Palace of Fine Arts Theater

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Palace of Fine Arts Theater: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palace of Fine Arts Theater? Kliknij tutaj.

Palace of Fine Arts Theater: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1569 opinii

Bardzo polecam tę wycieczkę! Uwielbiam to, że możesz go odebrać w dowolnym miejscu i naprawdę zabierze Cię do wszystkich miejsc - nawet przez most. To NAJLEPSZA rzecz, jeśli masz tylko krótki czas w San Fran i chcesz zobaczyć wszystko z możliwością wysiadania i chodzenia. Nasz przewodnik był po części historykiem, a po części komikiem. Cały czas nas śmiał i podał znacznie więcej szczegółów niż nagranie, którego słuchasz ze słuchawkami. To powiedziawszy, krótko słuchaliśmy nagrania, które również miało charakter informacyjny. Pokochałem to!

Alcatraz o wiele chłodniej niż oczekiwano, autobus to świetny sposób na zwiedzanie miasta!

Nasz komentator autobusowy (nie w każdym autobusie) był przezabawny i pouczający. Gdy byliśmy w autobusie bez osoby na żywo, nagrane informacje były również świetne do słuchania. Podczas trasy koncertowej zobaczymy alcatraz, kiedy bilety zostały wyprzedane wszędzie! Alcatraz był również mile widzianą niespodzianką. O wiele fajniejsze niż się spodziewano. Słuchaliśmy dźwięku i wskoczyliśmy z powrotem na łódź. Zajęło to około 1 godziny. Wchodziliśmy w nasze dni, więc nie mieliśmy o wiele więcej czasu, ale zdecydowanie warto!

Doskonały dzień

Ta aktywność za pośrednictwem Royal Hawaiian Tours była doskonała. Jasna instrukcja dotycząca miejsca odbioru została otrzymana e-mailem w noc przed i w dniu, w którym się spotkaliśmy, zgodnie z zaleceniami naszego przewodnika Eddiego na następne 5 godzin. Wycieczka do centrum Pearl Bay była doskonała - obowiązkowa na Hawajach. Następnie Eddie wybrał się na wycieczkę po mieście, która była dla nas idealnym sposobem na obejrzenie miejsc w ograniczonym czasie. W sumie zdecydowanie polecam

Udało nam się zobaczyć i dowiedzieć się więcej, niż się spodziewaliśmy. Przystanki znajdowały się w łatwych do zapamiętania miejscach, więc mogliśmy być pewni, że będziemy je odkrywać przed powrotem do autobusu. Wszyscy byli przyjaźni, profesjonalni i pomocni. To była nasza pierwsza podróż do San Francisco i pomogli nam podjąć decyzję o powrocie. Kiedy to zrobimy, na pewno znowu zagramy tę trasę.

Świetny sposób, aby zobaczyć większość San Francisco w krótkim czasie. Autobus jeździ po wszystkich miejscach, które musisz zobaczyć, a podczas jazdy dostajesz wiele przydatnych informacji. Mogą istnieć narracje na żywo lub wcześniej nagrane w kilku językach, a dla mnie ta na żywo jest lepsza. Bardzo godne doświadczenie!