Katedra w Palma de Mallorca

Katedra w Palma de Mallorca
Liczba znalezionych atrakcji: 69
Sortuj wg::

Katedra w Palma de Mallorca: najlepsze atrakcje w pobliżu

Katedra w Palma de Mallorca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma: Bilet wstępu bez kolejki do katedry na Majorce

Palma: Bilet wstępu bez kolejki do katedry na Majorce

Skorzystaj ze wstępu bez kolejki do katedry La Seu w mieście Palma de Mallorca. Zobacz wnętrze świątyni, które wprost zapiera dech w piersi. Zwróć uwagę na rozmaite style architektoniczne, w tym na wkład Antoniego Gaudíego i Miquela Barceló. Budowa tego wspaniałego zabytku sztuki sakralnej rozpoczęła się za panowania króla Jakuba II. Wzniesiona z piaskowca, eklektyczna świątynia posiada 3 nawy, w tym nawę główną z kaplicą Trójcy Świętej oraz grobami Jakuba II i Jakuba III. Zobacz niezwykłe elementy fasady, takie jak okazałe kolumny przy głównym wejściu do katedry oraz rzeźby autorstwa Guillermo Sagrery zdobiące Portal del Mirador, który stanowi element południowej fasady świątyni. Obejrzyj osobliwe modyfikacje autorstwa Antoniego Gaudíego z początku XX wieku oraz dzieła Miquela Barceló znajdujące się w kaplicy Santísimo.

Palma de Mallorca: Półdniowa wycieczka katamaranem z posiłkiem w formie bufetu

Palma de Mallorca: Półdniowa wycieczka katamaranem z posiłkiem w formie bufetu

Spotkaj się z załogą na przystani w Palmie i wejdź na pokład nowoczesnego katamaranu, po czym wyrusz w morską podróż na południe. Jeśli warunki na to pozwolą, zamiast silnika zostaną użyte żagle, dzięki czemu doświadczysz żeglowania na otwartym morzu. Rzuć kotwicę w Cala Vella i podziwiaj niesamowitą krystalicznie czystą wodę. W czasie wolnym możesz pływać i nurkować z rurką (sprzęt można wypożyczyć na pokładzie) lub po prostu opalać się na pokładzie, słuchając relaksującej muzyki. W tym czasie załoga przygotuje obfity bufet z daniami ze świeżych składników. Zasmakuj zachwycającej różnorodności potraw. Wybierz jedną z kilku pysznych ofert. Dostępne są również opcje wegetariańskie. W drodze powrotnej przepłyń przez zatokę Palma, wypatrując katedry w Palmie oraz zamku Bellver. Posłuchaj wskazówek załogi i dowiedz się, co możesz robić przez resztę czasu na Majorce. Jeśli wybierzesz popołudniowy przedział czasowy, po powrocie do przystani obejrzyj wspaniały zachód słońca. Podczas wieczornego rejsu w spokojnej atmosferze możesz posłuchać relaksujących utworów granych przez pokładowego DJ-a.

Palma de Mallorca: 1-godzinny rejs krajoznawczy

Palma de Mallorca: 1-godzinny rejs krajoznawczy

Odkryj piękny port Palma podczas krótkiego 1-godzinnego rejsu. Wypłyń z obszaru starego miasta i przepłyń obok nabrzeża rybackiego, a także obszaru stoczni. Zobacz Paseo Maritimo, gdzie cumuje większość luksusowych jachtów. Płyń do obszaru Porto Pi, gdzie pierwotnie znajdował się port. Przepłyń obok wielkich statków rejsowych i latarni Porto Pi, która jest jedną z najstarszych latarni Morza Śródziemnego. Następnie podziwiaj panoramiczny widok na zamek Bellver. W końcu opuść port, aby podziwiać fantastyczny widok na najsłynniejszy budynek Palmy, czyli katedrę. Podziwiaj najpiękniejsze widoki na katedrę z morza, korzystając z czasu na robienie zdjęć przed powrotem do portu.

Palma de Mallorca: Wycieczka piesza po mieście z katedrą

Palma de Mallorca: Wycieczka piesza po mieście z katedrą

Odkryj historię i najbardziej charakterystyczne miejsca w centrum Palma de Mallorca podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Wyjedź z Parc de la Mar i zobacz wszystkie najważniejsze miejsca historyczne w tym wyjątkowym mieście. Zachwyć się pięknem ogrodów S'Hort del Rei i posłuchaj o ich średniowiecznym pochodzeniu. Następnie zwiedzaj wąskie uliczki zabytkowego centrum miasta i inne miejsca, takie jak Parlament czy Plaza de Cort. Z przewodnika eksperta usłyszysz o typowym majorkańskim patio dworu. Podziwiaj oszałamiające piękno katedry na Majorce, która góruje nad zatoką Palma i jest ikoną historycznego i kulturowego dziedzictwa wyspy. Wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem po pięknej katedrze i podziwiaj jej różne części, takie jak Brama Puerta Mayor, Nawa Główna, Rozeta i Ołtarz Najświętszego Sakramentu autorstwa artysty Miquela Barceló.

