Dodaj daty

Pałac Królewski w Casablance

Pałac Królewski w Casablance – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Casablanki: wycieczka z przewodnikiem po Fezie z lunchem

1. Z Casablanki: wycieczka z przewodnikiem po Fezie z lunchem

Spotkaj się ze swoim szoferem w holu hotelu w Casablance, aby rozpocząć wycieczkę po Fezie / Fezie. Udaj się najpierw na Uniwersytet Kairaouine, najstarszy uniwersytet na świecie, położony w sercu medyny. Podczas wycieczki podziwiaj panoramiczny widok na Fez, bramę do Pałacu Królewskiego i inne szkoły, takie jak Madrasa Bouanania i Madrasa Al-Attarine. Następnie odwiedź fontannę garbarni Nejjar, dzielnicę żydowską Mellah oraz XVII-wieczną synagogę Ibn Danan. Podczas zwiedzania medyny zatrzymasz się na lunch. Po zakończeniu zwiedzania medyny przewodnik poprowadzi Cię ponownie na spotkanie z kierowcą, aby wyruszyć około 16:30 do Casablanki. Wycieczka kończy się odwiezieniem do Twojego hotelu. Jeśli chcesz, możesz też po prostu zostać w Fezie na koniec wycieczki.

Casablanca: Wycieczka z przesiadką i lotniskowym transferem w obie strony

2. Casablanca: Wycieczka z przesiadką i lotniskowym transferem w obie strony

Spotkaj się z kierowcą przed lotniskiem podczas przerwy w podróży. Następnie wskocz do klimatyzowanego samochodu lub furgonetki, aby rozpocząć zwiedzanie najlepszych zabytków Casablanki. Najpierw udaj się do Meczetu Hassana II, słynącego z oszałamiających kafelków. Wejdź do środka na wycieczkę z przewodnikiem, jeśli chcesz, lub zrób zdjęcia na zewnątrz. Zdecyduj, gdzie jeszcze chcesz, aby zabrał Cię kierowca. Udaj się do Starej Medyny, aby zobaczyć białe domy z drewnianymi drzwiami. Targuj się z mieszkańcami, aby kupić pamiątki na rynkach i odwiedź kilka restauracji, aby kupić lunch. Rozkoszuj się słońcem w La Corniche i zrelaksuj się w restauracji przy plaży. Udaj się na Place Mohammed V i do katedry Sacre Coeur, jeśli chcesz zobaczyć zabytkowe budynki. Podziwiaj Pałac Królewski w Casablance, główną rezydencję króla. Spotkaj się z mieszkańcami na lokalnym targu żywności, jeśli chcesz, lub poproś kierowcę, aby zabrał Cię w inne miejsce. Odwiedź Ain Diab Corniche lub Rick's Café, znaną z muzyki fortepianowej na żywo i eleganckiego wystroju. Po zakończeniu zwiedzania wróć na lotnisko, aby złapać dalszy lot.

