Dodaj daty

Pałac królewski La Almudaina

Pałac królewski La Almudaina

Pałac królewski La Almudaina – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: Bilet wstępu do pałacu La Almudaina

1. Palma de Mallorca: Bilet wstępu do pałacu La Almudaina

Zarezerwuj bilet wstępu do Pałacu Królewskiego La Almudaina i zwiedź tę historyczną oficjalną rezydencję hiszpańskiej monarchii. Odkryj pałac we własnym tempie i zachwyć się jego okazałymi pokojami, różnymi stylami architektonicznymi i spokojnymi ogrodami. Przejdź się po trzech wspaniałych salach pałacu i zobacz historyczne artefakty, wyposażenie domu i piękne gobeliny z różnych epok. Udaj się po Królewskich Schodach i odwiedź królewskie apartamenty, w których mieszka król i królowa Hiszpanii, zwykle w miesiącach letnich. Odwiedź Kaplicę Królewską, znaną również jako Capilla de Santa Ana i zobacz portal w stylu romańskim wykonany z różowego marmuru pirenejskiego. Spójrz na połyskującą Zatokę Palma z wyróżniającej się pozycji pałacu, wskazującego na jego strategiczne znaczenie na przestrzeni wieków.

Palma de Mallorca: Wycieczka piesza po mieście z katedrą

2. Palma de Mallorca: Wycieczka piesza po mieście z katedrą

Odkryj historię i najbardziej charakterystyczne miejsca w centrum Palma de Mallorca podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Wyjedź z Parc de la Mar i zobacz wszystkie najważniejsze miejsca historyczne w tym wyjątkowym mieście. Zachwyć się pięknem ogrodów S'Hort del Rei i posłuchaj o ich średniowiecznym pochodzeniu. Następnie zwiedzaj wąskie uliczki zabytkowego centrum miasta i inne miejsca, takie jak Parlament czy Plaza de Cort. Z przewodnika eksperta usłyszysz o typowym majorkańskim patio dworu. Podziwiaj oszałamiające piękno katedry na Majorce, która góruje nad zatoką Palma i jest ikoną historycznego i kulturowego dziedzictwa wyspy. Wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem po pięknej katedrze i podziwiaj jej różne części, takie jak Brama Puerta Mayor, Nawa Główna, Rozeta i Ołtarz Najświętszego Sakramentu autorstwa artysty Miquela Barceló.

Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

3. Palma de Mallorca Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście i tapas

Odkryj Stare Miasto w Palma de Mallorca z innej perspektywy podczas 3-godzinnej wycieczki rowerowej. Jedź do najważniejszych zabytków i budynków w mieście i znajdź ukryte zakątki po drodze. Jedź rowerem do katedry na Majorce i odkryj stare mury miejskie. Udaj się do La Lonja, aby odkryć nocne centrum miasta. Odwiedź Pałac Królewski La Almudaina, pierwotnie zbudowany jako fort arabski. Zobacz ratusz w Palmie (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) i zabytki Plaza Mayor, prawdziwego serca centrum Palmy. Przejdź się promenadą Rambla w Palmie i udaj się do wysadzanej drzewami Paseo del Born, aby poznać kulturę ulicznych kawiarni w mieście. Następnie delektuj się pysznymi tapas w hiszpańskiej restauracji. Delektuj się typowymi daniami z Majorki serwowanymi jako małe przekąski.

Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

4. Palma: Zwiedzanie z przewodnikiem segwayem

Udaj się przez Stare Miasto w Palmie podczas ekscytującej wycieczki segwayem. Uzyskaj szkolenie na temat obsługi Segwaya, zanim wyruszysz w przeszłość. Odkryj zróżnicowaną architekturę, popularne miejsca restauracyjne i cenione zabytki kultury, zanim odkryjesz ukryte skarby. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w centralnie zlokalizowanym biurze dostawcy usług w Palmie. Poczuj się pewnie podczas obsługi Segwaya dzięki krótkiemu samouczkowi szkoleniowemu. Załóż kask i wyrusz w swoją przygodę na segwayu przez Stare Miasto. Podziwiaj gotycką architekturę katedry Santa Maria of Palma, odkryj zabytki otaczające Plaza Mayor i zjedź promenadą przy Rambla of Palma. Podróżuj przez bogato zdobione dziedzińce i zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcie w zapierających dech w piersiach punktach widokowych. Wróć do katedry. Po zakończeniu doświadczenia wróć do punktu początkowego, aby zwrócić sprzęt Segway.

