Wybierz daty

Pałac Rektorów

Pałac Rektorów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Rektorów? Kliknij tutaj.

Pałac Rektorów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1506 opinii

Odwiedziliśmy Dubrownik podczas przerwy wielkanocnej 2022 i zarezerwowaliśmy półtoragodzinną prywatną pieszą wycieczkę z przewodnikiem. (Były nas tylko trzy osoby: moja żona, ja i nasz przewodnik Pero Mrnarevic) Opierając się na swoim ogromnym bogactwie wiedzy z zakresu historii, architektury, sztuki, a nawet filozofii, nasz przewodnik Pero w żywy i zajmujący sposób wyjaśnił najważniejsze fakty i także niektóre z bardziej dziwacznych historii o Dubrowniku. Pero wydaje się naprawdę żyć historią swojego rodzinnego miasta. Był w stanie entuzjastycznie umieścić bogatą historię Dubrownika w kontekście historii Europy na przestrzeni wieków. Dużo humoru! Po prostu genialne! Następnym razem mamy nadzieję, że uda nam się zarezerwować go na cały dzień! Wysoce polecany!

Branko był wyjątkowym przewodnikiem. Bardzo dobrze po angielsku i przez cały czas mówił i uczył nas o historii Dubrownika. Wskazał na kluczowe historyczne aspekty budowy i projektowania tego pięknego miasta! Słuchawki audio były fantastyczne i pomogły nam usłyszeć, gdy byliśmy trochę daleko od naszego przewodnika. Użyłem zatyczki do uszu w drugim uchu, aby zablokować konkurencyjne dźwięki od innych przechodzących osób.

Bardzo dobra wycieczka z mnóstwem ciekawych informacji. Nasz przewodnik Branko wyjaśnił wszystko w interesujący sposób, który pomógł nam się skupić. Jego angielski był zrozumiały, a znajomość starego miasta imponująca. Z przyjemnością poznawał kulturę chorwacką. Miło też było posłuchać kogoś, kto był tak dumny ze swojego kraju. Gorąco polecam.

To była zabawna i pouczająca wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem. Nigdy się nie nudziłem i dużo się nauczyłem.

Naszym przewodnikiem był Branco. Miał wiedzę i pasję do Dubrownika.