Zwiedzanie Casablanki z przewodnikiem i bilet wstępu do meczetu

3. Zwiedzanie Casablanki z przewodnikiem i bilet wstępu do meczetu

Witamy w czarującym mieście Casablance! Wybierz się na wciągającą wycieczkę z przewodnikiem, która poprowadzi Cię przez tętniące życiem ulice i kultowe zabytki tego marokańskiego klejnotu. Odkryj połączenie nowoczesności i tradycji, odkrywając kosmopolityczne centrum Casablanki z doświadczonym lokalnym przewodnikiem po twojej stronie. Twoja wycieczka rozpocznie się od wizyty we wspaniałym meczecie Hassana II, jednym z największych meczetów na świecie i arcydziele architektury islamu. Podziwiaj jego misterne detale, od oszałamiającego minaretu górującego nad Oceanem Atlantyckim po misterne kafelki i wykwintne rzemiosło w całym meczecie. Następnie zanurz się w tętniącej życiem atmosferze serca miasta, tętniącego życiem Placu Mohammeda V. Podziwiaj imponującą architekturę okolicznych budynków, takich jak inspirowany Francją budynek sądu, imponująca wieża zegarowa i ozdobna centralna fontanna. Poczuj energię Casablanki, gdy mieszkańcy i goście spotykają się w tej tętniącej życiem przestrzeni publicznej. Kontynuując podróż, odkryjesz uroczą dzielnicę Habous, znaną jako „Nowa Medyna”. Wędruj wąskimi uliczkami wypełnionymi tętniącymi życiem targowiskami, tradycyjnymi sklepami i straganami z pachnącymi przyprawami. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, napotykając widoki, dźwięki i zapachy codziennego życia w Maroku. Żadna wizyta w Casablance nie jest kompletna bez doświadczenia jej nadmorskiego uroku. Udaj się na oszałamiającą promenadę Corniche, piękną nadmorską promenadę otoczoną palmami i ozdobioną stylowymi restauracjami, kawiarniami i sklepami. Wybierz się na spacer wzdłuż brzegu, wdychaj świeżą morską bryzę i podziwiaj malownicze widoki na Ocean Atlantycki. Podczas wycieczki Twój kompetentny przewodnik zapewni fascynujący wgląd w historię, kulturę i lokalne zwyczaje Casablanki. Odpowiedzą na Twoje pytania, podzielą się intrygującymi historiami i zapewnią niezapomniane i wzbogacające wrażenia. Dołącz do nas podczas wycieczki z przewodnikiem po Casablance i odkryj ukryte klejnoty i kultowe zabytki, dzięki którym to miasto jest tak urzekające. Pozwól, by ogarnął Cię duch Casablanki, odkrywając tętniące życiem ulice, poznając różnorodność kulturową i tworząc niezapomniane wspomnienia.

Z Casablanki: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Casablance i Rabacie

4. Z Casablanki: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Casablance i Rabacie

Ciesz się wygodą odbioru z hotelu w Casablance przez szofera / przewodnika. Jedź klimatyzowanym pojazdem do Rick's Cafe, repliki planu filmowego Casablanca. Wejdź do ożywającego świata Ricka z IIsa. Udaj się na nabrzeże, aby wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem po meczecie Hassana II. Doceń wnętrze i zewnętrzną część największego meczetu w Maroku. Podziwiaj strzeliste minarety, które zakotwiczają panoramę miasta. Jedź wzdłuż Corniche w Casablance. Zobacz eleganckie budynki w dzielnicach Anfa i Maarif, a także wielkie aleje wyłożone mieszanką stylu nowoczesnego i mauretańskiego. Zatrzymaj się w L'Eglise du Sacre Coeur, katolickim punkcie orientacyjnym w sercu Casablanki. Przejedź obok Royal Place w dzielnicy Hubbous. Wyjedź z miasta na wycieczkę do Rabatu o 12:30, około 45 minut jazdy od Casablanki. Odkryj zabytki Rabatu, w tym Pałac Królewski, nekropolię Marinidów w Chellah (wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), Wieżę Hassana i Mauzoleum Mohammeda V. Zatrzymaj się wzdłuż brzegów ogromnej rzeki Bouregrag. Wejdź do labiryntu bielonych domów w kasbie Udayas. Powrót do hotelu w Casablance około 17:30.

