Dodaj daty

Pałac Buckingham

Pałac Buckingham

Pałac Buckingham – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

1. Londyn: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Poznaj Londyn podczas wygodnej wycieczki autobusowej typu hop-on hop-off. Poznaj historię, kulturę i architekturę miasta dzięki komentarzom audio na pokładzie i ciesz się panoramicznymi widokami oferowanymi przez autobus z otwartym dachem. Twój bilet obejmuje również trasę transferu. Odwiedź wszystkie najważniejsze zabytki Londynu na trasie autobusowej z 36 przystankami, zaczynając od Grosvenor Gardens i kończąc na Pałacu Buckingham. Zobacz Queen Elizabeth Gate w Hyde Parku i nabrzeże Tamizy. Przejedź przez Westminster Bridge i zobacz Houses of Parliament, Big Bena i London Eye. Zobacz katedrę św. Pawła, opactwo Westminster i Tower Bridge. Doświadcz blichtru i przepychu londyńskiego West Endu, gdy autobus wycieczkowy jedzie na Leicester Square, a na koniec udaj się do Pałacu Buckingham, głównej rezydencji królewskiej. Ciesz się elastycznością zwiedzania zabytków we własnym tempie. Możesz wysiąść na dowolnym z 35 przystanków na 3 trasach i zwiedzić pobliskie zabytki. Kup bilet 24- lub 48-godzinny i ciesz się bezpłatnym rejsem po Tamizie między Westminster Pier i Tower Pier. Przepłyń pod niektórymi z najsłynniejszych mostów w mieście i zobacz Londyn z perspektywy wody. Przystanki autobusowe czerwonej linii: 1) Belvedere Road 2) Aldwych (One Aldwych Hotel) 3) Ludgate Hill (Katedra św. Pawła) 4) Queen Victoria Street (The City) 5) London Bridge 6) Tooley Street (Tower Bridge) 7) Tower Hill (Tower of London) 8) Victoria Embankment 9) Most Westminsterski (Big Ben) 10) Horseferry Road 11) Buckingham Gate (Pałac Buckingham) - zamknięte do odwołania 12) Buckingham Palace Road (stacja Victoria) 13) Buckingham Palace Road, przystanek Z12 14) Grosvenor Gardens 15) Queen Elizabeth Gate, Hyde Park 16) Marble Arch (Speakers Corner) 17) Marble Arch (Park Lane) 18) Haymarket 19) Pall Mall East (Trafalgar Square) 20) Most Westminsterski (południowy) Zielona trasa - transport wahadłowy 40) Waterloo Road 41) Old Vic 42) Southampton Row, przystanek Y, do Muzeum Brytyjskiego 43) Woburn Place 44) Pancras Road 45) Midland Road 46) Euston Road 47) Euston Square 48) Great Russell Street, British Museum 49) City Sightseeing Shop, Southampton Row 50) Lancaster Place, Somerset House 1) Belvedere Road 51) York Road (Southbank) 52) Stacja Lambeth North Przystanki autobusowe niebieskiej linii: 17) Marble Arch (Park Lane) 26) Knightsbridge 27) Royal Albert Hall 28) Kensington Road 29) Gloucester Road 30) Muzeum Wiktorii i Alberta 31) Harrods 15) Queen Elizabeth Gate, Hyde Park 16) Marble Arch (Speakers' Corner)