Palma de Mallorca: wycieczka skuterem wodnym do katedry w Palmie

Palma de Mallorca: wycieczka skuterem wodnym do katedry w Palmie

Przed rozpoczęciem przygody otrzymasz niezbędny sprzęt i wysłuchasz krótkich instrukcji z zakresu bezpiecznej jazdy skuterem wodnym. Następnie popłyniesz przez zatokę Palma w kierunku katedry i zamku Bellver. Możesz tu zrobić piękne zdjęcia z morza. Później będziesz mieć czas na swobodne pływanie skuterem wodnym – odkryj moc pojazdu i poczuj przypływ adrenaliny, płynąc z powrotem do portu. Ciesz się wolnością, płynąc z dużą prędkością po otwartym morzu.

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Odkryj Palma de Mallorca i wszystko, co ma do zaoferowania dzięki biletom na hop-on hop-off. Zwiedź wszystkie zabytki autobusem z otwartym dachem i wejdź do Museo Es Baluard i zamku Bellver lub Hiszpańskiej Wioski z biletami wliczonymi w cenę wycieczki. Przystanki w 16 punktach miasta sprawią, że niczego nie przeoczysz. Zobacz atrakcje, takie jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który istnieje od czasu podboju arabskiego, oraz Poble Espanyol, w którym znajdują się różne typy architektury reprezentujące różne style używane w całym kraju. Wybierz opcję Ultimate i odwiedź katedrę w Palmie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w basenie Morza Śródziemnego. Rozpocznij podróż autobusem na przystanku 1, Antoni Maura, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Możesz jednak wsiąść do autobusu na dowolnym przystanku na trasie. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek Bellver 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma de Mallorca: Wycieczka łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

Palma de Mallorca: Wycieczka łodzią po zatoce Palma z nurkowaniem z rurką

Wykorzystaj w pełni swój pobyt w Palmie, zwiedzając wybrzeże podczas rejsu łodzią z przyjemnymi bitami i zimnymi napojami. Wybierz pomiędzy porannym lub wczesnopopołudniowym wyjazdem w zależności od potrzeb. Spotkaj się w Barca Samba, aby wejść na pokład statku, a następnie podziwiaj wspaniałe widoki na zatokę Palma, katedrę w Palmie i góry Tramuntana, gdy łódź przecina port. Następnie rzuć kotwicę w pięknej zatoce na południu wyspy, gdzie możesz wskoczyć do chłodnej wody i popływać lub ponurkować. Ciesz się obfitym śródziemnomorskim lunchem w formie bufetu, w tym tradycyjną paellą. Następnie możesz oglądać transmisje sportowe na żywo w telewizji satelitarnej lub słuchać lokalnego DJ-a, który zagra międzynarodowe bity. Na koniec wróć do portu, aby podziwiać piękne panoramiczne widoki Palmy.

Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

Wybierz się na nocną wycieczkę po starym mieście Palmy i podziwiaj klimatyczną scenerię po zapadnięciu zmroku. Pozwól przewodnikowi poprowadzić Cię przez kręte uliczki Palmy nocą i pokazać Ci wyjątkowy klimat tej śródziemnomorskiej metropolii. Uzyskaj poufne wskazówki na temat najmodniejszych hotspotów i posłuchaj o miejscach, które od dawna są ulubionymi wśród mieszkańców miasta. Posłuchaj ekscytujących historii o życiu nocnym w Palmie i dowiedz się, gdzie tak wiele niesamowitych wydarzeń ukształtowało bogatą i różnorodną historię Palmy. Pozwól lokalnemu ekspertowi od życia nocnego pokazać ci to, co miasto ma najlepszego do zaoferowania, od barów tapas ze smacznymi przysmakami po historyczne i ukryte place, które latem tętnią życiem po zachodzie słońca. Pod koniec trwającej około 1 godziny i 45 minut wycieczki usiądź w typowym barze tapas i wybierz spośród pintxos i tapas. Pozwól, aby wieczór minął z różnorodnymi nocnymi widokami i dźwiękami unikalnymi dla Palmy.

