Pałac Kultury i Nauki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pałac Kultury i Nauki: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Kultury i Nauki? Kliknij tutaj.

Pałac Kultury i Nauki: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 504 opinii

Absolutnie fascynujące, aby usłyszeć historię budynku. Bardzo pouczająca wycieczka. Jedyne, co powiedziałbym, to miejsce spotkania, które wyszczególniasz, że miejsce spotkania znajduje się w pałacu na schodach, ukrytym po prawej stronie. Prawie przegapiliśmy wycieczkę, ponieważ nie mogliśmy znaleźć lokalnej kasy biletowej, a w Pałacu nie ma żadnych znaków. Tak się cieszę, że tego nie przegapiliśmy! Wspaniale jest również zobaczyć zabytki z platformy widokowej.

Wizyta, której nie można przegapić. Wejście do tej wieży, poznanie całej historii tych miejsc, to wzięcie biletu do prosperującego okresu komunizmu i zmierzenie, jak bardzo ówczesny ZSRR chciał wywrzeć swój wpływ na naród polski. Naprawdę podobało mi się tam przebywanie, wisienka na torcie, jazda bardzo szybką windą, która w kilka sekund zabrała mnie i grupę na taras, z którego widok na Warszawę jest wyjątkowy.

Very good guide and an interesting building to explore. I liked the view from the top. It was a bit hard to find the meeting spot because Google maps directed me to the wrong entrance. You need to use the main entrance.

Gorąco polecam wycieczka ze świetnym zakończeniem na tarasie. Stamtąd masz piękny widok na stolicę Polski.

1-godzinna wycieczka minęła łatwo i dzięki poznaniu przydatnych informacji o tym budynku