Pałac Güell

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Pałac Güell: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Güell? Kliknij tutaj.

Pałac Güell: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 145 opinii

Ta wycieczka jest tego warta, Miguel był naszym przewodnikiem, super miły i uprzejmy, byliśmy zachwyceni, wyjaśnił tyle ciekawych rzeczy, cała wycieczka była super dobra i piękne miasto, jeśli polecam tę wycieczkę, prawda jest taka bardzo przyjemne i niezapomniane wrażenia, każde miejsce ma coś wyjątkowego, kolejkę linową ze wspaniałymi widokami, za chwilę zjedliśmy i wypiliśmy pyszne wino. Serdeczne podziękowania dla Miguela za tę trasę, za jego uwagę i profesjonalny sposób bycia, nosimy w naszych sercach niezapomniane wspomnienia.

Donatella była niesamowitym przewodnikiem. Była bardzo kompetentna i niezwykle entuzjastycznie nastawiona do historii Barcelony. Trasa bardzo nam się podobała. Pierwsza część wycieczki od miejsca spotkania do pociągu do kolejki linowej była trochę długa, ale po drodze przeszliśmy przez lokalny rynek spożywczy i dowiedzieliśmy się o niektórych produktach spożywczych dostępnych w okolicy.

Angie, nasza przewodniczka, była tak pełna historii, legend i energii, że nasza wycieczka była najlepszym doświadczeniem. A na koniec uraczył nas tapas tuż przed pokazem Magic Fountain. Polecam 100%

To było wspaniałe doświadczenie, wiele informacji, świetny przewodnik. Dużo chodziliśmy, a przewodnik był na tyle miły, że czekał na ludzi, którzy trochę się spóźnili.

Znakomity przewodnik Miguel - miłe towarzystwo w małej grupie, cudowne widoki. Warto było!