Pałac Muzyki Katalońskiej

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pałac Muzyki Katalońskiej: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Muzyki Katalońskiej? Kliknij tutaj.

Pałac Muzyki Katalońskiej: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2108 opinii

Oszałamiająco piękny budynek.

Palau de la Música Catalana to naprawdę piękny budynek i bardzo warty odwiedzenia. Chociaż znajduje się w dość centralnej części miasta, jest oddalony od głównych ulic i dlatego wymaga pewnych odkryć, zwłaszcza, że nie jest uwzględniony jako nazwany widok lub przystanek na turystycznej miejscowości „Hop On - Hop Off „autobusy, ale warto. Architektura jest rewelacyjna, a główna sala ma aurę, która sprawia, że czujesz jego historię, gdy siedzisz na straganach. Zarezerwowaliśmy wycieczkę z przewodnikiem, która była dość informacyjna, ale mogę sobie tylko wyobrazić, że udział w przedstawieniu i oglądanie budynku w tym samym czasie byłoby niezapomnianym przeżyciem.

To był bardzo wygodny kupon, zwłaszcza Serona, komunikacja miejska była dobra, a ja z łatwością wymieniłem twój kupon na Hitty Cat i był on automatycznie używany przez 48 godzin od pierwszego użycia, więc korzystałem z niego bardzo wygodnie. Kupowanie i wykorzystywanie tego kuponu z wyprzedzeniem podczas podróży po Europie jest bardzo wygodne.

Perełka architektury katalońskiej

Wspaniałe miejsce - obowiązkowy punkt na mapie Barcelony. Pałac muzyki katalońskiej zachwyca nie tylko pięknymi zdobieniami, ale i akustyką. Przewodnik oprowadza po niezwykłych zakątkach opowiadając historię tego miejsca i pozwalając poczuć się jak na koncercie. Nie tylko dla miłośników sztuki - gorąco polecam.

Bardzo łatwo było wymienić kupon na bilet na lotnisku bez konieczności zmagania się z automatami biletowymi. Jedynym minusem było to, że nie udało mi się zbadać rabatów oferowanych przez kartę, ale naprawdę było wiele opcji!

Hotel był świetny we wszystkim. Lot z rayenair opóźniony i w pełni przetestowany.