Z Casablanki: 8 dni Chefchaouen, Fez i pustynna przygoda

5. Z Casablanki: 8 dni Chefchaouen, Fez i pustynna przygoda

Dzień 1: Casablanca – Szafszawan: Kierowca odbierze Cię z hotelu w Casablance o 9:00, następnie wybierze drogę do odwiedzenia i uda się do Chefchaouen, mijając Rabat, i odwiedzi Wieżę Hassana, Kasbę Udayas i Pałac Królewski (jeśli masz przewodnik w cenie), zjedz lunch w Rabacie, a następnie przejazd do Chefchaouen. Podwieziemy Cię do miejsca zakwaterowania. Dzień 2: Szafszawan – Fez: Rano wyjazd do Fezu, mijając Volubilis, częściowo odkopane berberyjsko-rzymskie miasto w Maroku. udaj się do Meknes i odwiedź meczet, Mauzoleum Moulay Ismail, Bab al-Mansour i Moulay Idriss oraz zjedz lunch w Meknes. następnie przejazd do Fezu. nocleg w Twoim miejscu zakwaterowania w Fezie. Dzień 3: Fez - Fez: Całodniowe zwiedzanie Medyny w Fezie (wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), odwiedzając piękną XIV-wieczną Madrasa Bou Anania. Teraz do słynnych garbarni na brzegu Oued Fes; pomimo silnego zapachu jest to jeden z najbardziej malowniczych suków w Fezie. Medynę otacza nieprzerwana linia murów obronnych i bram. Całodniowa wycieczka po Fezie obejmuje La Mederssa Attarine, fontannę Nejjarine oraz meczety El Karaouyine, Medersa Bou Inania i Baba Jloud. Dzień 4: Fez – Merzouga: Po śniadaniu opuść Fez i jedź do Merzougi, mijając Ifran, zwany Szwajcarią Maroka, aby cieszyć się jego pięknem i robić zdjęcia. Kierując się do Azro, zobacz Monkys, a następnie kontynuuj drogę, mijając Medilt i Dolinę Ziz. Obiad w Medilt lub w drodze, dojazd do Merzouga. Po przybyciu do Marzouga przejedź się wielbłądami, przepraw się przez złote piaski i zobacz magiczny zachód słońca. nocleg i kolacja w berberyjskim namiocie pod rozgwieżdżonym niebem. Dzień 5: Merzouga – Warzazat: Obudź się, aby wspiąć się na wydmy i zobaczyć wspaniały wschód słońca, jadąc na wielbłądach z powrotem do hotelu na prysznic i śniadanie, następnie jedź drogą do Ouarzazate, przecinając Erfoud, Jorf i Tinjdad, docierając do Tingher i odwiedź wąwozy Toudra, lunch w drodze lub w mieście Tingher. Po zwiedzaniu będziemy kontynuować drogę do Warzazatu, mijając Doliny Dades, Dolinę Roses i Skoura. Następnie po przybyciu do Ouarzazate odwiedzimy Kasbah Taourirt i przenocujemy w Twoim miejscu zakwaterowania w Ouarzazate. Dzień 6: Warzazat – Marrakesz: Rano, po śniadaniu, odwiedź Kasbah Aït ben Haddou, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po odkryciu tego kasr jedź do Marakeszu, przez Wysoki Atlas i zjedz lunch w drodze. Po przybyciu do Marrakeszu zawieziemy Cię do miejsca zakwaterowania. Dzień 7: Marrakesz - Marrakesz: Ten dzień obejmuje cały dzień zwiedzania czerwonego miasta Marrakesz. Odwiedzisz meczet Koutoubia, pałac El Bahia, grobowce Saadytów, ogrody Menara, Djemaa el fna, Yves Sait Laurent i będziesz miał czas na zakupy. Po zwiedzeniu czerwonego miasta zawieziemy Cię do miejsca zakwaterowania w Marakeszu. Dzień 8: Marrakesz – Casablanca: Rano po śniadaniu przejazd do Casablanki, gdzie wywieziemy Cię na lotnisko CCN.

Casablanca Shopping Hidden Souks: prywatna wycieczka z przewodnikiem

6. Casablanca Shopping Hidden Souks: prywatna wycieczka z przewodnikiem

14:00 lub 17:00 przed hotelem. podążaj za swoim przewodnikiem po ukrytych kolorowych sukach medyny. podczas tej wycieczki odkryjesz ukryte sekcje, w których wytwarzany jest atisanat: skórzany suk, targ kowalski, kooperacja oleju arganowego i przypraw, ręcznie robione pantofle i rafia, gips, kaftany. odkryj galerie sztuki mebli i lampionów. odwiedź centrum rzemieślnicze, aby dowiedzieć się więcej o sztuce tkania ręcznie berberyjskich dywanów i kilimów oraz skorzystać z pełnej ceny sprzedaży i bezpłatnej wysyłki od drzwi do drzwi przez dhl dla dywanów. zwiedzanie lokalnego tradycyjnego suku z owocami i warzywami, publicznym piekarnikiem, farnachi, targiem oliwek i podziemnym piecem, w którym gotuje się jagnięcinę. napij się marokańskiej herbaty miętowej i ciesz się wycieczką zakupową bez presji ze strony sprzedawców. czas trwania: 3 godziny Zapraszamy na wędrówkę po tętniącym życiem, kolorowym placu przypraw sprzed setek lat. Dowiedz się więcej o marokańskich zwyczajach i kulturze. Odwiedź główne aleje, zaczynając od dużego placu i wchodząc głębiej w różne sekcje rzemieślnicze.

