Dodaj daty

Palais Garnier – Opéra Garnier

Palais Garnier – Opéra Garnier – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

1. Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

Poznaj najlepsze miejsca w Paryżu, podczas wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj z audioprzewodnikiem Z wygodnego i ekologicznego autobusu zobaczysz takie zabytki jak gmach opery, Luwr, katedra Notre-Dame, kaplica Sainte-Chapelle, Muzeum Orsay, plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieża Eiffla, kompleks Les Invalides, budynek Grand Palais i wiele innych. Wskocz na pokład autobusu hop-on hop-off i zwiedzaj Paryż. Dowiedz się więcej o mieście dzięki komentarzowi z audioprzewodnika, który został opracowany specjalnie dla tej trasy. Wybierz atrakcje, które chcesz poznać bardziej szczegółowo, i wysiądź z autobusu na najbliższym przystanku, aby rozpocząć zwiedzanie na własny koszt. Zobacz największe dzieła sztuki i obrazy w Muzeum Luwru. Zatrzymaj się przy Notre Dame i poświęć chwilę na podziwianie tego arcydzieła architektury z lewego brzegu Sekwany. Zrób zakupy na Polach Elizejskich. Wjedź na szczyt Łuku Triumfalnego lub wieży Eiffla, aby uzyskać najlepszy widok na miasto. Nie przegap okazji do spaceru po najpiękniejszych dzielnicach Paryża, takich jak artystyczna Montmartre, tętniąca życiem Dzielnica Łacińska, modna Marais czy spokojna Ile de Saint Louis. Dla dzieci przygotowano specjalne kanały w języku francuskim i angielskim, które zapewnią im rozrywkę. Audioprzewodnik dla dzieci został zaprojektowany tak, aby skupić ich uwagę przez cały czas wycieczki.  Po pierwszej aktywacji bilet będzie ważny przez 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od zarezerwowanej opcji. W trakcie ważności biletu można wsiadać do autobusu i wysiadać z niego nieograniczoną liczbę razy. Przystanki: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paryż2. Opera Garnier - Avenue De L'opéra 49, 75002 Paryż3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paryż4. Notre-Dame – Rue du Petit Pont 4, 75005 Paryż5. Musee D'orsay – Quai Anatole-France 8, 75007 Paryż6. Concorde - Place De La Concorde 12, 75008 Paryż7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paryż8. Trocadero – Avenue Du Président Wilson 50, 75016 Paryż9. Tour Eiffel – Quai Branly 69, 75007 Paryż10. Pont Alexandre III – Invalides – Quai d’Orsay 41, 75007 Paryż

Paryż: bilet wstępu do Opery Garnier

2. Paryż: bilet wstępu do Opery Garnier

Opera Garnier, szczycąca się swym eklektycznym i ostentacyjnym barokowym stylem, jest najbardziej ekstrawagancką przedstawicielką architektury II Cesarstwa Francuskiego. Skorzystaj z szybkiego i łatwego wstępu do tego wspaniałego budynku położonego w centrum Paryża. Zobacz największą w Europie operę, otwartą w 1875 roku i nazwaną na cześć Charlesa Garniera – młodego architekta, który ją zaprojektował. Zanim wejdziesz podwójnymi schodami „Grand Escalier” (schody główne), ujrzysz wijące się, wyrzeźbione z brązu węże „Pythonisse”. Podziwiaj zapierający dech w piersiach wystrój, przechadzając się ogromnymi foyer wypełnionymi mozaikami, kolumnami z kolorowego marmuru i ornamentami ze złota. Przygotuj się na prawdziwą ucztę dla oczu. Od razu po rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny. Pokaż go przy wejściu i rozpocznij zwiedzanie.

Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

3. Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

Podziwiaj fantastyczne widoki i rozkoszuj się urokliwą atmosferą Paryża, jadąc piętrowym autobusem wycieczkowym z otwartym dachem. Wybierz 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-on Hop-off lub opcję 48-godzinną Deluxe, która obejmuje bilet na rejs po Sekwanie. Przejedź obok kultowych atrakcji, takich jak katedra Notre Dame i bazylika Sacré-Cœur. Podziwiaj wspaniałe Pola Elizejskie oraz zabytkowe Grand Palais, Opéra Garnier i Luwr. Odkryj Paryż podczas odbywającej się codziennie wycieczki z komentarzem. Do wycieczki możesz dołączyć na dowolnym przystanku na trasie. Wieża EifflaPole MarsoweOpéra GarnierLouvre-Pyramide / Centrum Informacji Big BusLouvre Pont des ArtsNotre DameMuzeum OrsayPola ElizejskieGrand PalaisTrocadéro

