Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Split: Wycieczka z przewodnikiem po grze o tron w małej grupie

4,9 / 5

Opinie: 26

Organizator atrakcji: Gecko Tours Split

Split: Wycieczka z przewodnikiem po grze o tron w małej grupie

Organizator atrakcji: Gecko Tours Split
Prawie wyprzedane

Od 375,14 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem do niektórych słynnych miejsc scen z serialu Game of Thrones. Zaledwie kilka minut jazdy od Splitu natkniesz się na twierdze i pałace z tej serii.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 6.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • -
 • Przeżyj fortecę Klis, w której Daenerys Targaryen obaliła Meereen
 • Odwiedź wpisany na listę UNESCO pałac Dioklecjana, miejsce niektórych z najbardziej pamiętnych scen Daenerys
 • Odwiedź Kaštel Gomilica, miejsce wolnego miasta Braavos
Pełny opis
Podczas tej wycieczki Game of Thrones po Splicie zobaczysz wiele znaczących i rozpoznawalnych lokalizacji filmowych Game of Thrones. Rozpoczniesz wycieczkę do spektakularnej i niepowtarzalnej fortecy w Klis, gdzie odbyło się tak wiele kręcenia Game of Thrones. W tym miejscu w sezonie 4 Daenerys obala Meereen, największe z trzech wielkich miast niewolników. Z panoramicznym widokiem na dolinę i miasto Split poniżej, ten imponujący fort chronił siedzibę wielu chorwackich królów. Dziś jest to spokojna, ale spektakularna lokalizacja. Możesz wspiąć się na szczyt fortecy, aby zobaczyć, gdzie Khalisi odpowiedziała „niesprawiedliwość sprawiedliwością”, przybijając dawnych władców miasta do krzyży, aby setki mogły je zobaczyć. Odwiedzicie także Kaštel Gomilica, która była tłem dla wolnego miasta Braavos. Na koniec zakończysz wycieczkę do wpisanego na listę UNESCO pałacu Dioklecjana w Splicie, w którym znajdują się niektóre z najbardziej pamiętnych scen Daenerys Targaryen. Ten 1700-letni Pałac Dioklecjana został zbudowany przez cesarza Dioklecjana w III wieku i pozostaje najsłynniejszym miejscem w mieście. To tutaj widzisz Daenerys w jej sali tronowej, gdzie trenowała swoje smoki i gdzie odbywa się słynna scena „zabij mistrzów” w sezonie 4.
Wliczone w cenę
 • Cały transport
 • Przewodnik Expert Game of Thrones
 • Koszt wstępu
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby mające problemy z plecami
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

• Dojazd: udaj się w prawy skrajny róg Strossmayer Park, kierując się z dala od głównych „złotych” bram pałacu. Przejdź przez ulicę Zagrebacką i idź ulicą Čulića Dvori, która jest zwrócona w Twoją stronę. Biuro lokalnego partnera (Gecko Tours) znajduje się po prawej stronie

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie
 • Kapelusz przeciwsłoneczny

Co trzeba wiedzieć

 • 15 € wpisowego do pobrania na początku twojego doświadczenia
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 26 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,9/5
 • Bezpieczeństwo
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Spędzamy 8 dni w Splicie i postanowiliśmy wybrać się na tę wycieczkę podczas naszego pobytu i nie zawiedliśmy się! Przewodnik Jadran (nie do końca pewny co do nazwy, wybaczcie mój Chorwat…) był bardzo miły i chociaż mieliśmy tylko 2 podczas wycieczki, poświęcił czas, aby pokazać nam każdą scenę nakręconą w Splicie i okolicach, i dał nam tło historyczne wszystkich odwiedzanych miejsc. Całkowicie polecam tę trasę lub inne trasy proponowane przez Gecko Tour, jeśli nie jesteś fanem Game Of Thrones!

Czytaj dalej

4 sierpnia 2022

Więcej osób musi zrobić tę wycieczkę! Mój przewodnik był tak samo wielkim maniakiem GoT jak ja. Był również dobrze zorientowany w historii Chorwacji. Zabrał mnie na strony z filmami GoT, które nie tylko nie są w planie podróży, ale także strony, o których nikt w Internecie nie wspomina. Pozwolił mi poświęcić swój czas na robienie zdjęć, które chciałem… nigdy nie było pośpiechu. Zabrał mnie nawet z powrotem na czas, żeby złapać autobus do Dubrownika. W jeden dzień zobaczyłem Bravos, Meereen. Dorne. Mój przewodnik miał nawet wiedzę na temat fotografii i dobierał kąty, aby dopasować ujęcia z pokazu. Wziąłem wycieczki po Islandii i Irlandii Północnej i był to jeden z moich ulubionych. ZAREZERWUJ TYCH LUDZI, jeśli chcesz niesamowitego doświadczenia w Splicie.

Czytaj dalej

24 września 2021

Guide incroyable ! fantastique ! je n'ai jamais eu un guide aussi passionnant ! le meilleur guide est là !! il est à votre porté ! il vous parlera de mille et une chose, vous fera découvrir l'Histoire avec un grand H, la culture de la Croatie, les impressionnantes ruines romaines de Solona, la ville de Trogir, la chateau et la forteresse de GoT et pour finir par Split GoT ! Merveilleuse journée ! A faire absolument ! on a tous adoré ! Merci infiniment à notre guide ! Je recommande vivement ce tour grandiose !

Czytaj dalej

9 sierpnia 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 194216