Palau – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Palau: jednodniowa wycieczka łodzią po archipelagu La Maddalena

1. Z Palau: jednodniowa wycieczka łodzią po archipelagu La Maddalena

Nasza podróż rozpoczyna się w porcie Palau o godzinie 10:30 (historia mówi, że admirał Nelson również tam zacumował i przebywał tu od 1 listopada 1803 do 11 stycznia 1805) Pierwszy przystanek: odbędzie się na plaży Cala Corsara na wyspie Spargi położonej na zachód od archipelagu La Maddalena, wyspa ta uderza swoim zaokrąglonym kształtem, który oferuje dziką i nieskażoną przyrodę, na wybrzeżu pośród granitowych klifów wyrzeźbionych przez wiatr wyspa Spargi jest idealnym miejscem dla miłośników sportu. W rzeczywistości nurkowanie z rurką jest bardzo rozpowszechnione, ale oferuje również idealną panoramę do odpoczynku i cieszenia się pięknem przyrody. po powrocie na łódź po pływaniu, relaksie lub spacerze po niesamowitej wyspie Spargi będzie przystanek na lunch, kapitan wybierze najbardziej odpowiednie miejsce (w bezpośrednim sąsiedztwie), gdzie można zjeść i w pełni cieszyć się każdą sekundą doświadczenie. Lunch nie jest wliczony w cenę biletu. Drugi przystanek: Czwarty przystanek zaplanowano na wyspie Santa Maria. Wycieczka nie może zignorować tego etapu: czystość światła, krystalicznie czyste morze i białe plaże Cię podbiją. Plaża o tej samej nazwie, której nazwa pochodzi od klasztoru benedyktynów zbudowanego na małej wyspie, wita podróżników szukających relaksu i rozrywki. Trzeci przystanek: Trasa jest kontynuowana z przystankiem w naturalnych basenach. Kąpiel w naturalnych basenach Parku Narodowego La Maddalena przywraca ciało i ducha oraz uzupełnia rezerwy energii. Te naturalne baseny znajdują się na wyspie Budelli i są naprawdę znane i cenione na całym świecie. Następnie udamy się na panoramiczną wizytę na słynnej plaży Rosa, jednym z najważniejszych i najbardziej znanych symboli archipelagu La Maddalena, zamkniętej dla wszystkich od 1998 roku, aby chronić i dać czas ekosystemowi, który pozwala dać ten fantastyczny kolor do piasku, aby odtworzyć siebie. w związku z tym zabronione jest deptanie po plaży lub pływanie w obszarze wyznaczonym przez boje. Czwarty przystanek: Opuszczając Piscine Naturali popłyniemy w kierunku La Maddalena. W końcu wylądujemy w charakterystycznym historycznym centrum Cala Gavetta, osady wybranej przez pierwszych mieszkańców, korsykańskich pasterzy, ponieważ jest ona bardziej osłonięta od słynnego dominującego wiatru madalajskiego, „mistrala lub mistrala”. Ten przystanek jest idealny do podziwiania cudów starożytnej wyspy, pełnej historii i wspaniałych widoków. Opuszczając wyspę La Maddalena, wznowimy nawigację w celu powrotu do portu Palau, ale nie bez pokazania najpiękniejszej skały w Gallurze, symbolu Palau i pomnika narodowego: Skały Niedźwiedziej. Przybycie do portu Palau planowane jest między 17:30 a 18:00.

Sardynia: całodniowy rejs przez archipelag La Maddalena

2. Sardynia: całodniowy rejs przez archipelag La Maddalena

Ciesz się niezapomnianą 7-godzinną wycieczką łodzią na wyspy archipelagu La Maddalena. Odwiedzisz wszystkie najpiękniejsze wyspy: Spargi, Budelli, Santa Maria i La Maddalena w wyjątkowym i nieformalnym otoczeniu. Na pokładzie dostępny jest również bar restauracyjny z typowymi sardyńskimi produktami. Gwarantujemy nowe łodzie o dużych przestrzeniach i najwyższych standardach bezpieczeństwa i komfortu. Wysoko wykwalifikowana załoga, przyjazna i zawsze dbająca o każdą potrzebę, aby zaoferować najlepsze wrażenia. Na pokładzie znajdziesz również wielojęzyczne wyjaśnienie (włoski, angielski i francuski). Posiadamy międzynarodowe certyfikaty ISO 14001. Codzienne rejsy z portu Palau i La Maddalena. Odkryj historyczne centrum La Maddalena z kościołem Santa Maria Maddalena i „Caruggi”, charakterystycznymi uliczkami wyspy. Korzystaj z karty Elena Tour podczas zakupów w tradycyjnych sklepach na wyspie. Zatrzymaj się na miękkich, białych, piaszczystych plażach Cala Corsara na wyspie Spargi, aby popływać w jej krystalicznie czystych wodach. Po opłynięciu wschodniego wybrzeża Spargi podziwiaj wyspę Budelli z różową plażą i popływaj w naturalnych basenach z łodzi i na plaży wyspy Santa Maria. Po minięciu Punta Sardegna i Porto Rafael z małym placem łódź wraca do portów Palau i La Maddalena o 17:30.