Paryż: autobus hop-on hop-off i rejs po Sekwanie

4. Paryż: autobus hop-on hop-off i rejs po Sekwanie

Zwiedzaj miasto i odkryj magiczną atmosferę Sekwany dzięki pakietowi obejmującemu karnet autobusowy i godzinny rejs. Pakiet jest ważny przez 1 dzień lub 2 następujące po sobie dni. Wycieczka autobusem z otwartym dachem zapewnia dostęp do największej sieci połączonych tras hop-on hop-off w Paryżu, które obejmują wszystkie atrakcje miasta. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach, aby zwiedzać miasto we własnym tempie. Ciesz się niezapomnianym widokiem z lotu ptaka na Paryż i jego zabytki, w tym wieżę Eiffla, Luwr i Łuk Triumfalny. Następnie wejdź na pokład łodzi i zrelaksuj się przy szumie wody, płynąc po Sekwanie. Przystanki autobusowe: 1. HAUSSMANN – GRANDS MAGASINS – Rue Auber 13, 75009 Paryż 2. OPERA GARNIER – Avenue de l’Opéra 49, 75002 Paryż 3. MUSEE DU LOUVRE – Place du Carrousel, 75002 Paryż 4. NOTRE-DAME – Rue du Petit Pont 4, 75005 Paryż 5. MUSEE D’ORSAY – Quai Anatole-France 8, 75007 Paryż 6. CONCORDE – Place de la Concorde 12, 75008 Paryż 7. CHAMPS-ELYSEES – GEORVE V -116, Avenue des Champs-Elysées, 75008 Paryż 8. TROCADERO – Avenue du Président Wilson 15, 75016 Paryż 9. TOUR EIFFEL – Quai Branly 69, 75007 Paryż 10. PONT ALEXANDRE III – INVALIDES – Quai d’Orsay 41, 75007 Paryż

Paryż: panoramiczna wycieczka autobusowa nocą

5. Paryż: panoramiczna wycieczka autobusowa nocą

Wybierz się w podróż po centrum Paryża. Podziwiaj oświetlone zabytki „miasta świateł”, siedząc w 1. rzędzie. Wsiądź do pojazdu z otwartym dachem na Polach Elizejskich i podziwiaj najbardziej charakterystyczne miejsca oraz budowle, w tym wieżę Eiffla i katedrę Notre-Dame. Zachwyć się szklaną konstrukcją piramidy Luwru. Posłuchaj ciekawych komentarzy anglo- i francuskojęzycznego przewodnika na żywo lub skorzystaj z wielojęzycznego audioprzewodnika. Odbierz bezpłatną broszurę z poradami i ekskluzywnymi ofertami.

Paryż: bilety do Opery Garnier i rejsu po Sekwanie

6. Paryż: bilety do Opery Garnier i rejsu po Sekwanie

Dzięki tej wycieczce łączonej skorzystaj z wejścia do 2 najsłynniejszych atrakcji kulturalnych Paryża. Palais Garnier, czyli Opéra Garnier, jest operą z 1979 miejscami. Kiedy na Place de la Bastille otwarto nową operę, Opéra Bastille, Palais Garnier zaczął działać głównie dla baletu. Teatr od 1923 roku jest zabytkiem Francji. Następnie spotkaj się obok Wieży Eiffla, aby wsiąść na paryską łódź na rejs po Sekwanie. Odpręż się, kontemplując historię Paryża i podziwiaj jego liczne zabytki, takie jak Luwr, Muzeum Orsay, Katedra Notre Dame i wiele mostów o wyjątkowej architekturze. Audioprzewodnik na pokładzie jest dostępny w 13 językach, można go również posłuchać z aplikacji na smartfonie. Po zakupie możesz skorzystać z biletu w dowolnym momencie, ważnego do daty wskazanej na bilecie.

Paryż: świąteczna wycieczka autobusem z otwartym dachem

7. Paryż: świąteczna wycieczka autobusem z otwartym dachem

Podziwiaj magię i romantyzm Paryża z odkrytego pokładu elektrycznego autobusu. Przejedź obok opery, Place Vendôme, Place de la Concorde, Pól Elizejskich, wieży Eiffla, Luwru, wielkich domów towarowych oraz innych ciekawych miejsc.  Zachwyć się Miastem Świateł i rozkoszuj się atmosferą Bożego Narodzenia. Podziwiaj miasto rozświetlone świątecznymi lampkami i wysłuchaj nagrania audioprzewodnika z tradycyjnymi świątecznymi piosenkami. Spędź tę wyjątkową chwilę w towarzystwie najbliższych.