Londyn: Tootbus London Discovery Wycieczka autobusowa hop-on hop-off

2. Londyn: Tootbus London Discovery Wycieczka autobusowa hop-on hop-off

Poznaj to, co najlepsze w Londynie w ciągu jednego dnia dzięki wycieczce Tootbus London. Wsiądź do autobusu z otwartym dachem, który zabierze Cię po mieście i zapewni zapierające dech w piersiach widoki na najważniejsze zabytki, w tym Tower of London, Tower Bridge, Opactwo Westminsterskie i wiele innych. Zobaczysz także London Eye, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Covent Garden, Houses of Parliament, Big Ben, Pałac Buckingham, katedrę św. Pawła, pałac St. James i inne atrakcje Londynu . Użyj przejazdu autobusem, aby sporządzić listę miejsc, które chcesz zwiedzić, a następnie wysiądź na najbliższym przystanku autobusowym, aby zagłębić się w każdą lokalizację. Możesz zobaczyć klejnoty koronne w Tower of London, obejrzeć zmianę warty w Pałacu Buckingham lub wspiąć się na kopułę katedry św. Pawła. Miłośnicy jedzenia mogą odwiedzić Borough Market, jeden z najlepszych targów spożywczych w Londynie, a miłośnicy dobrej zabawy mogą udać się do Soho lub przejechać się London Eye. > Ciesz się łatwym sposobem przemieszczania się z jednego punktu do drugiego, podczas gdy komentarze audio poprowadzą Cię przez miasto i zapewnią Ci wgląd. Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie przegap przyjaznego dzieciom kanału audio dostępnego w języku angielskim i francuskim, który zapewni im rozrywkę podczas całej wycieczki. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od wybranej opcji, i możesz wsiadać i wysiadać z autobusu nieograniczoną liczbę razy w okresie ważności. Więc przyjedź i odkryj to, co najlepsze w Londynie podczas tej wycieczki autobusowej typu hop-on hop-off. Mamy przystanek tuż przed stacją Eurostar.

Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

3. Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

Odkryj to, co najlepsze w Londynie, korzystając z wycieczki typu hop-on hop-off na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem i ciesz się przejażdżką London Eye w ramach swojego biletu. W ramach swojego biletu wybierz się także na relaksujący rejs po Tamizie. Wycieczka typu hop-on, hop-off to idealny sposób na odkrycie najlepszych zabytków, punktów orientacyjnych i atrakcji Londynu we własnym tempie. Wycieczka zapewnia nieograniczony dostęp do autobusów typu hop-on hop-off z przystankami strategicznie rozmieszczonymi w najważniejszych lokalizacjach, takich jak Big Ben, Pałac Buckingham, London Eye, Opactwo Westminsterskie, Tower Bridge i Katedra św. Pawła. Wysiądź z autobusu na moście Westminster i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę diabelskim młynem London Eye. Ze szczytu będziesz mógł podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę 360 stopni na imponującą panoramę miasta. Zobacz najsłynniejsze zabytki miasta, w tym Big Bena i gmach parlamentu, z niezrównanego widoku z lotu ptaka. Rozpocznij wycieczkę na dowolnym przystanku Big Bus. Do popularnych punktów wyjścia należą London Eye, Marble Arch, Victoria Station i Trafalgar Square. W przypadku wszystkich rodzajów biletów możesz wybrać się na rejs statkiem po Tamizie od Tower of London do Westminster Pier (w dowolnym kierunku). Do najważniejszych atrakcji trasy Big Bus należą: Pałac Buckingham i zmiana warty Budynki Parlamentu Big Bena opactwo Westminsterskie 10 Downing Street Whitehall Cyrk Piccadilly, Ulica Oksfordzka Regent Street Plac Trafalgarski Londyńskie Oko Loch londyński Akwarium Sea Life w Londynie Madame Tussauds Covent Garden Bank Anglii Pomnik Katedra św. Pawła Wieża w Londynie Wieża most Odłamek Ratusz Pałac Lambeth Brytyjskie Muzeum Marmurowy Łuk Mayfaira Zielony park Kącik Hyde Parku Harrodsa Muzea South Kensington Pałac Kensington Notting Hill.

Pałac Buckingham: Bilet wstępu do The State Rooms

4. Pałac Buckingham: Bilet wstępu do The State Rooms

Poznaj prawdopodobnie najbardziej kultową atrakcję Londynu podczas multimedialnej wycieczki po komnatach reprezentacyjnych Pałacu Buckingham. Uzyskaj uprzywilejowany dostęp do jednej z oficjalnych rezydencji Jego Królewskiej Mości i podziwiaj piękne kolekcje na wystawie, przechodząc z pokoju do pokoju. Termin „pokoje reprezentacyjne” odnosi się do pomieszczeń publicznych pałacu, w których monarchowie przyjmują, nagradzają i zabawiają swoich poddanych oraz wizytujących dygnitarzy. Obecnie sale reprezentacyjne w Pałacu Buckingham są szeroko wykorzystywane przez Króla i członków rodziny królewskiej do przyjmowania i zabawiania gości podczas uroczystości państwowych, uroczystych i oficjalnych. Komnaty reprezentacyjne są wyposażone w wiele największych skarbów z Królewskiej Kolekcji, w tym obrazy Rembrandta i Rubensa, rzeźby Canovy, wspaniałe przykłady porcelany Sèvres oraz jedne z najlepszych angielskich i francuskich mebli na świecie. Pod koniec wycieczki popularna kawiarnia Garden Café to idealne miejsce na spotkanie i podziwianie widoków na słynny trawnik.