Z Palau: całodniowy rejs łodzią na wyspy La Maddalena

3. Z Palau: całodniowy rejs łodzią na wyspy La Maddalena

Wyrusz łodzią w przygodę i odkryj oszałamiające wybrzeże i odległe wyspy Sardynii. Wybierz się w rejs na wyspy Spargi, La Maddalena i Santa Maria i ciesz się ich dziewiczymi plażami, wodami i przyrodą. Zamelduj się między 9:00 a 10:15, opuść Palau o 10:30 i udaj się w rejs w kierunku wspaniałej wyspy Spargi. Po przypłynięciu łodzi zabierz torby plażowe prosto na białe piaszczyste plaże Cala Corsara i wybierz się na opalanie, nurkowanie z rurką lub odkrywanie historycznych atrakcji zatoki. Podróżuj wzdłuż wybrzeża i zatrzymaj się, aby zrobić sobie zdjęcia z łodzi przed wyspą Budelli przy słynnej Różowej Plaży. Udaj się do Spiaggia Rosa, aby skorzystać z kolejnej okazji do zrobienia zdjęć z łodzi przy naturalnym basenie Porto Della Madonna, gdzie szmaragdowy kolor wody zapiera dech w piersiach.  Udaj się na wyspę Santa Maria, gdzie znajdziesz następny przystanek na plaży. Opalaj się, pływaj lub wybierz się na spacer do starej latarni morskiej. W zależności od dnia, który odwiedzasz, zakończ wycieczkę przystankiem na kąpiel w naturalnym akwarium w Cala Coticcio lub w uroczym historycznym centrum La Maddalena, gdzie możesz zrobić zakupy i zwiedzić.

Z Palau: rejs statkiem po archipelagu La Maddalena z makaronem

4. Z Palau: rejs statkiem po archipelagu La Maddalena z makaronem

Spędź dzień zwiedzając archipelag La Maddalena podczas relaksującej wycieczki łodzią z Palau. Spaceruj po uroczym miasteczku La Maddalena, pływaj w Cala Corsara na wyspie Spargi, podziwiaj czyste wody naturalnych basenów Budelli i przepłyń obok fascynujących formacji skalnych. Wejdź na pokład rejsu rano w Palau i rozpocznij swoją przygodę. Popłyń na wyspę Santa Maria i zatrzymaj się na 2 godziny, aby opalać się, pływać i relaksować na pięknej plaży Santa Maria. Następnie rejs na wyspę Budelli. Spędź około 30 minut na kąpieli w słynnych naturalnych basenach wyspy i ich oszałamiająco czystych wodach. Przed opuszczeniem Budelli zatrzymaj się na zdjęcia na plaży Rosa. Kontynuuj rejs na malowniczą wyspę Spargi. Spędź 1,5 godziny pływając i relaksując się w Cala Corsara, w otoczeniu fascynujących formacji skalnych, w tym Buldoga, Głowy Czarownicy i Włoch. Zakończ swój rejs postojem na wyspie La Maddalena. Spaceruj po historycznym centrum starymi i wąskimi uliczkami. Zatrzymaj się, aby kupić pamiątkę lub zrelaksować się w jednym z wielu barów i lodziarni. Podczas rejsu delektuj się talerzem makaronu z małżami i krewetkami. Jeśli chcesz, kup drinka w barze na pokładzie, aby cieszyć się nim podczas żeglugi.

