Atrakcje i wycieczki
Palatyn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Palatyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palatyn? Kliknij tutaj.

Palatyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 84 313 opinii

Nasze wakacje rozpoczęliśmy od autobusu hop-on-hop-off, co było świetne, ponieważ mogliśmy już zobaczyć sporo zabytków i zorientować się, gdzie wszystko jest i jak daleko. Odkąd zaczęliśmy naszą podróż w poniedziałek w okresie Covid, przez jakiś czas byliśmy jedynymi w autobusie, więc mogliśmy siedzieć z przodu, skąd masz wspaniały widok. Sam autobus był schludny, przystanki są dość wyraźnie oznaczone, a ludzie pracujący z tą firmą byli bardzo przyjaźni. Zalecamy aktywację biletów w Termini, ponieważ w Koloseum trzeba przejść sporo do następnego przystanku. Zalecamy również zabranie własnych słuchawek/zestawu słuchawkowego, ponieważ można je po prostu podłączyć za pomocą kabla aux, chociaż mają słuchawki w autobusie. Wycieczka audio jest w porządku, ale czasami nie jest zsynchronizowana z miejscem, w którym znajduje się autobus, ponieważ ruch uliczny może być dość trudny, więc nie musisz słuchać przewodnika. Aplikacja dołączona do biletów zapewnia więcej ciekawych tras spacerowych!

Nie miałem żadnych problemów. Autobusy były punktualne wcześniej w ciągu dnia i bardzo blisko punktu, biorąc pod uwagę ruch uliczny późnym popołudniem. Autobus był czysty, personel był przyjazny. Dobre doświadczenie, ilekroć rezerwowałem w miastach, w których jeżdżą. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Our guide was Nicola - woanderful gentelman with broad knowledge. He told us a lot about Rome history, not only ancient Rome but until nowadays. Seeing Colloseum (from bottom to very top), Forum Romanum and Palatine with Nicola was a wonderful experience!!!!

Jedna z tych atrakcji którą koniecznie trzeba zobaczyć. Koloseum robi ogromne wrażenie. W środku do zobaczenia jest sporo ciekawych rzeczy. Natomiast brak audioprzewodnika po polsku.

Dzień dobry, ta atrakcja jest świetna, naprawdę nam się podobało przez te trzy dni, a obsługa była świetna.