Dodaj daty

Pałac Królewski w Madrycie

Pałac Królewski w Madrycie

Pałac Królewski w Madrycie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: Bilet szybkiego wstępu do Pałacu Królewskiego

1. Madryt: Bilet szybkiego wstępu do Pałacu Królewskiego

Skorzystaj z szybkiego wstępu do Pałacu Królewskiego w Madrycie, oficjalnej rezydencji hiszpańskiej rodziny królewskiej. Przejdź przez ekspresową kontrolę bezpieczeństwa i odkryj jeden z największych pałaców na świecie. Przemierzaj korytarze, które były świadkami długiej historii Hiszpanii. Podziwiaj architekturę i dekoracje salonów, w tym freski autorstwa znanych artystów. Wejdź do prywatnych apartamentów królewskich, odwiedź salę tronową i przespaceruj się po salach bankietowych. Zobacz Salę Lustrzaną z czasów panowania króla Karola IV. Zobacz dzieła takich malarzy, jak Caravaggio, Juan de Flandes, Francisco de Goya i Velázquez. Odwiedź Zbrojownię Królewską i zobacz wystawy porcelany, zegarków, mebli, sztućców i innych przedmiotów. Poznaj dziedzictwo hiszpańskiej monarchii w Pałacu Królewskim.

Madryt: Wycieczka do Pałacu Królewskiego z opcjonalnymi kolekcjami królewskimi

2. Madryt: Wycieczka do Pałacu Królewskiego z opcjonalnymi kolekcjami królewskimi

Wyrusz na 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po Pałacu Królewskim w Madrycie. Podziwiaj dzieła sztuki Giordano i Goi podczas zwiedzania pałacu w spokojnej porze dnia w towarzystwie fachowego przewodnika posiadającego dogłębną wiedzę na temat siedziby hiszpańskiej rodziny królewskiej w przeszłości i teraźniejszości. Zacznij od stacji metra Opera na Plaza de Isabel II, gdzie znajduje się Teatro Royal, gdzie spotkasz swojego przewodnika. Po malowniczym spacerze po Plaza de Oriente skorzystaj z przywileju ominięcia kolejki przed wejściem do pałacu. Ciesz się wizytami w Sali Tronowej, Sali Bankietowej i Prywatnych Apartamentach Królewskich. Zachwyć się, jak te pokoje są ożywiane w wciągający i fascynujący sposób przez Twojego profesjonalnego przewodnika. Podziwiaj ekskluzywne dzieła sztuki Giordano i Goi, a także artykuły historyczne, takie jak historyczne gobeliny, zbroje i ozdobne miecze. Podziwiaj XIX-wieczny wystrój budynku i piękny układ kwiatowy, który stanowi doskonałe tło dla niezapomnianych zdjęć. W zależności od wybranej opcji kontynuuj wycieczkę z przewodnikiem po Galerii Zbiorów Królewskich. Muzeum to posiada najważniejsze zbiory z Korony Hiszpanii. Odwiedzisz wszystkie pokoje, w których możesz podziwiać obrazy i gobeliny bardzo ważnych malarzy, takich jak El Bosco, Tycjan, El Greco, Ribera, Velázquez czy Caravaggio. Odwiedzisz także Zbrojownię Królewską, jedną z najważniejszych w Europie i będziesz cieszyć się tysiącami królewskich mebli, instrumentów muzycznych i gier, które pokazują codzienne życie w Pałacu.

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście elektrycznym Tuk Tukiem

3. Madryt: Prywatna wycieczka po mieście elektrycznym Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

4. Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

Poznaj atrakcje Starego Miasta w Madrycie podczas wycieczki po mieście z przewodnikiem, w tym wstępu bez kolejki do Pałacu Królewskiego z wycieczką. Zatrzymaj się przy pięknych placach, takich jak Plaza de la Villa i Plaza de Oriente, poznając ich historię. Zakończ wycieczkę z przewodnikiem po imponującym Pałacu Królewskim. Rozpocznij wycieczkę przy Calle Mayor, tętniącej życiem centralnej ulicy Starego Miasta. Przejdź przez Plaza Mayor i zobacz pomnik Filipa III. Następnie udaj się na targ San Miguel i przejrzyj stragany z autentyczną kuchnią hiszpańską. Kontynuuj do Plaza de la Villa, jednego z najlepiej zachowanych historycznych placów w mieście. Poznaj jego historię jako dawnego ratusza w Madrycie. Udaj się na Plaza de Oriente, który prowadzi do Pałacu Królewskiego. Stamtąd wejdź bez kolejki do pałacu i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po największej rezydencji królewskiej w Europie. Zobacz z bliska dziedzińce, kolekcje dzieł sztuki i XVIII-wieczną architekturę.

