Pałac Królewski w Ubud

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pałac Królewski w Ubud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Królewski w Ubud? Kliknij tutaj.

Pałac Królewski w Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2311 opinii

Kolejny fantastyczny dzień dla mnie… chociaż zaczyna się jako śniadanie dla jednej z łobuzów… mojego przewodnika, Komanga. był bardzo opiekuńczy i opiekował się mną ... po prostu poprawiło się z dnia na dzień. Komang był bardzo wnikliwy i kompetentny i informował mnie dobrze podczas podróży. Zabrano mnie do pięknej świątyni, o której opowiedział mi wiele historii. Zabrał mnie też do sklepu z wyrobami ze srebra ... może trochę skomercjalizowanego, ale mimo to podobało mi się. Nie zapomnij się targować !!!! Widziałem też centrum batiku, na które nie byłem pod wielkim wrażeniem, ale nadal dobrze było je zobaczyć, a następnie rzeźbić w drewnie. Podobał mi się również lunch z widokiem, a następnie bardziej oszałamiające krajobrazy z jedzeniem i modlitwą na tarasach ryżowych ... to było po prostu zapierające dech w piersiach, a komang bardzo dobrze robił zdjęcia, gdy podróżowałem solo. Czułem się bardzo bezpiecznie i wygodnie ... gorąco polecam tę podróż z komangiem!

Ta trasa jest po prostu niesamowita. Piękne miejsca, niesamowita kultura i świątynie świetna lokalizacja na restaurację, a jeśli będziesz miał czas, kierowca może zatrzymać się z tobą na kawę w świetnej kawiarni lueak z przepięknym tarasem i wspaniałymi herbatami. Myślę, że samo tou jest świetne, jednak wiele zależy od twojego przewodnika/kierowcy. Nasz był po prostu niesamowity!!!!!!!! Nasz przewodnik Komang był najlepszym przewodnikiem wszechczasów, ze skrótami do wszystkiego i wszędzie. Czuliśmy się naprawdę pełni i szczęśliwi. Dziękuję Komang! Nikolina i Marko

Mój przewodnik, Opa był absolutnie cudowny, odpowiedział na wszystkie moje pytania i tak wiele mnie nauczył. Ma świetne umiejętności fotograficzne, a nawet zmusił mnie do opuszczenia linii w Lempuyang. Gdy poszliśmy do Matki Świątyni, padał deszcz, ale miał dla mnie parasol. Zwykle jestem niezręczny podczas fotografowania, ale powiedział mi, jaką pozę wziąć, a teraz mam niesamowite zdjęcia!

Chociaż mieliśmy mniej niż idealną pogodę, podobała nam się nasza podróż i poznawanie historii odwiedzanych stron. Są wciąż piękne i pełne historii, nawet w pochmurny dzień. Nasz przewodnik, Gusde, naprawdę zrobił różnicę. Nauczył nas tak wiele i sprawił, że czuliśmy się bardzo mile widziani w jego ojczyźnie.

Wayan była świetną przewodniczą, udzielała interesujących informacji o odwiedzanych miejscach. Wycieczka trwała ok 10 godzin, odbiór z hotelu o czasie, dzień wcześniej otrzymałam wiadomość o godzinie odbioru.