Archipelag Maddalena: rejs po wyspach i lunch

5. Archipelag Maddalena: rejs po wyspach i lunch

Odkryj archipelag Maddalena podczas rejsu żaglówką i ciesz się dostarczonym lunchem i napojami. Zatrzymaj się na wyspach Spargi, Budelli i Santa Maria i ciesz się przystankami na pływanie i nurkowanie z rurką podczas tej dziennej wycieczki żeglarskiej. Ciesz się podróżą wygodnym jachtem, który odpływa z przystani Cala Camiciotto. Opuść przystań i zrelaksuj się, gdy łódź płynie przez ponad godzinę, aż do Isola Spargi, Isola Budelli i Isola Santa Maria. Podziwiaj piękny i niepowtarzalny widok na wybrzeże podczas wycieczki na wyspy, zanim zarzucisz kotwicę w Cala Santa Maria, słynącej z białych piasków i turkusowych wód. Następnie wypij aperitif z przekąskami, piwem i zimnymi świeżymi napojami. Delektuj się lunchem na pokładzie i spróbuj makaronu, bruschetty, chleba oraz lokalnej kiełbasy i serów przy lampce wina. Następnie udaj się do Spiaggia Rosa na Isola Budelli i zatrzymaj się na dwie godziny, gdzie popłyniesz pontonem do Isola Budeli i spacerujesz po Spiaggia Rosa. Poświęć trochę czasu na pyszny lunch z winem, piwem i zimnymi świeżymi napojami. Popłyń do Cala Granara, Isola Spargi i poświęć trochę czasu na pływanie z pokładu, nurkowanie z rurką i doświadczenie Stand Up Paddle Board. Wróć do Cala Camicotto pod koniec wycieczki.

Palau: Archipelag Maddalena: komfortowa wycieczka łodzią z przystankami

6. Palau: Archipelag Maddalena: komfortowa wycieczka łodzią z przystankami

Wycieczka łodzią na archipelag La Maddalena: autentyczne doświadczenie kontaktu z pięknem morza i przyrody. Wybierz nasz wygodny i nigdy nie zatłoczony statek. Szukasz najlepszego sposobu na poznanie wysp La Maddalena, Spargi, Budelli, Santo Stefano i Caprera (nawigacja panoramiczna) oraz wybrzeża w całej jego okazałości? Zarezerwuj relaksującą wycieczkę, która zaspokoi pragnienie zobaczenia na własne oczy, jak bardzo sardyńskie morze lśni w najbardziej dziewiczych i znanych miejscach na wyspie. Natura będzie Ci towarzyszyć podczas niezapomnianej wycieczki łodzią, pełnej przystanków na wyspach archipelagu La Maddalena. Trasa jest kompletna i pełna magicznych chwil, cudów do zobaczenia i uwiecznienia. Możesz zanurzyć się w najbardziej sugestywnych wodach na świecie. Nasza wycieczka łodzią na La Maddalena rozpoczyna się w Palau. Stąd wypływamy na wyspę Spargi, wyspę Budelli, wyspę Santa Maria i wreszcie La Maddalena. Wycieczka po La Maddalenie przebiega pomiędzy różnymi wyspami. Podczas podróży jest wiele przystanków: znaczące, niezapomniane miejsca, wybrane ze względu na ich rzadkie piękno i znaczenie na poziomie przyrodniczym i historycznym. Podczas rejsu możesz podziwiać panoramę innych mniejszych wysp archipelagu. Gdy niebo jest czyste, możesz również zobaczyć Korsykę, horyzont jest zapierający dech w piersiach niebieski i wydaje się dotykać konkretnego obrazu ziemskiego raju. Trudno to opisać, nie da się zapomnieć. Zarezerwowaliśmy dla Ciebie różne specjalne przystanki, aby uczcić tyle piękna pływaniem w najlepszych miejscach. *Wycieczka Pierwszy przystanek - wyspa Spargi ze wspaniałą zatoką Cala Corsara, będziesz podziwiać słynne skały Głowy Czarownicy, Psa Buldoga i Włochy w miniaturze. Drugi przystanek - naturalne baseny - wyspa Budelli. Dotrzemy do Portu Madonny, słynnych naturalnych basenów znanych z koloru, slumsów i przejrzystości wody: będziesz nurkować z łodzi przed wybrzeżem. Trzeci przystanek - wyspa Santa Maria Ku uciesze młodych ludzi i dzieci, zrobisz długi przystanek, aby odwiedzić plażę omonimus Cala Santa Maria. Patrząc w górę, będziesz mógł podziwiać piękno zatoki. Czwarty przystanek - historyczne centrum Maddaleny Nasza łódź jest bardzo duża, ale przewozimy tylko 80 pasażerów, znacznie mniej pasażerów z 250 o maksymalnej pojemności, aby Twoja podróż była wyjątkowa i z najwyższymi komfortami na pokładzie, z nami odwiedzisz również tę część archipelagu, bardzo sugestywną, wkrótce dotrzemy do centrum La Maddalena. Możesz udać się na spacer, delektować się doskonałymi lodami i swobodnie cieszyć się miastem, robiąc zakupy na ulicach historycznego centrum i alejek, typowych alejek La Maddalena. *Trasa może ulec zmianie bez powiadomienia i zgodnie z wytycznymi władz parku narodowego La Maddalena lub straży przybrzeżnej. Plaże są zatłoczone w szczycie sezonu.

