Paldiski
Atrakcje na świeżym powietrzu

Atrakcje na świeżym powietrzu
Liczba znalezionych atrakcji: 2

Paldiski: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::
Paldiski

Paldiski

Nasze najbardziej polecane Paldiski Atrakcje na świeżym powietrzu

Tallinn: przybrzeżne klify i rummu zatopiona wycieczka do kamieniołomu

Tallinn: przybrzeżne klify i rummu zatopiona wycieczka do kamieniołomu

Rozpocznij swoją wycieczkę od lekkiej wędrówki wzdłuż zalesionego wybrzeża niedaleko Tallina. Odwiedź opuszczoną fortecę morską, która jest schowana w lesie, gdzie nadal można zwiedzać ciemne podziemne tunele i masywne betonowe konstrukcje nad ziemią. Stamtąd wycieczka prowadzi do wodospadu Keila, położonego w spokojnym parku dworskim z uroczymi mostkami i ścieżkami spacerowymi. Przejedź przez głównie rosyjskojęzyczne miasto Paldiski, poznając jego przemysłowe dzielnice z czasów sowieckich. Następnie odwiedź lokalną rosyjską cerkiew prawosławną, aby poznać kontrast między estońską a lokalną kulturą rosyjską. Następnie przewidziana jest przerwa na lunch w lokalnej restauracji, podczas której można zamówić estońskie jedzenie na lunch. Kontynuuj wycieczkę do nadmorskich klifów Pakri, gdzie możesz obserwować czerwoną latarnię morską spoglądającą na rozległe Morze Bałtyckie. Będąc tam, opcjonalnie można kupić bilet do latarni morskiej, aby wspiąć się na szczyt, lub przejść całą drogę do wodospadu Pakri. Na ostatni przystanek wycieczki udaj się do zatopionego kamieniołomu Rummu. Będąc tam, możesz wspiąć się na piaszczyste wzgórza, aby zobaczyć całe krystalicznie czyste jezioro i zatopione domy. Po powrocie do Tallina przypomnij sobie swój dzień wypełniony przyrodą, alternatywnymi niekonwencjonalnymi zabytkami i tajemniczą historią.

Tallinn: Ukryte skarby północnej Estonii - półdniowa wycieczka 5h

Tallinn: Ukryte skarby północnej Estonii - półdniowa wycieczka 5h

Ta wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim zabierze Cię do kontrastującego miasta portowego Paldiski, gdzie usłyszysz historie z jego barwnej historii od ściśle tajnej wojskowej bazy szkoleniowej okrętów podwodnych do niedawno otwartego nowoczesnego serca miasta. Przespacerujemy się po sercu miasta, a także obejrzymy rosyjski kościół prawosławny. Paldiski to centrum zielonej estońskiej parafii. Następnie odwiedzimy półwysep Pakri i zapoznamy się z klifem Pakri - najbardziej spektakularną częścią Baltic Klint. Podziwiaj piękne widoki na Morze Bałtyckie i przybrzeżne klify. Na kolejnym przystanku będziemy cieszyć się słoneczną plażą Kloogaranna, a następnie zatrzymamy się w nadmorskiej kawiarni LaSpa. 1-dniowa wycieczka jest kontynuowana w lesie, aby przejść się wokół najsłynniejszego estońskiego kompozytora Arvo Pärt Center. Jest to wyjątkowy budynek w Estonii. Na koniec odwiedzimy piękny wodospad Keila-Joa i otaczający go park dworski w stylu angielskim nad brzegiem rzeki Keila. Jest to ukryty klejnot Estonii. 1-dniowa wycieczka kończy się transferem z powrotem do Tallina do punktu końcowego.

Tallinn: terenowe estońskie lasy i safari na wybrzeżu

Tallinn: terenowe estońskie lasy i safari na wybrzeżu

Zostaniesz powitany przez swojego przewodnika i minibus przy bramie wyjściowej z portu niestandardowego. Po 30-minutowej przejażdżce minibusem z przewodnikiem spotkasz członków klubu terenowego i przesiądziesz się do jednego z ich samochodów. W drodze na spotkanie z kierowcą terenowym i przewodnikiem otrzymasz ogólne wprowadzenie do historii Estonii, a także najważniejsze punkty planu dnia. W samochodzie terenowym odkryjesz okolice Pakri i byłego radzieckiego miasta wojskowego Paldiski. Zobaczysz tam pozostałości fortyfikacji z czasów II wojny światowej i sowieckich, a także przejedziesz „Drogą Sowieckiej Straży Granicznej”. Wkrótce zatrzymasz się na krótką przekąskę nad morzem i kieliszek wina, po czym potężne samochody zabiorą Cię do byłego poligonu czołgów (oddalonego o 15 mil), aby pokazać, do czego naprawdę zdolny jest Twój samochód. Po przejażdżce kolejką górską przez piaskownice zostaniesz zabrany do portu (lub starego miasta).

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu w: Paldiski

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paldiski?

W: Paldiski są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Atrakcje na świeżym powietrzu w: Paldiski?

Najlepsze Atrakcje na świeżym powietrzu w: Paldiski to:

Paldiski: Najciekawsze atrakcje

Paldiski: Wycieczki i bilety

Estonia: Ciekawe miejsca

Paldiski: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paldiski? Kliknij tutaj.