Paryż: Bilety wstępu do Muzeum Paradoxu

8. Paryż: Bilety wstępu do Muzeum Paradoxu

Odwiedź największą na świecie kolekcję eksponatów opartych na paradoksach i ciesz się 90 różnymi złudzeniami optycznymi, które przeczą rzeczywistości. Po drodze rób zdjęcia z iluzjami i ciesz się edukacyjnym doświadczeniem na temat nauki stojącej za paradoksami. Zobacz największą na świecie kolekcję eksponatów opartych na paradoksach dzięki biletowi wstępu do Muzeum Paradoksu w Paryżu. Zanurz się we współczesnej sztuce eksperymentalnej, poznaj ekscytującą naukę stojącą za paradoksami i rób przyciągające wzrok zdjęcia i filmy. Zamelduj się w muzeum i podążaj za znakami przez labirynt eksponatów zaprojektowanych do zwiedzania w systemie jednokierunkowym. Poświęć średnio około 90 minut na obejrzenie wszystkich 90 niesamowitych iluzji optycznych w muzeum. Klikaj zdjęcia iluzji z zaznaczonymi punktami fotograficznymi, które zapewniają idealny kąt ujęcia. Ciesz się edukacją na temat ekscytującej nauki stojącej za paradoksami, zobacz opisy na każdej wystawie wyjaśniające „co robić” i „co się dzieje”. Uzyskaj więcej inspirujących informacji dzięki możliwym do zeskanowania kodom QR. Wbrew rzeczywistości możesz zadawać pytania lub uzyskać pomoc w robieniu zdjęć grupowych od personelu. Zatrzymaj się w butiku Paradox, zanim powrócisz do rzeczywistości, sklepie z pamiątkami z różnorodnymi grami, ubraniami, pamiątkami i akcesoriami, a wszystko to z odrobiną paradoksu.

Pokaz mody w Galeries Lafayette Haussmann

9. Pokaz mody w Galeries Lafayette Haussmann

Jak najlepiej wykorzystaj czas spędzony w Paryżu i weź udział w ekskluzywnym wydarzeniu, oglądając pokaz mody. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji, aby odkryć najnowsze trendy od najsłynniejszych domów mody i dowiedzieć się u samego źródła, co trzeba nosić w tym sezonie. Ten 30-minutowy pokaz odbywa się w sercu sklepu, który uosabia francuski styl, i z pewnością uwiedzie Cię i zainspiruje. Pokaz obejrzysz w każdy piątek o 15.00 w Sali Opery na 4. piętrze Galeries Lafayette Paris Haussmann (niedaleko działu z bielizną).

Paryż: piesza wycieczka po Dark City Secrets

10. Paryż: piesza wycieczka po Dark City Secrets

Podczas 2-godzinnej wycieczki z przewodnikiem odkryjesz ciemną stronę centrum Paryża. Wybierz między wspólnym lub prywatnym doświadczeniem, które rozpocznie się w dawnym głównym miejscu krwawych i popularnych publicznych egzekucji, które były zarówno uwielbiane, jak i cenione przez paryżan. Zobaczysz, jak okrutnie karali skazanych przestępców, a także okazjonalnie nieszczęśliwych niewinnych osób. Paryż to nawiedzone miasto pełne duchów i zjaw. Jeden słynny francuski poeta stał się duchem, który dziś nawiedza teatr, inny został ranny podczas pożaru i od tego czasu nigdy nie opuścił opery. Dowiesz się o „złej królowej” Francji i o tym, jak inny duch prześladował ją aż do jej ostatnich dni. Demony i diabelskie istoty są wszędzie w Paryżu, a Katedra Notre Dame zawiera ich wiele na zewnątrz. Na tej fasadzie jest tak wiele przerażających i tajemniczych znaków i symboli, które wymagają dokładnego zbadania, aby właściwie to docenić. Dowiesz się, jak Cygan przeklął dom w Dzielnicy Łacińskiej, powodując śmierć jego właściciela. Następnie w tajemniczych okolicznościach zginęło tam więcej osób. Usłyszysz mrożącą krew w żyłach historię o tym najsłynniejszym przeklętym paryskim miejscu, zanim Twoja mrożąca krew w żyłach wycieczka zakończy się w miejscu spotkania z historią wampira.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 55
Sortuj wg:
Strona 1 z 4

Palais Garnier – Opéra Garnier: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palais Garnier – Opéra Garnier? Kliknij tutaj.

Palais Garnier – Opéra Garnier: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 13 796 opinii

Muszę przyznać, że autobusy zawsze postrzegałem jako zdzierstwo xD, ale byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i mogę go tylko polecić wszystkim! Paryż to naprawdę ogromne miasto, więc autobus jest w 100% polecany, możesz zobaczyć wszystkie zabytki i masz coś do opowiedzenia o każdym obiekcie, po prostu świetnie! Uważamy również, że elastyczne wsiadanie i wysiadanie jest rewelacyjne

Autobusy, które zawsze są pełne, to synonim jakości. Na szczęście możesz wsiadać i wysiadać, jak chcesz i cieszyć się panoramicznymi i strategicznymi punktami, których nie znasz. szkoda x zimno ale bardzo mnie to bawi. doskonała usługa audioprzewodnika z podanymi przez nich słuchawkami. Rada

Idealny, najlepszy sposób na odkrycie Paryża za pierwszym razem

Amazing place, must see in Paris. Although very crowded.

Doskonała wycieczka, zostałam bardzo dobrze przyjęta.