Z Palau: Całodniowy rejs łodzią po archipelagu La Maddalena

7. Z Palau: Całodniowy rejs łodzią po archipelagu La Maddalena

Odkryj piękno północnej Sardynii podczas całodniowego rejsu łodzią po archipelagu La Maddalena. Żeglowanie na pokładzie Lady Luna 3, najnowocześniejszego statku we flocie pływającego po archipelagu Maddalena, zbudowanego w 2024 roku, charakteryzującego się najwyższym komfortem i większymi standardami bezpieczeństwa. Odwiedź z nami najpiękniejsze wyspy wspaniałego parku przyrody, zatrzymaj się, aby popływać na piaszczystych plażach i nie tylko. Wypłyń z portu w Palau i udaj się w krótki, 35-minutowy rejs do Budelli. Podziwiaj różowy piasek Spiaggia Rosa, imponującą formację skalną Roccia del Coccodrillo i pluskaj się w morzu w Piscine Naturali. Jedź dalej na wyspę Santa Maria i poczuj ciepło Morza Śródziemnego. Warto zatrzymać się na długiej plaży, aby opalać się i zrelaksować. Po postoju zrób sobie przerwę na lunch, a jeśli chcesz, możesz kupić na pokładzie typowe sardyńskie dania lub przynieść własne jedzenie. Następnie dotrzyj na wyspę Spargi, gdzie plaże Cala Corsara i Cala Granara otoczone są szmaragdową wodą i chronione przed wiatrem, co stwarza idealne warunki do opalania. Zakończ wycieczkę postojem na wyspie La Maddalena i odwiedź miasto La Maddalena. Wędruj kolorowymi uliczkami, aby znaleźć sklepy z pamiątkami lub przyjrzyj się łodziom w marinie Cala Gavetta. W drodze powrotnej do Palau przepłyń obok wysp Santo Stefano i Caprera, aby po raz ostatni przyjrzeć się tętniącemu życiem morzu.

Z Palau lub La Maddaleny: wycieczka łodzią po archipelagu

8. Z Palau lub La Maddaleny: wycieczka łodzią po archipelagu

Odkryj archipelag La Maddalena na klasycznej łodzi motorowej z doświadczonym kapitanem. Odwiedź różne plaże, na których możesz popływać, zrelaksować się i podziwiać wspaniałe formacje skalne. Rozpocznij swoją podróż od malowniczej wycieczki wokół wyspy Santo Stefano i zobacz jej fortyfikacje z czasów napoleońskich. Przepłyń pod słynnym mostem Caprera i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na zachodnie wybrzeże ozdobione licznymi cudami przyrody. Popłyń w kierunku spokojnych basenów Capitano, gdzie czeka Cię pierwsza orzeźwiająca przerwa na kąpiel. Następnym punktem na trasie jest urzekająca twierdza Candeo, harmonijnie wtapiająca się w skalisty krajobraz i słynąca z historycznej ścieżki spacerowej. W tej urokliwej okolicy możesz zrobić kolejną przerwę na pływanie i delektować się wspaniałym lunchem na skraju klifu. Po południu popłyń na urokliwe wyspy Budelli i Santa Maria, gdzie przewidziany jest trzeci przystanek, tym razem przy naturalnych basenach Porto della Madonna. Podczas rejsu rzuć okiem na słynną różową plażę, cud natury, który z pewnością pobudzi Twoją wyobraźnię. Ostatni przystanek wycieczki to malownicza plaża Cala Corsara na wyspie Spargi. Około godziny 16.00 odwiedzisz ekskluzywną plażę. Rozkoszuj się spokojną atmosferą i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem, a około godziny 18.00–18.15 wróć do portu. Godziny rozpoczęcia rejsów: La Maddalena, Molo delle Poste: 9.30; Palau, molo 5: 10.30. Wszyscy pasażerowie muszą zakończyć odprawę 30 minut przed zaplanowaną godziną rejsu. Pamiętaj, że plan podróży może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu wszystkim pasażerom.