Madryt: Zwiedzanie Pałacu Królewskiego z opcjonalną wycieczką do katedry

5. Madryt: Zwiedzanie Pałacu Królewskiego z opcjonalną wycieczką do katedry

Odwiedź wnętrza Pałacu Królewskiego w Madrycie i opcjonalnie katedry Almudena z jednym z naszych doświadczonych przewodników, bez konieczności czekania w długich kolejkach, aby kupić bilety. Zwiedź wnętrze Pałacu Królewskiego w Madrycie. Towarzyszy Ci doświadczony przewodnik, który pomoże Ci cofnąć się w czasie i odwiedzić najbardziej spektakularne miejsca w Pałacu. Ponad 3000 pokoi oraz dziedzictwo historyczne i artystyczne o nieocenionej wartości czeka na Ciebie w rezydencji królów Hiszpanii aż do Alfonsa XIII. Do dziś jest to oficjalna rezydencja monarchów, chociaż rodzina królewska nie używa jej jako swojej zwykłej rezydencji. Święty Metropolitalny Kościół Katedralny Santa María la Real de la Almudena, lepiej znany jako Katedra Almudena, jest katedrą kultu katolickiego pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny pod imieniem Almudena i siedzibą biskupią Madrytu.

Madryt: 3-godzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami (z opcją roweru elektrycznego)

6. Madryt: 3-godzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami (z opcją roweru elektrycznego)

Przejedź przez Madryt podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem, podziwiając wiele atrakcji miasta. Jedź po dogodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie trzeba było nawigować w ruchu ulicznym. Masz możliwość zakończenia wycieczki lokalnymi przekąskami i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij swoją wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj opowieści o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedrze i kościele św. Mikołaja. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście przy Plaza de la Villa i chłoń zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, zanim obejrzysz żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, zanim udasz się na Puerta del Sol. Dodaj do swoich wrażeń, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pintxos (małe talerze) i napojem bezalkoholowym, a na koniec wycieczki.

Madryt: Wycieczka VIP po Pałacu Królewskim z pominięciem kolejki

7. Madryt: Wycieczka VIP po Pałacu Królewskim z pominięciem kolejki

Poczuj wielkość i bogactwo Pałacu Królewskiego w Madrycie podczas ekskluzywnej wycieczki z przewodnikiem. Wybierz się w fascynującą podróż przez historię i architekturę tego wspaniałego budynku, który do początków XX wieku służył jako oficjalna rezydencja hiszpańskich monarchów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie omiń tłumy, korzystając z dostępu bez kolejki. Wejdź do okazałych sal i komnat pałacu, gdzie będziesz podziwiać wspaniałe dzieła sztuki, gobeliny i meble zdobiące każdy pokój. Odkryj historie i sekrety każdego dzieła, od imponującej sali tronowej po prywatne kwatery rodziny królewskiej. Nie przegap okazji, aby zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki na Madryt ze wspaniałego tarasu na dachu pałacu. Dzięki tej kameralnej i pouczającej wycieczce z przewodnikiem zyskasz głębsze uznanie dla roli Pałacu Królewskiego w historii i kulturze Hiszpanii. Ta wycieczka jest obowiązkowa dla miłośników historii, miłośników architektury i każdego, kto pragnie poznać fascynujący świat hiszpańskiej rodziny królewskiej.

Madryt: wycieczka krajoznawcza Big Bus z przewodnikiem na żywo

8. Madryt: wycieczka krajoznawcza Big Bus z przewodnikiem na żywo

Poczuj energię elektryczną i tętniącą życiem kulturę Madrytu podczas panoramicznej wycieczki Big Busem z otwartym dachem. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy Twój przewodnik na żywo wyjaśnia historię słynnych zabytków, takich jak Pałac Królewski, Biblioteca Nacional, Puerta de Alcalá i wiele innych. Podróżuj przez serce Madrytu i podziwiaj kultowe zabytki kultury, takie jak muzea Prado, Reina Sofia i Thyssen-Bornemisza. Zobacz bujne parki, takie jak Reales Jardines Botánicos i Parque de Atenas. Naciesz oczy najpiękniejszymi budynkami miasta, takimi jak Palacio de Cibeles, Estación de Atocha i Catedral de la Almudena. Poczuj na skórze ciepłe hiszpańskie słońce i ciesz się tętniącą życiem atmosferą miasta jak nigdy dotąd. Ciesz się komentarzem profesjonalnego przewodnika i poznaj bogatą historię Madrytu i jego znaczenie kulturowe. Dzięki 11 odlotom dziennie możesz w pełni wykorzystać łatwy sposób na odkrycie piękna i uroku Madrytu. Aby spojrzeć na miasto z innej perspektywy, możesz także wybrać się na wycieczkę nocą, aby podziwiać oświetlone wieczorem zabytki miasta.

