Pałac Królewski w Madrycie

Spektakularny pałac zbudowany z hiszpańskiego marmuru otoczony pięknymi dziedzińcami i ogrodami.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pałac Królewski w Madrycie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Królewski w Madrycie? Kliknij tutaj.

Pałac Królewski w Madrycie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3487 opinii

przewodnik był świetny, miał dobry angielski. miejsce spotkania musi być bardziej szczegółowe, jak powiedzmy w pobliżu posągu. Nie wiedziałem, że wycieczka zajmie dwie godziny. dał mnóstwo dobrych informacji, ale nie jestem pewien, czy są jakieś sekretne pokoje, ponieważ powiedział mi, że to wszystko to samo piętro. Szedłem dalej, ponieważ zbrojownia nie była wliczona w cenę, naprawdę chciałem to zobaczyć. Powiedziałem mu też, że to mój ostatni dzień, kiedy nie zostało mi wiele czasu. Cieszyłem się, że otrzymałem informacje o pałacu i go zobaczyłem. Poza tym dziwne jest, że spotykam się tak daleko, ponieważ byłem w pałacu, myślałem, że się tam spotkaliśmy! ogólnie zadowolony, po prostu niepewny niczego tajnego! również przewodnik naprawdę znał informacje! ! gdybym miał więcej czasu, zostałbym, aby dokończyć!

Bardzo podobał mi się przewodnik, który oprowadził nas po pałacu, jednak w miarę liczenia czasu musiał przyspieszyć w ostatnich pokojach i nie mogłem wrócić na zwiedzanie koncertu, który tam był i zamknęli wcześnie, krótko mówiąc, turysta powinien wiedzieć, jaki czas rzeczywisty może być w środku zgodnie z wydarzeniami

To była doskonała wycieczka, która umożliwiła dostęp do dużej ilości Pałacu i była doskonała w stosunku do ceny. Nie mieliśmy przewodnika, ale było wystarczająco dużo pisemnych informacji w języku angielskim, aby oznaczać, że dobrze wiesz, do czego służy każdy pokój itp.

Świetna wycieczka, rozpoczynająca się przed wejściem dla indywidualnych gości. Ponieważ była tylko jedna inna grupa (co jest niezwykłe), mieliśmy pałac dla siebie. To było wspaniałe. A przewodnik, David, wykonał kawał dobrej roboty! Naprawdę polecam.

Super spedzony czas

Fantastyczny przewodnik.super organizacja. Przepiekny palac.