Z Olbii: całodniowa wycieczka łodzią po archipelagu La Maddalena

9. Z Olbii: całodniowa wycieczka łodzią po archipelagu La Maddalena

Odwiedź słynne wyspy Santa Maria, Spargi i La Maddalena Archipelag na wycieczce łodzią z Olbii. Zobacz Palazzo Comunale, Muzeum Marynarki Wojennej i nie tylko, zanim zaczniesz nurkować i pływać we włoskich wodach. Zjedz lokalny lunch serwowany na pokładzie przed udaniem się na wybrzeże Sardynii. Z miejsca spotkania w Olbii udaj się do Cannigione, aby wejść na pokład łodzi i zwiedzić archipelag La Maddalena. Podróżuj przez malownicze wyspy Caprera i Santo Stefano w drodze na wyspę Maddalena. Następnie ciesz się godziną wolnego czasu w La Maddalena. Odwiedź historyczne centrum, Palazzo Comunale, Muzeum Marynarki Wojennej lub Diecezjalne Muzeum Sztuki Sakralnej przed ponownym wejściem na pokład łodzi. Kontynuuj podróż na wyspy Spargi i Santa Maria. Zadokuj i spróbuj popływać we wspaniałych, krystalicznie czystych wodach, nurkować z rurką lub zrelaksować się i opalać na plaży. W porze lunchu delektuj się makaronem pomidorowym na pokładzie serwowanym przez załogę. Następnie będziesz kontynuować podróż malowniczą trasą obok Manto della Madonna, odcinka morza z płytkimi wodami, po czym wrócisz wzdłuż wybrzeża Sardynii, mijając lokalne wioski. W drodze powrotnej miń Punta Sardegna, Porto Raphael, Palau i Capo d'Orso. Po zadokowaniu zabierz minivana z powrotem do Olbii.

Archipelag Maddalena: całodniowa wycieczka żaglówką z lunchem

10. Archipelag Maddalena: całodniowa wycieczka żaglówką z lunchem

Rozpocznij swoją niezapomnianą aktywność z Palau lub La Maddalena Piers. Spotkaj się ze swoim kapitanem i wsiądź na naszą wygodną żaglówkę, aby rozpocząć całodniową wycieczkę. Najpierw udaj się na spotkanie z jedną z najważniejszych gwiazd archipelagu La Maddalena: Mady: Granitowa skała w kształcie psa. Opiekuje się wyspą Spargi od wieków. W Spargi będziesz mógł cieszyć się pierwszą tego dnia kąpielą, skacząc do turkusowych wód. Następnie popłyń wzdłuż wschodniego wybrzeża Spargi i podziwiaj panoramę. Miniesz niezwykłe plaże, takie jak zatoka Soraya i zatoka Granara. Twój kapitan zapyta, które miejsce najbardziej Ci się podoba i może zatrzymać się na drugie pływanie i trochę wolnego czasu. Następnie udaj się do Budelli i przejdź obok Różowej Plaży. Chociaż zatrzymywanie się na plaży jest zabronione, możesz zobaczyć ją z łodzi i zrobić wspaniałe zdjęcia. Stąd udaj się do Porto della Madonna. Miejsce to jest najbardziej znane ze swoich naturalnych basenów i jest jednym z najwspanialszych i najbardziej zadziwiających miejsc, jakie kiedykolwiek widziano. Woda ma inny kolor niebieski, szmaragdowy, zielony, plaże są z białym piaskiem. Będziesz miał chwilę WOW. Tutaj będziesz miał możliwość popływania bezpośrednio z łodzi. Twoja ostatnia wizyta to zatoka Santa Maria. Jest to największa plaża w kolorze białym na Archipelagu. Twój kapitan może zabrać Cię łodzią na brzeg, abyś mógł odpocząć na pięknej plaży.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Palau

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg::

Palau: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Palau: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palau? Kliknij tutaj.

Palau: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5206 opinii

Cudowny rejs z uprzejmą oraz pomocną załogą Obsługa podczas rejsu przesympatyczna Widoki, plaże oraz atrakcje oferowane z opisem 100/100 Polecam wszystkim w 100% Mega wrażenia od początku do końca "Grazie"

Bardzo dobrze zorganizowany można też coś zjeść i wypić na łodzi. Czy zarezerwowalibyśmy ponownie!

Wspaniałe doświadczenie. Jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek widziałem.

Zmenila sa povodna trasa koli pocasiu, co sa nedalo ovplynit, ale inak vsetko ok

Super wycieczka, bajeczne plaże, miła załoga, nic nie pozostawiało do życzenia.