Dodaj daty

Pałac królewski La Almudaina

Pałac królewski La Almudaina – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

1. Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Odkryj Stare Miasto w Palma de Mallorca z innej perspektywy podczas 3-godzinnej wycieczki rowerowej. Jedź do najważniejszych zabytków i budynków w mieście i znajdź ukryte zakątki po drodze. Jedź rowerem do katedry na Majorce i odkryj stare mury miejskie. Udaj się do La Lonja, aby odkryć nocne centrum miasta. Odwiedź Pałac Królewski La Almudaina, pierwotnie zbudowany jako fort arabski. Zobacz ratusz w Palmie (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) i zabytki Plaza Mayor, prawdziwego serca centrum Palmy. Przejdź się promenadą Rambla w Palmie i udaj się do wysadzanej drzewami Paseo del Born, aby poznać kulturę ulicznych kawiarni w mieście. Następnie delektuj się pysznymi tapas w hiszpańskiej restauracji. Delektuj się typowymi daniami z Majorki serwowanymi jako małe przekąski.

Palma de Mallorca: Zwiedzanie segwayem z lokalnym przewodnikiem

2. Palma de Mallorca: Zwiedzanie segwayem z lokalnym przewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Palma de Mallorca podczas tej wycieczki segwayem. Zbliżaj się do zabytków, takich jak słynna na całym świecie katedra w Palmie, Pałac Królewski La Almudaina i Stare Miasto, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże. Rozpocznij wycieczkę od krótkiej sesji orientacyjnej, aby zapoznać się z elementami sterującymi i funkcjami segwaya, a następnie wyrusz w podróż odkrywczą. Podczas wycieczki zobacz zabytki, takie jak katedra w Palmie, znana również jako Katedra Światła dzięki 59 oknom. Przejdź obok Pałacu Królewskiego La Almudaina, oficjalnej rezydencji króla i królowej Hiszpanii. Po drodze zatrzymaj się w kilku najlepszych miejscach do robienia zdjęć w mieście, w tym Parc de la Mar, i przejedź wzdłuż nadmorskich ścieżek rowerowych, aby uzyskać najlepsze widoki na wybrzeże, zanim wrócisz do miejsca zbiórki w koniec wycieczki.

Majorka: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem z lokalnym przewodnikiem

3. Majorka: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem z lokalnym przewodnikiem

Odkryj to, co najlepsze na Majorce podczas wycieczki segwayem z przewodnikiem. Odkryj najważniejsze atrakcje miasta i przejedź przez mniej znane zakątki miasta. Wybierz się na wycieczkę z grupą lub skorzystaj z opcji zatrzymania się w dowolnym momencie dzięki opcji prywatnej wycieczki. Wybierz spośród opcji wycieczek dziennych lub wieczornych. Udaj się do sklepu z działalnością, który znajduje się zaledwie rzut kamieniem od katedry i Pałacu Królewskiego de Almudaina. Z łatwością jeździj na Segwayu, korzystając z umiejętności zdobytych podczas samouczka jazdy. Załóż kask i rozpocznij przygodę. Przejedź przez szeroko otwarte, tętniące życiem place i wąskie brukowane uliczki. Pozwól swojemu przewodnikowi po węglach całkowicie zanurzyć się w kulturze i historii serca Majorki. Baw się opowieściami i zabawnymi faktami dotyczącymi historii ludu Mallorquin, architektury i jedzenia. Poczuj morską bryzę we włosach, jadąc obok plaży Ca'n Pere Antoni. Przejdź przez obszary takie jak Stare Miasto, centrum miasta i dramatyczny gotycki styl katedry La Lonja de Palma, zanim wrócisz do punktu początkowego, aby zwrócić swój sprzęt.

Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

4. Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

Udaj się przez Stare Miasto w Palmie podczas ekscytującej wycieczki segwayem. Uzyskaj szkolenie na temat obsługi Segwaya, zanim wyruszysz w przeszłość. Odkryj zróżnicowaną architekturę, popularne miejsca restauracyjne i cenione zabytki kultury, zanim odkryjesz ukryte skarby. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centralnie zlokalizowanym biurze dostawcy usług w Palmie. Poczuj się pewnie podczas obsługi Segwaya dzięki krótkiemu samouczkowi szkoleniowemu. Załóż kask i wyrusz w swoją przygodę na segwayu przez Stare Miasto. Podziwiaj gotycką architekturę katedry Santa Maria of Palma, odkryj zabytki otaczające Plaza Mayor i zjedź promenadą przy Rambla of Palma. Podróżuj przez bogato zdobione dziedzińce i zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcie w zapierających dech w piersiach punktach widokowych. Wróć do katedry. Po zakończeniu doświadczenia wróć do punktu początkowego, aby zwrócić sprzęt Segway.

Prywatny spacer z przewodnikiem po Palmie

5. Prywatny spacer z przewodnikiem po Palmie

Odkryj zabytkowe budynki w stolicy Majorki podczas 3-godzinnej pieszej wycieczki po Starym Mieście w Palmie. Historia tego miasta jest burzliwa. Zostało ono założone przez Rzymian, następnie przeszło pod panowanie Bizantyjczyków i Maurów, a później zostało znowu podbite przez Chrześcijan. Odkryj urocze uliczki Starego Miasta oraz tarasy pięknych rezydencji w towarzystwie osobistego licencjonowanego przewodnika. Te unikatowe skarby architektoniczne pozostają odporne na upływający czas, więc ich piękno i bogactwo nadal robią wrażenie. Czy ciekawią Cię 4 zagadki średniowiecza? Odkryj 4 kolory zagadek: biały, zielony, czerwony oraz żółty i zobacz, jak nieustannie przewijają się one na zabytkach oraz budynkach miasta. Poznaj znaczenie zielonych okiennic w majorkańskich domach i dowiedz się, dlaczego męczennicy zawsze noszą czerwień w chrześcijańskiej ikonografii. Odkryj, w jaki sposób kolory i cyfry powiązane są z kręgiem życia. Wybierz się na spacer po najstarszych ulicach miasta. Wyobraź sobie życie osób różnych profesji i wierzeń, które chodziły po tych ulicach na przestrzeni wieków – od kupców po osadników żydowskich o od szlachty po piratów.

Palma: Kulinarne tapas Wycieczka po Starym Mieście

6. Palma: Kulinarne tapas Wycieczka po Starym Mieście

Odkryj stolicę śródziemnomorskiej wyspy Majorkę i poznaj zarówno zabytki miasta, jak i najsmaczniejsze tapas. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej katedry w Palmie i dowiedz się wszystkiego o tej ikonie miasta. Następnie podążaj za swoim przewodnikiem po mieście, aby zobaczyć Pałac Almudaina, La Lonja i Consolat de Mar, siedzibę rządu Balearów. Skosztuj 3 pysznych pinchos w lokalnych barach na starym mieście, aby odzyskać siły, a następnie kontynuuj swoją drogę. Odwiedź zabytkową fortecę Es Baluard, a następnie przejdź się piękną Passeig del Born do Plaça Mercat i Grand Hotelu. Zatrzymaj się w typowym barze tapas i skosztuj wyboru ciepłych tapas; następnie udaj się do zabytkowego ratusza i neogotyckiego Consell Insular, zanim skosztujesz kilku słodkich smakołyków w trzecim i ostatnim barze.

Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

7. Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

Palma to miasto pełne starożytnej historii i tętniące życiem nowoczesną kulturą. Wybierz się na spacer ze mną, wieloletnim mieszkańcem, aby dowiedzieć się, jakie historie i anegdoty mają do opowiedzenia jego ulice. Rozpoczynając w majestatycznym Parc de la Mar, prześledzimy historię od starożytnej kultury talajockiej, przez hiszpańską inkwizycję i elegancję starej Palmy, aż po tętniący życiem Placa de Cort. Po drodze odwiedzimy miejskie kościoły, bary i wspaniałe dziedzińce. Niektóre z najważniejszych punktów wycieczki to: • Słuchanie o tym, dlaczego ręka kochanka i złodzieja była eksponowana na palu przez ponad wiek • Miejsce, w którym rycerze zbierali się na turniejach • Historia szlachcica zaślepionego pychą, który w końcu dostał nauczkę. • Wysłuchanie o broni wybranej przez pierwszych mieszkańców Palmy • Odkrywanie ukrytych dziedzińców w malowniczych zaułkach • Oglądanie bogactwa najstarszego i najwspanialszego hotelu w Palmie Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy raz w Palmie, czy byłeś tu już wcześniej, gwarantuję, że dowiesz się wielu nowych historii o tym niesamowitym mieście! Proszę zarezerwować co najmniej godzinę na tę wycieczkę. Po drodze jest wiele barów i restauracji, w których można się zatrzymać na chwilę – lub na dłużej!

Palma: Prywatna wycieczka segwayem z przewodnikiem

8. Palma: Prywatna wycieczka segwayem z przewodnikiem

Jeśli wolisz bardziej prywatne, intymne wrażenia, być może potrzebujesz prywatnej wycieczki segwayem! Z opcją 1,5 lub 2,5 godziny rozpoczniemy wycieczkę od krótkiej sesji orientacyjnej, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo przed wyruszeniem. Wycieczka obejmie najpopularniejsze miejsca w Palmie, oferując wiele pięknych okazji do robienia zdjęć oraz możliwość zatrzymania się, gdy chcesz zadać pytania, zrobić zdjęcia lub sprawdzić interesujące miejsce. Posłuchaj opowieści i legend o mieście, podziwiaj architekturę i starożytne budynki oraz zobacz wspaniałe witryny z tradycyjnymi towarami z Majorki. Pod koniec wycieczki Twój przewodnik upewni się, że dobrze i naprawdę znasz prawdziwą Palmę, tak jak lokalny.

Palma: Best of Palma 90 min Wycieczka segwayem

9. Palma: Best of Palma 90 min Wycieczka segwayem

Nasza najpopularniejsza wycieczka segwayem, spędzimy następne 1,5 godziny zwiedzając nie tylko najbardziej znane miejsca turystyczne, ale także odkryjemy niektóre z mniej znanych zakątków Palmy. Od szeroko otwartych tętniących życiem placów po wąskie brukowane uliczki, całkowicie zanurzysz się w kulturze i historii serca Majorki. Nasz kompetentny przewodnik oprowadzi Cię po całym mieście i zabawi opowieściami i zabawnymi faktami na temat historii mieszkańców Majorki, architektury i jedzenia.

Palma Old Town Sunset Tour i degustacje potraw

10. Palma Old Town Sunset Tour i degustacje potraw

Poznaj historię Palma de Mallorca i jej zabytków podczas 2,5-godzinnej pieszej wycieczki o zachodzie słońca. Uzyskaj wgląd mieszkańców w życie w mieście, idąc do słynnych budynków, takich jak wspaniała katedra w Palmie i Pałac Królewski La Almudaina. Zobacz, gdzie gromadził się dwór feudalny na Plaça de Cort, gdzie możesz także podziwiać starożytne drzewo oliwne i imponujący XVII-wieczny ratusz. Udaj się na Plaça Major, gdzie targ rękodzieła na świeżym powietrzu przyciąga turystów przez cały rok. Spójrz na pomnik byłego premiera Antoniego Maury na Plaça del Mercat i poznaj po drodze zwyczaje kulinarne mieszkańców. Bądź prowadzony przez swojego przewodnika po krętych uliczkach miasta nocą. Uzyskaj poufne wskazówki na temat najmodniejszych miejsc i posłuchaj o miejscach, które od dawna są ulubionymi miejscami wśród mieszkańców. Zatrzymaj się w połowie drogi, aby wybrać spośród dobrze znanych małych przekąsek, znanych jako tapas, w jednym z najlepszych barów tapas w mieście.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg:

Pałac królewski La Almudaina: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac królewski La Almudaina? Kliknij tutaj.