Wybierz daty

Pałac Schönbrunn

Przespaceruj się po najpopularniejszej atrakcji Austrii i poznaj historię dawnego cesarstwa.

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj według:
1 - 16 / 34

Pałac Schönbrunn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Schönbrunn? Kliknij tutaj.

Pałac Schönbrunn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 10 927 opinii

Świetny pociąg elektryczny z obszernymi informacjami o zamku. Możesz wsiąść i wysiąść na 9 przystankach i kontynuować jazdę następnym pociągiem. Jeśli masz trudności z dostaniem się do pociągu, maszynista pomoże Ci z przenośnym stopniem (po prostu zapytaj). Na przystanku Gloriette jest 10 minut przerwy. Swoją drogą mają tam pyszne lody. Jest rampa dla wózków dziecięcych i wózków inwalidzkich, aby wrócić do pociągu.Bardzo nam się podobało.

Naprawdę podobała nam się jazda pociągiem. Po pierwsze, bez względu na pogodę - Twoja wizyta i tak odbędzie się. Po drugie, pociąg nie jest gorący, okna są otwarte. Wycieczka przebiega przez teren kompleksu pałacowego, z przystankami na zdjęcia. Świetna okazja do zobaczenia i poznania codziennych szczegółów z życia rodziny cesarskiej.

Great show, it lasts around 25 min, in the beginning you get strudel and a drink, we took coffee. Chef, in step by step shows you how to make apple strudel. It was interesting, funny and even my teenage daughter was impressed by this show. Worth spent money.

Zdecydowanie warto wsiąść do pociągu. Możesz wtedy zobaczyć, jak duży jest park i możesz zejść na dół w wolnym czasie. Dzięki funkcji hop-on-hop-off masz również wygodę oglądania wszystkiego ponownie.

Ogromne ogrody, do których przejście jest prawie obowiązkowe. Możliwość zejścia na dół, aby zobaczyć atrakcje, a następnie wejścia na górę jest bardzo wygodna