Wybierz daty

Pałac Nymphenburg

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Pałac Nymphenburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Nymphenburg? Kliknij tutaj.

Pałac Nymphenburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1767 opinii

są 2 linie - czerwona i niebieska, które obejmują większość głównych atrakcji Berlina. czerwona linia zajmie około 2 godzin. Nie udało mi się już wypróbować niebieskiej linii. Żałuję, że nie wybrałem się na pieszą wycieczkę, ale po prostu nie mogłem tego zrobić, jeśli polegasz na samym autobusie typu „hop on hop off”, który zabierze Cię do miejsca docelowego na czas. Podoba mi się, że w cenę wliczony jest darmowy hot-dog curry wurst i rejs po rzece. trzeba zrobić, gdy w mieście!

Wiele już widziałem i robiłem pieszo w Monachium, ale byłem już dość zmęczony, więc postanowiłem zrobić krótką wycieczkę po mieście, usiąść na dachu, przyjemna bryza i natknąłem się na znane, ale wciąż nieznane klejnoty z objaśnieniami w języku angielskim . Gorąco polecam, nawet jeśli nie masz dużo czasu.

Świetny hop on hop off tour. Ciekawe informacje i można zobaczyć główne zabytki w Monachium. Skończyło się na tym, że krążyliśmy dwa razy, ponieważ podobało nam się oglądanie wszystkiego! Pojechaliśmy autobusem pierwszego dnia w Monachium i stamtąd mogliśmy zaplanować inne zajęcia na naszą podróż.

Wycieczka po mieście obejmuje najważniejsze zabytki w zwięzły sposób. Wyjaśnienia zabytków były krótkie i słodkie. DO GÓRY :-) Ponieważ pozostałe dwie wycieczki są również w cenie, należy zaplanować na nie jeden dzień, aby móc skorzystać z biletu.

Najlepszym pomysłem było przeżycie jednego dnia z trzema różnymi trasami, a więc trzema różnymi punktami centralnymi. Wybraliśmy główne punkty i mogliśmy zaplanować i zobaczyć, co nas interesuje na kilka następnych dni. Bardzo dobry projekt.