Pałac Kultury i Nauki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pałac Kultury i Nauki: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Kultury i Nauki? Kliknij tutaj.

Pałac Kultury i Nauki: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 458 opinii

To była niesamowita trasa z Arturem! był bardzo dobrze zaznajomiony z historią, zabawnymi faktami, a także był bardzo precyzyjny w zakresie liczb i dat. Można powiedzieć, że dużo wiedział i jest prawdziwym warszawiakiem. Mini van nie jest wygodny, ale jedziemy nim tylko na krótkie odległości. Zjedliśmy autentyczny lunch w barze mlecznym, zobaczyliśmy wiele interesujących twarzy Warszawy, których nie można znaleźć w żadnym przewodniku, a także mieliśmy dobry przegląd historii miasta. Robisz tę wycieczkę i uzupełniasz atrakcje, które musisz zobaczyć i masz wyczerpane wrażenia z Warszawy. Polecamy również w 100% Artura jako przewodnika. Sukces trasy jest na jego ramieniu i roztrzaskuje ją.

Bardzo interesujące było poznanie ostatnich lub mniej aktualnych wydarzeń na Pradze (takich jak oglądanie domów przebitych kulami), których wielu ludzi unika, jeśli nie gardzi, w tym sami warszawiacy (którzy oczywiście mieszkają na druga strona miasta). Wyjaśnienie odbyło się po polsku, ale jako jedyny obcokrajowiec dołączył do mnie przewodnik, który mówił doskonale po angielsku, a jego wyjaśnienia były więcej niż wyczerpujące. Polecam tę wycieczkę, także biorąc pod uwagę, że cena nie jest wysoka.

Wycieczka bardzo ciekawa, jeśli ktoś chce zobaczyć Warszawę z innej perspektywy serdecznie polecam. Szczególnie warto zaprezentować tą wycieczkę obcokrajowcom. Byłam z gośćmi praktycznie z całej Europy - wszyscy zachwyceni. Doskonały przewodnik i kierowca

Gawel zrobił nam świetną wycieczkę! Był bardzo kompetentny i dużo się nauczyliśmy. Rowery były wygodne.

Najlepsza wycieczka rowerowa, jaką kiedykolwiek miałem!!