Półdniowa wycieczka po mieście Casablanca z opłatami Hassan II

7. Półdniowa wycieczka po mieście Casablanca z opłatami Hassan II

Odkryj jedno z najważniejszych miejsc w Casablance, Meczet Hassana II, największy meczet w Afryce i trzeci co do wielkości na świecie. Jego minaret jest drugim najwyższym na świecie i ma 688 stóp. Ukończony w 1993 roku, został zaprojektowany przez Michela Pinseau i zbudowany przez Bouygues. Wyposażony w 18-milowy laser skierowany w stronę Mekki, okazały meczet powstał w odpowiedzi na królewską wolę zapewnienia metropolii Casablanki wielkiego duchowego pomnika, aby zwiększyć obecność wiary, pobożności i tolerancji w miejskim centrum finansowym Maroka. Położony częściowo nad morzem, na powierzchni dziewięciu hektarów, Meczet Hassana II jest jednym z najpiękniejszych budynków sakralnych na świecie, prawdziwym arcydziełem architektury arabsko-muzułmańskiej. Spaceruj po masywnym budynku w towarzystwie eksperta, lokalnego przewodnika, odbierając po drodze spostrzeżenia na temat historycznego i religijnego znaczenia meczetu.

Z Casablanki: 8-dniowa 7-nocna wycieczka na północ i na pustynię

8. Z Casablanki: 8-dniowa 7-nocna wycieczka na północ i na pustynię

Dzień 1: Casablanca – Szafszawan: Kierowca odbierze Cię z Twojego hotelu w Casablance o godzinie 09:00, następnie wybierze drogę do odwiedzenia i uda się do Chefchaouen, mijając Rabat, i odwiedzi wieżę Hassana, Kasbę Udayas i Pałac Królewski (jeśli masz przewodnik) oraz zjedz lunch w Rabacie, a następnie przejazd do Chefchaouen. Po przybyciu zawieziemy Cię do miejsca zakwaterowania. Dzień 2: Szafszawan – Fez: Rano wyrusz do Fezu, mijając sidi abdeslam ibn mashish, volubilis i odwiedź Volubilis, częściowo odkopane berberyjskie i rzymskie miasto w Maroku. udaj się do Meknes i odwiedź meczet, Mauzoleum Moulay Ismail, Bab al-Mansour, Moulay Idriss i zjedz lunch w Meknes. następnie przejazd do fezu. nocleg w Twoim miejscu zakwaterowania w Fes. Dzień 3: Fez – fez: Całodniowe zwiedzanie Medyny w Fezie (wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO) poprzez wizytę w pięknej XIV-wiecznej Madrasa Bou Anania. Teraz do słynnych garbarni na brzegu Oued Fes, pomimo silnego zapachu, jest to jeden z najbardziej malowniczych suków w Fezie . medyna jest otoczona nieprzerwaną linią murów obronnych i bram. Całodniowa wycieczka po Fezie obejmuje La Mederssa Attarine, fontannę Nejjarine oraz meczety El Karaouyine, Medersa Bou Inania i Baba Jloud. Dzień 4: Fez – Merzouga: Po śniadaniu opuść Fez i jedź do Merzougi, mijając Ifran, znany jako Szwajcaria Maroka, aby cieszyć się jego pięknem, zrób zdjęcia, następnie udaj się do Azro, aby zobaczyć Monkys, a następnie kontynuuj podróż mijając doliny Medilt i Ziz, lunch w Medlt lub w drogą, docierając do Merzougi. przybywając do Marzougi, przejedź się wielbłądami, przepraw się przez złote piaski i zobacz magiczny zachód słońca. nocleg i kolacja w berberyjskim namiocie pod rozgwieżdżonym niebem. Dzień 5: Merzouga – Warzazat: Obudź się, aby wspiąć się na wydmy i zobaczyć wspaniały wschód słońca, jadąc na wielbłądach z powrotem do hotelu na prysznic i śniadanie, a następnie udaj się do Ouarzazate, przecinając Erfoud, Jorf i tinjdad, docierając do Tingher i odwiedź wąwozy Toudra, lunch w drodze lub mieście Tingher. po zwiedzaniu będziemy kontynuować drogę do Ouarzazate, mijając dolinę Dades, Dolinę Róż i Skourę, a następnie dotrzemy do Ouarzazat, odwiedzimy Kasbah Taourirt i przenocujemy w Twoim mieszkaniu w Ouarzazate. Dzień 6: Warzazat – Marrakesz: Rano po śniadaniu odwiedź Kasbah Aït ben Haddou, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po odkryciu tego kasr, przejazd do Marakeszu przez Atlas Wysoki, lunch w drodze. Po przybyciu do Marrakeszu zawieziemy Cię do miejsca zakwaterowania. Dzień 7: Marrakesz – Marrakesz: Ten dzień obejmuje całodniowe zwiedzanie czerwonego miasta Marrakesz, odwiedzisz meczet Koutoubia, pałac El Bahia, grobowce Saadytów, ogrody Menara, Djemaa el fna, Yves Sait Laurent. i będziesz miał czas na zakupy. Po zwiedzaniu czerwonego miasta zawieź Cię do miejsca zakwaterowania w Marrakeszu. Dzień 8: Marrakesz – Casablanca: Rano po śniadaniu przejazd do Casablanki, wywiezienie na lotnisko cmn