Palma de Mallorca: Stare Miasto i zwiedzanie katedry

Palma de Mallorca: Stare Miasto i zwiedzanie katedry

To idealna wycieczka do odwiedzenia katedry w Palmie, wiedząc, że zarezerwowałeś bilet wstępu i uzyskasz pierwszeństwo pominięcia wejścia w kolejce, dzięki czemu nie zmarnujesz cennego wakacyjnego czasu w kolejce. Twój przewodnik spotka się z tobą w pobliżu katedry, a po wprowadzeniu udasz się do monumentalnej dzielnicy Palmy. Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru po starym mieście Palmy, aby poznać miasto i okolicę, w której znajduje się katedra. Nasz przewodnik zrobi różne przystanki, aby wyjaśnić Ci najciekawsze fakty dotyczące miejsc, które mijamy. Wizyta w katedrze trwa około 45 minut, a bilet wstępu do katedry w Palmie jest wliczony w cenę. Nasz przewodnik oprowadzi Cię po głównych kaplicach katedry, poznasz jej historię i anegdoty. Pod koniec wycieczki przewodnik z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania i udzieli wskazówek, co jeszcze można zrobić i zobaczyć w Palmie po wycieczce

Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Palma de Mallorca: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Przeżyj ekscytującą i interesującą pieszą wycieczkę po imponującym starym mieście Palmy. Cofnij się w czasie i odkryj Palmę taką, jaka była wtedy, gdy najważniejszym obszarem gospodarczym na świecie było Morze Śródziemne. Weź udział w wycieczce prowadzonej przez niemieckojęzycznego przewodnika lub w prywatnej wycieczce dostępnej w 3 językach (angielskim, francuskim i niemieckim). Podczas wycieczki dowiesz się więcej o bogatej historii metropolii i posłuchasz opowieści o wielkich budowniczych i architektach, takich jak Pere Morey, Guillem Sagrera (katedra) lub uczniowie Antoniego Gaudiego (pałace i dwory). Zobacz arcydzieła architektury i ważne miejsca kulturalne, a zwłaszcza ukryte skarby stolicy wyspy, takie jak ozdobne dziedzińce zwane po hiszpańsku "patios". Historyczne świadectwa przeszłości Palmy obejmują giełdę La Lonja w pobliżu katedry, samą katedrę, ale także wiele świeckich budynków, pałaców, ogrodów, placów i pomników. Odwiedzisz także dzielnicę żydowską, budynek rządowy, pałac biskupi i mury miejskie, które ujawnią ekscytujące historie. Poznaj kulinarną różnorodność kuchni śródziemnomorskiej podczas spaceru po tętniącej życiem hali targowej. Oferujemy odświeżającą usługę dodatkową dla Twojej wycieczki: Jeśli dotrzesz na miejsce zbiórki 15 minut przed oficjalnym rozpoczęciem wycieczki, zapraszamy Cię na orzeźwiającą chwilę relaksu. Usiądź w przytulnej atmosferze restauracji SIMBAD. Czeka tam na Ciebie bezpłatny poczęstunek na osobę (woda, napój bezalkoholowy) lub gorący napój (kawa, herbata) do wyboru. Skorzystaj z okazji, aby skorzystać z zaplecza sanitarnego w wolnym czasie i nabrać sił na dalszą podróż. Ta oferta jest dobrowolną i bezpłatną usługą dodatkową z naszej strony, która jest możliwa dzięki sponsorom. Pamiętaj, że oferta jest ważna tylko na 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Późniejszy zwrot lub zwrot gotówki za napój nie jest możliwy. Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci tę dodatkową usługę, aby zapewnić przyjemny początek Twojej wycieczki i życzymy Ci zabawnej i pouczającej wycieczki.

Palma de Mallorca: Najciekawsze atrakcje

Katedra w Palma de Mallorca: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Katedra w Palma de Mallorca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra w Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Katedra w Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(6887 recenzji)

Zajęcia były ekscytujące i dobrze zorganizowane, a instruktorzy byli profesjonalni i dbali o bezpieczeństwo. Widok z morza zapiera dech w piersiach, z krystalicznie czystą wodą i spektakularnymi widokami na wybrzeże Majorki. Mimo że pogoda była nieco wietrzna, a fale dość wysokie, to sprawiło, że przygoda była jeszcze bardziej ekscytująca. Adrenalina i zabawa znacznie przewyższają wszelkie drobne niedogodności związane z pogodą. Zdecydowanie przeżycie, które warto powtórzyć!

Dziękuję wszystkim pracownikom, moja wycieczka była niesamowita, doskonałe narty wodne, niesamowity personel, mieliśmy najlepszą wycieczkę. Naprawdę ekscytujące przeżycie. Wiele dzięki

Ja i moja rodzina bawiliśmy się niesamowicie! Nasz przewodnik był świetnym nauczycielem! Zacząłem dość wolno, ale pod koniec udało mi się przyspieszyć. Na pewno zarezerwuję ponownie!

Bardzo miły instruktor, bardzo piękny i przyjemny spacer. Instruktor był bardzo przyjazny, a wyjaśnienie było doskonałe.

wszystko idealne przyjazny personel dobra komunikacja i bezpieczeństwo