Madryt: Pałac Królewski: wycieczka z przewodnikiem z biletem wstępu

9. Madryt: Pałac Królewski: wycieczka z przewodnikiem z biletem wstępu

Niezrównana piesza wycieczka po Madrycie. Ciesz się wizytą w najważniejszych pomieszczeniach hiszpańskiej monarchii podczas wycieczki z przewodnikiem po Pałacu Królewskim w Madrycie. Przejdź przez hol wejściowy, główne schody, Salę Alabarderos, Salę Kolumnową, Salę Karola III i wiele innych głównych obszarów budynku. Rozpocznij zwiedzanie na Plaza de Oriente, aby uzyskać dostęp do wnętrza zabytku przez Plaza de la Armería i docenić wspaniałe widoki na katedrę Almudena, ogrody Campo del Moro i Casa de Campo. Zapoznaj się z monarchią i królami, którzy przez lata zamieszkiwali ten zabytek. Wejdź przez główne schody i przejdź przez dwa pokoje używane w czasach starożytnych jako miejsca wypoczynku i bankietów, podziwiając każdy z obrazów, gobelinów i spektakularnych sklepień. Następnie przejdź do prywatnych pokoi Karola III, zatrzymując się przed jego wielką garderobą i pokojem Gaspariniego, w stylu chinoiserie z wpływami rokoko. Odkryj główny pokój Karola III, a następnie odwiedź potrójną salę słynnej królewskiej jadalni, jednej z niewielu wciąż używanych. Przejdź przez pokoje ze srebrem i porcelaną, ze wszystkimi kolekcjami naczyń i sztućców. Wejdź na dziedziniec książęcy i odkryj cenny relikwiarz oraz okazałą kaplicę strzeżoną przez królów katolickich przy wejściu. Po zwiedzaniu podziwiaj królewskie kolekcje w ostatnich komnatach muzeum. Zobacz skrzypce Stradivariusa, pokój koronacyjny i jego berło ze stołem sfinksów, salę tronową z 12 lustrami i fotelami strzeżonymi przez lwy Velazqueza oraz wielką królewską zbrojownię.

Madryt: Pokaz flamenco w świątyni Tablao Sala z drinkiem

10. Madryt: Pokaz flamenco w świątyni Tablao Sala z drinkiem

Przeżyj z nami autentyczne flamenco, improwizowane, intymne i bez ograniczeń i warunków dla artystów. Ciesz się najczystszym flamenco zaledwie kilka kroków od Pałacu Królewskiego w Madrycie, w intymnym i ekskluzywnym tablao, tylko dla czterdziestu osób, gdzie poczujesz z bliska tę sztukę, która powstaje z duszy tych, którzy kochają flamenco. Niezapomniane przeżycie. Wejście do naszego tablao obejmuje napój (sangrię, piwo, wino lub napoje bezalkoholowe), a także możesz spróbować naszego menu z najbardziej tradycyjnymi daniami hiszpańskiej gastronomii.

Liczba znalezionych atrakcji: 126
Sortuj wg::

Pałac Królewski w Madrycie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Pałac Królewski w Madrycie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Królewski w Madrycie? Kliknij tutaj.

Pałac Królewski w Madrycie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 6703 opinii

Myślę, że powinni zaoferować bilet obejmujący cały wstęp, a nie taki, że w środku zdajesz sobie sprawę, że musisz kupić więcej biletów, aby móc zobaczyć cały pałac

Nasza kolejka już z biletami była bardzo szybka, w przeciwieństwie do tych, którzy chcieli kupić na miejscu. To było dużo warte

Ominęliśmy długą kolejkę po bilety i weszliśmy od razu do środka. Pałac jest niesamowity. Bardziej wystawny nawet niż Versace

Wszystko było całkowicie nieskomplikowane, zaoszczędziłeś dużo czasu, gorąco polecam.

Rezerwacja online jest bardzo dobra, mamy pierwszeństwo