Z Marrakeszu do Szafszawanu przez Saharę i Fez

9. Z Marrakeszu do Szafszawanu przez Saharę i Fez

Rozpocznij niezapomnianą podróż po Maroku od naszej 6-dniowej wycieczki, zaczynając od Marrakeszu, przemierzając Saharę, a kończąc w uroczym mieście Chefchaouen. Poznaj różnorodne krajobrazy, od tętniących życiem medyn po spokojne pustynne przestrzenie, i zanurz się w tętniącej życiem kulturze, architekturze i historii Maroka. Dzień 1: Marrakesz – Kasbah Ait Ben Haddou – Boumalne Dades Rozpocznij swoją podróż malowniczą przejażdżką przez góry Atlas do wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Kasbah Ait Ben Haddou. Przeżyj zapierające dech w piersiach widoki natury i zagłębij się w lokalną architekturę w Kasbah Amridil w oazie Skoura, zanim dotrzesz do Boumalne Dades na nocleg. Dzień 2: Boumalne Dades – Tinghir – Merzouga Kontynuuj drogą 1001 Kasbahs do Tinghir, a następnie spokojny spacer po oazie. Odwiedź wspaniałe wąwozy Todgha i duchowe miasto Rissani, a następnie przejedź na wielbłądzie przez wydmy Erg Chebbi do pustynnego obozu w Merzouga na noc pod gwiazdami. Dzień 3: Merzouga – Midelt – Fez Podróż do Fezu przez Dolinę Ziz, Errachidię i Midelt. Przeżyj lasy cedrowe Atlasu Średniego, zatrzymując się w berberyjskich miastach Ifran i Imouzzar, zanim dotrzesz do duchowego miasta Fez. Dzień 4: Odkrywanie Fezu Poznaj Fez, jedno z najstarszych miast w Maroku, znane również jako „Ateny Afryki”. Odkryj Pałac Królewski, Borj Sud, tętniący życiem plac Nejjarine i starożytne medresy, zagłębiając się w medynę wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dzień 5: Fez – Volubilis – Szafszawan Podróż przez równinę Saiss do bogatego stanowiska archeologicznego Volubilis, a następnie przez góry Rif do Chefchaouen. Urzeknie Cię piękno i spokój niebieskiego miasta. Dzień 6: Szafszawan – Casablanca Zanurz się w urokliwych, niebieskich uliczkach Chefchaouen, odkrywając sklepy rzemieślnicze i architekturę miasta z wpływami andaluzyjskimi. Zakończ podróż przejażdżką do Casablanki lub Marrakeszu, zgodnie z własnymi preferencjami. Dzięki tej wycieczce oferujemy wszechstronne doświadczenie najlepszych atrakcji Maroka, różnorodności kulturowej i naturalnego piękna, dzięki czemu zabierzesz do domu niezapomniane wspomnienia.

