Wybierz daty

Pałac Dioklecjana

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 47
Sortuj według:
1 - 16 / 47

Pałac Dioklecjana: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Dioklecjana? Kliknij tutaj.

Pałac Dioklecjana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3249 opinii

Krka jest piękna. Lubimy trekking, ale ponieważ nie jest to możliwe, ponieważ jest to obszar chroniony, podobał nam się (łatwy) spacer i sceneria. Wszystko bardzo dobrze utrzymane. Chciałbym tam popływać, ale nie jest to dozwolone, a i tak było zbyt wielu ludzi. W Skradin jedliśmy bardzo dobrze, nie zostało wiele czasu na pływanie, ale i tak „plaża” nad rzeką Krka była zatłoczona, a teren do pływania niezbyt duży, również dość piaszczysty, więc nie oczekuj czystej wody, którą zobaczysz dalej w parku.

Trasa była dobrze zaplanowana i przebiegła bezproblemowo. Jazda autobusem tam iz powrotem była bardzo przyjemna. Na miejscu miałeś tylko czas wolny i sam decydowałeś, jak długo przebywałeś w parku przy wodospadach lub jak długo płynąłeś łodzią do miasta. Lokalizacje miejsc spotkań, a także miejsca cumowania i godziny statków były wspólne tak, aby nie tracić orientacji. Stosunek jakości do ceny jest naprawdę dobry!

Bardzo fajna wycieczka: Bardzo dobra organizacja, bez straty czasu, jasne wyjaśnienia. Przewodnik towarzyszy nam tylko podczas wycieczek (lub podczas degustacji, jeśli jest taka opcja), w przeciwnym razie przez resztę czasu robimy, co chcemy. Piękny park, nie spiesz się, bo dużo wolnego czasu. Zapewnij gotówkę, aby skorzystać z obniżonej stawki agencji.

Bardzo fajna wycieczka po tym wspaniałym parku z pięknym widokiem na jeziora i wodospady ze wspaniałą wodą. Informacje przesłane na Whatsapp przez przewodnika są bardzo przydatne i dobrą radą. Pływanie jest bardzo cenne w rzece Krka po południu.

Pani Goriana, była niesamowita, zarysowała nam całą historię Splitu, wraz z małym oprowadzaniem po pałacu, bardzo polecam