Londyn: Christmas Lights by Night - wycieczka otwartym autobusem

5. Londyn: Christmas Lights by Night - wycieczka otwartym autobusem

Zrób niezapomniane Święta Bożego Narodzenia dzięki świątecznej wycieczce po najważniejszych atrakcjach Londynu. Na szczycie otwartego piętrowego autobusu będziesz mieć najlepsze miejsca w domu, aby delektować się panoramicznym widokiem na świecące ulice. Zobacz, jak miasto rozświetla się po zachodzie słońca, i zobacz, jak Londyn obchodzi Boże Narodzenie. Wyrusz z oświetlonego London Eye na kultowe Opactwo Westminsterskie i Big Ben. Podziwiaj wspaniałe wystawy na Regent Street i Oxford Circus. Zobacz jedną z najwyższych choinek w mieście na Trafalgar Przejdź na plac i miń Pałac Buckingham. Przejdź się krętymi uliczkami Londynu i poczuj się olśniony przez wesoły wystrój. Dowiedz się kilku zabawnych faktów o każdej lokalizacji z przewodnikiem na żywo.

Londyn: The London Pass® z ponad 90 atrakcjami i wycieczkami

6. Londyn: The London Pass® z ponad 90 atrakcjami i wycieczkami

Zobacz wszystko, co Londyn ma do zaoferowania dzięki London Pass® i zaoszczędź do 50%* w porównaniu z zakupem pojedynczych biletów. Ciesz się dostępem do historycznych zabytków, najważniejszych atrakcji, światowej sławy muzeów, rozrywek, wycieczek krajoznawczych i nie tylko dzięki temu kompletnemu pakietowi. Po prostu wybierz pakiet kredytów w oparciu o liczbę dni, w których odwiedzasz Londyn, użyj aplikacji Go City, aby zaplanować trasę i ruszaj na zwiedzanie! Uzyskaj dostęp do ponad 90 atrakcji, w tym: POPULARNE ATRAKCJE - Tower of London - Widok z wieży Shard - 1-dniowa wycieczka autobusowa hop-on hop-off - Uber Boat by Thames Clippers - 1-dniowa wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off - Zamek Windsor (wejście tylko po południu) - Opactwo Westminsterskie - London Bridge Experience - Tower Bridge - Londyńskie zoo - Katedra św. - Pałac Kensington INTERESUJĄCE MIEJSCA - Teatr Globe Szekspira - Royal Albert Hall - Królewskie Obserwatorium Greenwich - Old Royal Naval College - Cutty Sark - Ogrody Kew - Pałac Hampton Court - Apsley House - Dom Benjamina Franklina: Wycieczka architektoniczna - Dom Benjamina Franklina: Historyczny - Pałac Eltham - Golden Hinde - Wellington Arch - Chelsea Physic Garden MUZEA I GALERIE - Londyńskie Muzeum Transportu - Muzeum Foundling - Muzeum Kawalerii Gospodarstwa Domowego - Muzeum Charlesa Dickensa - Muzeum Gwardii - Muzeum Karykatury - Kolekcja współczesnej sztuki włoskiej Estorick - Kolekcja Wernhera w Domu Strażnika - Muzeum Wachlarzy - Londyńskie Muzeum Kanałów - Londyńskie Muzeum Wody i Pary - Muzeum Ogrodów - Muzeum marek - Queen's Gallery (tymczasowo zamknięte) - Muzeum Poczty - Galeria Courtauld - Bez ram - wciągające doświadczenie artystyczne WYCIECZKI I DOŚWIADCZENIA - ArcelorMittal Orbit - Stadion Arsenalu FC (Emirates Stadium) - Wycieczka po stadionie Chelsea FC - Zwiedzanie stadionu Tottenham Hotspur FC - Zwiedzanie stadionu Twickenham i muzeum rugby - Zwiedzanie stadionu Wembley - Wycieczka kulinarna po Londynie - Wycieczka po historycznych pubach Londynu i nie tylko! *Oszczędności oparte na przykładowych planach zwiedzania na stronie Go City.