Palma de Mallorca: Zwiedzanie Segway Tour z lokalnym przewodnikiem

5. Palma de Mallorca: Zwiedzanie Segway Tour z lokalnym przewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Palma de Mallorca podczas tej wycieczki segwayem. Zbliżaj się do zabytków, takich jak słynna na całym świecie katedra w Palmie, Pałac Królewski La Almudaina i Stare Miasto, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże. Rozpocznij wycieczkę od krótkiej sesji orientacyjnej, aby zapoznać się z elementami sterującymi i funkcjami segwaya, a następnie wyrusz w podróż odkrywczą. Podczas wycieczki zobacz zabytki, takie jak katedra w Palmie, znana również jako Katedra Światła dzięki 59 oknom. Przejdź obok Pałacu Królewskiego La Almudaina, oficjalnej rezydencji króla i królowej Hiszpanii. Po drodze zatrzymaj się w kilku najlepszych miejscach do robienia zdjęć w mieście, w tym Parc de la Mar, i przejedź wzdłuż nadmorskich ścieżek rowerowych, aby uzyskać najlepsze widoki na wybrzeże, zanim wrócisz do miejsca zbiórki w koniec wycieczki.

Majorka: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem z lokalnym przewodnikiem

6. Majorka: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem z lokalnym przewodnikiem

Odkryj to, co najlepsze na Majorce podczas wycieczki z przewodnikiem na segwayu. Odkryj najważniejsze atrakcje miasta i przejedź przez jego mniej znane zakątki. Wybierz się na wycieczkę z grupą lub ciesz się możliwością zatrzymania się, kiedy tylko chcesz, dzięki opcji wycieczki prywatnej. Wybierz jedną z opcji wycieczki dziennej lub wieczornej. Udaj się do sklepu organizatora atrakcji, który znajduje się zaledwie rzut kamieniem od katedry i Pałacu Królewskiego de Almudaina. Z łatwością jeździj na Segwayu, korzystając z umiejętności, które odbierzesz podczas samouczka jazdy. Załóż kask i rozpocznij swoją przygodę. Przemierzaj tętniące życiem place i wąskie brukowane uliczki. Pozwól lokalnemu przewodnikowi całkowicie zanurzyć się w kulturze i historii serca Majorki. Daj się porwać opowieściom i ciekawostkom na temat historii mieszkańców Majorki, architektury i jedzenia. Poczuj morską bryzę we włosach podczas przejażdżki obok plaży Ca'n Pere Antoni. Przejedź przez obszary takie jak Stare Miasto, centrum miasta i dramatyczny gotycki styl katedry La Lonja de Palma, a następnie wróć do punktu wyjścia, aby zwrócić swój sprzęt.

Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

7. Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

Palma to miasto pełne starożytnej historii i tętniące życiem nowoczesną kulturą. Wybierz się na spacer ze mną, wieloletnim mieszkańcem, aby dowiedzieć się, jakie historie i anegdoty mają do opowiedzenia jego ulice. Rozpoczynając w majestatycznym Parc de la Mar, prześledzimy historię od starożytnej kultury talajockiej, przez hiszpańską inkwizycję i elegancję starej Palmy, aż po tętniący życiem Placa de Cort. Po drodze odwiedzimy miejskie kościoły, bary i wspaniałe dziedzińce. Niektóre z najważniejszych punktów wycieczki to: • Słuchanie o tym, dlaczego ręka kochanka i złodzieja była eksponowana na palu przez ponad wiek • Miejsce, w którym rycerze zbierali się na turniejach • Historia szlachcica zaślepionego pychą, który w końcu dostał nauczkę. • Wysłuchanie o broni wybranej przez pierwszych mieszkańców Palmy • Odkrywanie ukrytych dziedzińców w malowniczych zaułkach • Oglądanie bogactwa najstarszego i najwspanialszego hotelu w Palmie Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy raz w Palmie, czy byłeś tu już wcześniej, gwarantuję, że dowiesz się wielu nowych historii o tym niesamowitym mieście! Proszę zarezerwować co najmniej godzinę na tę wycieczkę. Po drodze jest wiele barów i restauracji, w których można się zatrzymać na chwilę – lub na dłużej!

