Dodaj daty

Palau de La Almudaina, Palma

Palau de La Almudaina, Palma – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

1. Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Odkryj najważniejsze atrakcje Palma de Mallorca podczas wycieczki autobusem z otwartym dachem i wysiądź na dowolnym z 16 przystanków, aby odkrywać atrakcje miasta we własnym tempie. Zdobądź bilet 24-godzinny i dostosuj trasę autobusu do własnego harmonogramu. Poznaj bogatą mieszankę historii, kultury i życia nocnego. Poznaj obszar centralny obejmujący wąskie uliczki pomiędzy wysokimi murami starożytnych budynków. Wskocz do atrakcji takich jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który stoi od czasu podboju arabskiego i nadal jest domem rodziny królewskiej. Poznaj naprawdę wyjątkową część miasta znaną jako Pueblo Espanyol lub wioska hiszpańska, w której znajduje się kolekcja wielu różnych typów architektury, reprezentujących różne style używane w całym kraju. Odwiedź także Plaza de Espana, malowniczą część wyspy, gdzie możesz rozkoszować się pięknem z otwartego pokładu lub wyskoczyć, aby posmakować lokalnej kultury. Wybierz opcję Essential Experience, jeśli chcesz, aby bilety wstępu do zamku Bellver lub Pueblo Espanyol były zawarte w 24-godzinnym bilecie autobusowym. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Pueblo Espanyol 9. Zamek Bellver (jeśli wybrano taką opcję) 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

2. Palma de Mallorca: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczym zwiedzaniem miasta

Odkryj Palma de Mallorca i wszystko, co ma do zaoferowania dzięki biletom na hop-on hop-off. Zwiedź wszystkie zabytki autobusem z otwartym dachem i wejdź do Museo Es Baluard i zamku Bellver lub Hiszpańskiej Wioski z biletami wliczonymi w cenę wycieczki. Przystanki w 16 punktach miasta sprawią, że niczego nie przeoczysz. Zobacz atrakcje, takie jak Palau de La Almudaina, pałac królewski, który istnieje od czasu podboju arabskiego, oraz Poble Espanyol, w którym znajdują się różne typy architektury reprezentujące różne style używane w całym kraju. Wybierz opcję Ultimate i odwiedź katedrę w Palmie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w basenie Morza Śródziemnego. Rozpocznij podróż autobusem na przystanku 1, Antoni Maura, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Możesz jednak wsiąść do autobusu na dowolnym przystanku na trasie. Trasa autobusu: 1. Antoni Maura 2. Plac Mercat 3. Ramblas 4. Plac Hiszpański 5. Avenida Alexandre Rosselló 6. Porta des Camp 7. Passeig Maritim 8. Poble Espanyol 9. Zamek Bellver 10. Plac Gomiła 13. Aleja Joana Miro 14. Estacio Maritima 14b. Passeig Maritim 15. Aleja Gabriela Roca 17. Avenida Jaume III 18. Reklama Molla

Palma: Spacer z przewodnikiem alejkami Starego Miasta

3. Palma: Spacer z przewodnikiem alejkami Starego Miasta

Ta wycieczka jest dostępna tylko w języku niemieckim. Poznaj Palma de Mallorca w zrelaksowany sposób. Rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem i spędź urozmaicony czas w tym pięknym mieście. Wycieczka rozpoczyna się w cichym ogrodzie między Passeig del Born a katedrą. Stamtąd udasz się do pałacu królewskiego La Almudaina i imponującej katedry "La Seu". Po spacerze przez stare miasto dotrzesz do łaźni arabskich i klasztoru "Convento de Santa Clara". Następnie udasz się do kościoła "Basílica Sant Francesc" i baru tapas, który jest prawdziwą wskazówką dla wtajemniczonych. Po krótkim postoju w pałacu miejskim "Can Dameto de la Quartera" i kawiarni "Ca'n Joan de s'Aigo" dotrzesz do kościoła parafialnego przy Plaça de Santa Eulàlia. Specjalne drzewo "Olivera de Cort" i Plaça Major to kolejne przystanki, zanim dotrzesz do Mercat de l'Olivar, największego krytego targu w Palmie. Wycieczka kończy się na Plaça d'Espanya, centralnym węźle komunikacyjnym miasta. Na przystankach czekają na Ciebie zabawne zadania i pytania. Kto wie, na przykład, co ... ale nie, jeszcze Ci nie powiemy! Wycieczka to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i odkrywanie nowych rzeczy z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie. To tak, jakbyś był oprowadzany po Palma de Mallorca przez dobrego przyjaciela. Wiele anegdot wzbogaci Twój spacer po mieście. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie i tak często, jak chcesz, w przeglądarce smartfona. Na miejscu lub nawet z wygodnej kanapy. Ciesz się czasem spędzonym w Palma de Mallorca! *** Dobrze wiedzieć *** Link do rozpoczęcia wycieczki otrzymasz w wiadomości e-mail bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji.

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Palau de La Almudaina, Palma: najlepsze atrakcje w pobliżu

Palau de La Almudaina, Palma: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palau de La Almudaina, Palma? Kliknij tutaj.

Palau de La Almudaina, Palma: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1288 opinii

W porządku. Zrobiliśmy to w deszczu. W rezultacie niektóre siedzenia były mokre, ale te w przejściach były suche. Niewiele osób w listopadzie, co jest bardzo miłe, mieliśmy wybór miejsc. Ładny przegląd z przyjemnymi przerwami na zwiedzanie i dostosowanym audioprzewodnikiem.

Wycieczka po mieście była bardzo pouczająca, a przystanki znajdowały się w interesujących miejscach. Krótkie przerwy między autobusami (co 10 minut) uznaliśmy za bardzo przyjemne. Niestety ze względu na prowadzone prace budowlane nie udało się dotrzymać zaplanowanej trasy.

Lubimy korzystać z busa jeżeli jesteśmy gdzieś zwiedzać. Brakowało mi tylko informacji o otwarciach bo 1.11 w Palmie było również święto i niektóre atrakcje były otwarte krócej.

Przydatne i interesujące, gdy masz mało czasu na wizytę w Palmie! !

Kierowca i przewodnik byli bardzo pomocni. Kościół był wspaniały.