Całodniowa wycieczka po Casablance i Rabacie, w tym lunch

10. Całodniowa wycieczka po Casablance i Rabacie, w tym lunch

Jest to typowa trasa dla tego produktu Przechodzić obok: Stara Medyna w Casablance, Place Marszałek Północno-zachodni róg Place des Nations Unies, Casablanca 20200 Maroko Zatrzymaj się w: Meczet Hassana Ila, Blvd Sidi Mohammed Ben Abdallah, Casablanca 20450 Maroko Meczet Hassana Ila położony na jednym z wybrzeży Casablanca i największy w Maroku i Afryce i najwyższy na świecie Czas trwania: I godz Zatrzymaj się w: Rick's Café, Place du Jardin Public, 248 Bd Sour Idid, Casablanca 20250, Maroko "Rex Cafe" Miejsce stało się legendą dzięki do kina, a zwłaszcza do tego kinowego Bergmanna i Humphreya Bogarta. 36 % Czas trwania: 10 minut Zatrzymaj się na: The Corniche, Boulevard de la Corniche, Casablanca 20000 Maroko Ain Diab Corniche, w którym będziesz cieszyć się swoim w cenie lunch z panoramicznym widokiem na Atlantyk ocean. Czas trwania: I godz Przechodzi: Ain Diab, Casablanca Maroko Możliwość korzystania z głównej plaży publicznej jako punkt wypoczynkowy 6,5 miliona Casablanki populacja. Zatrzymaj się na: Plac Mohammeda V, Casablanca 20000 Maroko Mohamed V otacza wiele gołębi, przyciągając wielu gości z całego świata, aby odkryć miasto Casablanca miejsce Mohameda V. Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się w: Notre Dame de Lourdes, Rond-Point d'Europe, Casablanca 20500 Maroko To nie było nic takiego, czego można się spodziewać. Niesamowity katedra o nowoczesnej architekturze z witraże wokół kościoła. Tam jest grota, w której znajdował się posąg Maryi kwiaty i świece. Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się w: Quartier Habous, Casablanca 20490 Maroko Plac Habbousa w pobliżu Pałacu Królewskiego Casablanca, ta dzielnica starej dzielnicy miasto, które zostało zbudowane podczas francuskiego kolonializmu, otaczało go wiele gołębi, przyciągających wielu turystów z całego świata, aby odkryć miasto Casablanca miejsce Mohameda V. Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się w: Notre Dame de Lourdes, Rond-Point d'Europe, Casablanca 20500 Maroko To nie było nic takiego, czego można się spodziewać. Niesamowity katedra o nowoczesnej architekturze z witraże wokół kościoła. Tam jest grota, w której znajdował się posąg Maryi kwiaty i świece. Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się w: Quartier Habous, Casablanca 20490 Maroko Plac Habbousa w pobliżu Pałacu Królewskiego Casablanca, ta dzielnica starej dzielnicy miasto, które zostało zbudowane podczas francuskiego okresu kolonialnego. Czas trwania: 30 minut Zatrzymaj się w: Marche Central Casablanca, Boulevard Stacja tramwajowa Mohamed V Marche Central, Casablanca 20200 Maroko To zawsze przyciąga wszystkich odwiedzających Casablankę zatłoczone i bardzo odpowiednie dla tych, którzy chcą mieszaj się z lokalnym marokańskim stylem życia. . . Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się w: Mauzoleum Mohammada V, Boulevard Abi Regreg, Rabat 10030 Maroko Mauzoleum króla Mohammeda VI i król Hassan są uważani za turystów wdzięki kobiece Czas trwania: 15 minut Przejazd przez: Pałac Królewski w Rabacie, Rabat Maroko

Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj wg::

Pałac Królewski w Casablance: najlepsze atrakcje w pobliżu

Pałac Królewski w Casablance: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Królewski w Casablance? Kliknij tutaj.