Palma: Kulinarne tapas Wycieczka po Starym Mieście

8. Palma: Kulinarne tapas Wycieczka po Starym Mieście

Odkryj stolicę śródziemnomorskiej wyspy Majorkę i poznaj zarówno zabytki miasta, jak i najsmaczniejsze tapas. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej katedry w Palmie i dowiedz się wszystkiego o tej ikonie miasta. Następnie podążaj za swoim przewodnikiem po mieście, aby zobaczyć Pałac Almudaina, La Lonja i Consolat de Mar, siedzibę rządu Balearów. Skosztuj 3 pysznych pinchos w lokalnych barach na starym mieście, aby odzyskać siły, a następnie kontynuuj swoją drogę. Odwiedź zabytkową fortecę Es Baluard, a następnie przejdź się piękną Passeig del Born do Plaça Mercat i Grand Hotelu. Zatrzymaj się w typowym barze tapas i skosztuj wyboru ciepłych tapas; następnie udaj się do zabytkowego ratusza i neogotyckiego Consell Insular, zanim skosztujesz kilku słodkich smakołyków w trzecim i ostatnim barze.

Palma: Prywatna wycieczka segwayem z przewodnikiem

9. Palma: Prywatna wycieczka segwayem z przewodnikiem

Jeśli wolisz bardziej prywatne, intymne wrażenia, być może potrzebujesz prywatnej wycieczki segwayem! Z opcją 1,5 lub 2,5 godziny rozpoczniemy wycieczkę od krótkiej sesji orientacyjnej, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo przed wyruszeniem. Wycieczka obejmie najpopularniejsze miejsca w Palmie, oferując wiele pięknych okazji do robienia zdjęć oraz możliwość zatrzymania się, gdy chcesz zadać pytania, zrobić zdjęcia lub sprawdzić interesujące miejsce. Posłuchaj opowieści i legend o mieście, podziwiaj architekturę i starożytne budynki oraz zobacz wspaniałe witryny z tradycyjnymi towarami z Majorki. Pod koniec wycieczki Twój przewodnik upewni się, że dobrze i naprawdę znasz prawdziwą Palmę, tak jak lokalny.

Palma de Mallorca: 45-minutowa piesza wycieczka z przewodnikiem

10. Palma de Mallorca: 45-minutowa piesza wycieczka z przewodnikiem

Poznaj piękne miasto Palma i odwiedź główne atrakcje podczas 45-minutowej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Poznaj fascynującą historię kryjącą się za każdym zakrętem od swojego doświadczonego przewodnika. Rozpocznij swoją pieszą przygodę w pięknych ogrodach S'Hort del Rei. Podziwiaj posąg "Mallorcan Slinger", rzeźbę z brązu znajdującą się w średniowiecznych ogrodach. Przejdź dalej do Torre dels Caps (wieży głów) i poznaj mroczną historię kryjącą się za jej nazwą. Odkryj kręte uliczki historycznego centrum, podczas gdy lokalny przewodnik opowie Ci lokalne legendy i anegdoty. Przejdź przez Plaza de la Reina, Parlament lub Plaza de Cort i zobacz ratusz. Na koniec skręć i dotrzyj do spektakularnej katedry na Majorce. Zatrzymaj się tutaj, aby zrobić niesamowite zdjęcia i podziwiać symbol historycznego i kulturowego dziedzictwa wyspy.

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg::

Pałac królewski La Almudaina: najlepsze atrakcje w pobliżu

Pałac królewski La Almudaina: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac królewski La Almudaina? Kliknij tutaj.