Mieście. Zobacz zabytki od czasów bizantyjskich po muzułmańskie, a także wspaniałe przykłady modernistycznej architektury wyspy. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w pobliżu katedry w Palmie na Carrer de Can Puigdorfila (na życzenie można również zorganizować odbiór z hotelu). Następnie pedałuj jednymi z najbardziej urokliwych ulic miasta. Poznaj historię miasta i jego najważniejszych budynków, gubiąc się w zaułkach Starego Miasta. Spójrz na imponującą fasadę Seu (katedry w Palmie) i udaj się do Pałacu Królewskiego La Almudaina, zbudowanego jako arabski fort, a obecnie oficjalna rezydencja hiszpańskiej rodziny królewskiej. Zobacz pozostałości starych murów miejskich i podziwiaj smukłe kolumny La Lonja (targ). Pedałuj wzdłuż zielonej La Rambla de Palma, aby obserwować sprzedawców kwiatów i artystów ulicznych przy pracy i spojrzeć na fasadę Ajuntament (ratusza). Odkryj pozostałości Banys Àrabs (łaźnie arabskie) jako jedną z pamiątek po mauretańskiej przeszłości Palmy i zajrzyj do witryn luksusowych sklepów na Paseo del Borne.

Majorka: malownicza wycieczka helikopterem

8. Majorka: malownicza wycieczka helikopterem

Wybierz się na 30-minutowy, 45-minutowy lub 1-godzinny lot helikopterem nad Majorką. Przeżyj ekscytujący, niezapomniany i zaskakująco niedrogi dzień, który na pewno zapamiętasz. Lecąc helikopterem, zobacz piękną wyspę Majorkę z innej perspektywy. Wybieraj spośród szerokiej gamy różnych czasów lotu i wybranej przez siebie trasy lotu. • 30-minutowy lot: przelot nad Valldemossa, Sóller i pasmem górskim Tramuntana. • 45-minutowy lot: przelot nad Valldemossa, Sóller i pasmem górskim Tramuntana oraz dodatkowy lot nad Sa Calobra, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać krystalicznie błękitne wody. • 1-godzinny lot: zdobądź pełne doświadczenie i przeleć nad Valldemossa, Sóller i pasmem górskim Tramuntana, Sa Calobra, Son Vida, Andratx. Bezchmurne niebo i fenomenalna sceneria to marzenie każdego instagramera. Gdy wrócisz na ziemię, przez wiele dni będziesz chodzić w powietrzu.

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

9. Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Odkryj Stare Miasto w Palma de Mallorca z innej perspektywy podczas 3-godzinnej wycieczki rowerowej. Jedź do najważniejszych zabytków i budynków w mieście i znajdź ukryte zakątki po drodze. Jedź rowerem do katedry na Majorce i odkryj stare mury miejskie. Udaj się do La Lonja, aby odkryć nocne centrum miasta. Odwiedź Pałac Królewski La Almudaina, pierwotnie zbudowany jako fort arabski. Zobacz ratusz w Palmie (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) i zabytki Plaza Mayor, prawdziwego serca centrum Palmy. Przejdź się promenadą Rambla w Palmie i udaj się do wysadzanej drzewami Paseo del Born, aby poznać kulturę ulicznych kawiarni w mieście. Następnie delektuj się pysznymi tapas w hiszpańskiej restauracji. Delektuj się typowymi daniami z Majorki serwowanymi jako małe przekąski.

Palma de Mallorca: Wycieczka po Starym Mieście i Tapas Bar nocą

10. Palma de Mallorca: Wycieczka po Starym Mieście i Tapas Bar nocą

Rozejrzyj się nocą po starym mieście Palmy i rozkoszuj się pysznymi tapas. Pozwól przewodnikowi oprowadzić się po wąskich uliczkach Palmy nocą i poczuj wyjątkową atmosferę tej śródziemnomorskiej metropolii. Zdobądź cenne wskazówki na temat najmodniejszych miejscówek w mieście i zobacz te, które od dawna są najpopularniejsze wśród miejscowych. Posłuchaj ekscytujących opowieści o życiu nocnym w Palmie i dowiedzieć się, gdzie miały miejsce wydarzenia, które wpłynęły na bogatą i ciekawą historię miasta. Pozwól lokalnemu przewodnikowi pokazać ci to, co w mieście najlepsze, od barów tapas z pysznymi przekąskami aż po historyczne, ukryte place, które latem po zachodzie słońca zaczynają tętnić życiem. Na zakończenie wycieczki, trwającej około 1 godziny i 45 minut, usiądź w typowym barze tapas i wybierz coś dla siebie z selekcji pinchos i tapas. Spędź wieczór w otoczeniu atrakcji życia nocnego Palmy i jego wyjątkowych odgłosów.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Katedra w Palma de Mallorca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra w Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Katedra w Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6887 opinii

Rodzinny imiennik na wycieczkę z grupą jest taki sam, jak w przypadku biletu kupowanego przez Internet (wejście od strony dużego placu z widokiem na fontannę) Wycieczkę można również odbyć z przewodnikiem cyfrowym, nie widziałem tego podczas rezerwacji online. Fantastycznie piękna katedra!

Rezerwacja była szybka i łatwa. Bez czekania przy wejściu do katedry. Bardzo przyjazny człowiek przy wejściu. Podobnie jak inne rezerwacje, których dokonałem w przeszłości przez Get Your Guide, ta była bezproblemowa i szybka. Jakość usług jest ogromna.

Super katedra jest absolutnie konieczna, aby ją odwiedzić! ! Wycięte bilety, które wzięliśmy, były wielką pomocą tam była kolejka jednej godziny, aby dostać bilety….. Przyjechaliśmy tam nie było nikogo my poszliśmy prosto!! Gorąco polecam….

Miejsce obowiązkowe do zwiedzenia przy okazji pobytu w Palmie. Katedra robi niesamowite wrażenie. Polecam kupić bilet przez aplikacje, super cena i nie trzeba stać w kolejce;)

Rezerwacja pl godzimy przed wejściem. Pełny profesjonalizm.