Pałac Parlamentu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pałac Parlamentu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Parlamentu? Kliknij tutaj.

Pałac Parlamentu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 194 opinii

Bardzo dobra organizacja, dostałem SMS-a i wezwano mnie, aby powiedzieć mi, gdzie jest miejsce spotkania. Miałem również prawo do batonu czekoladowego oferowanego przez organizatora. Wręcz przeciwnie, najpierw robię dobrze na prześwietlenie, ale w końcu muszę poczekać, aż wszyscy skończą przechodzić zabezpieczenia, aby rozpocząć wizytę, ponieważ przewodnik jest taki sam dla wszystkich, ale zapłaciłem podwójnie w porównaniu z tymi, którzy zapłacili 40 lei lokalnie za osobę dorosłą

Wizyta była miła, trochę krótka, ale uczciwa. Może miło byłoby zmienić kilka dodatkowych pokoi i mniej skupić się na niektórych szczegółach, tak bardzo pragniesz zobaczyć, że wtedy wydaje się mało. Jakkolwiek przyjemne doświadczenie, które nieuchronnie w Bukareszcie należy zrobić, ponieważ jest tego warte.

Niezwykle ciekawa z fantastycznym przewodnikiem (zapomniała imienia, ale jest herbatą i nosi szklanki). Imponujący budynek z jeszcze bardziej imponującą historią. Świetny trening fitness ze wszystkimi schodami i schodami w budynku o powierzchni 355 000 metrów kwadratowych.

Wszystko poszło świetnie! Od kontaktu do młodej kobiety, która nas przyjęła, po samą wycieczkę! Mogę polecić tylko wszystkim! Absolutnie pouczające, a także humorystyczne!

Super przygotowany przewodnik. Wyjaśnił wszystko doskonale.