Londyn: wycieczka Big Bus Hop-on Hop-off Tour i rejs po rzece

7. Londyn: wycieczka Big Bus Hop-on Hop-off Tour i rejs po rzece

Odkryj, co Londyn ma do zaoferowania podczas wycieczki po stolicy Anglii z możliwością wsiadania i wysiadania. Przejedź przez kultowe zabytki, w tym Pałac Buckingham, London Eye i Big Ben, z komentarzem audio dostępnym na pokładzie (w zestawie słuchawki douszne). Wybierz pomiędzy biletem 24-godzinnym a 48-godzinnym i odkryj Londyn 3 specjalnie zaprojektowanymi trasami obejmującymi ponad 45 przystanków: Czerwona trasa Trasa czerwona obejmuje najlepsze miejsca w historycznym Londynie, w tym Big Ben, London Eye i katedrę św. Pawła. Niebieska trasa Niebieska trasa to kompleksowa trasa obejmująca cały centralny Londyn, od Pałacu Kensington na zachodzie po Tower of London na wschodzie. Przystanki obejmują Harrods, South Kensington Museums i Madame Tussauds. Zielona Trasa Zielona Trasa łączy piękne, zrewitalizowane obszary St Pancras i King’s Cross ze zgiełkiem Covent Garden, po drodze prowadząc przez Bloomsbury. Rejs po Tamizie Każdy bilet obejmuje rejs po rzece w jedną stronę z Tower of London do Westminster w dowolnym kierunku. Rejs po rzece obejmuje komentarz na żywo w 8 językach. Zobacz najważniejsze londyńskie atrakcje wzdłuż Tamizy, w tym Tower Bridge, HMS Belfast, Shakespeare's Globe i Tate Modern. Godziny wypłynięcia na rejs po rzece są co około 45 minut. Wycieczka piesza z przewodnikiem Odkryj serce Londynu na piechotę. Nasze wycieczki piesze, prowadzone przez doświadczonych przewodników Big Bus, zapewniają dostęp do obszarów, których nie można odwiedzić autobusem. Twój przewodnik ujawni fakty historyczne i fascynujące historie o słynnych londyńskich budynkach i instytucjach kulturalnych. Wybierz jedną z trzech opcji wycieczki. Wieczorna wycieczka panoramiczna Wybierz opcję obejmującą panoramiczną wycieczkę wieczorną, aby odkryć magię Londynu, gdy miasto staje się wieczorem oświetlone. Wskocz na nieprzerwaną, panoramiczną wycieczkę po najważniejszych zabytkach Londynu, gdy słońce zaczyna zachodzić.

Londyn: Westminster i zmiana warty Tour

8. Londyn: Westminster i zmiana warty Tour

Wycieczka z przewodnikiem po Królewskim Westminsterze i Zmiana warty (angielski) oferuje możliwość zbliżenia się do najsłynniejszych i najbardziej imponujących zabytków Londynu. Zaczynając od Pałacu Buckingham, najsłynniejszej rezydencji króla, poznamy kultowe budynki, parki i zabytki Królewskiego Londynu. Bądź świadkiem parad światowej sławy Gwardii Królewskiej, a następnie przejdź korytarzem władzy obejmującym Big Bena, budynki parlamentu i Downing Street 10. Będziesz prowadzony przez eksperta w dziedzinie historii politycznej, królewskiej i kulturalnej Londynu, który zna najlepsze miejsca na ceremonię zmiany warty, zapewniając najlepsze widoki i okazje do robienia zdjęć z dala od tłumy. Po drodze baw się i oczaruj dogłębną wiedzą swojego przewodnika, niezapomnianymi anegdotami i wyjątkowym spojrzeniem na historię Londynu, odkrywając królów, królowe, łotrów i złoczyńców stojących za tym niesamowitym miastem , a po drodze obserwuj kultowe budynki i hipnotyzujące parady. Odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i obejmująca wiele różnych doświadczeń w jednym okresie dwóch i kwadransa, ta wycieczka piesza po Westminster i zmiana warty to najlepszy sposób na poznanie Royal Westminster w jednym dzień.

Londyn: Przeżyj zmianę warty

9. Londyn: Przeżyj zmianę warty

Dołącz do strażników maszerujących w kierunku Pałacu Buckingham podczas wyjątkowej wycieczki z przewodnikiem po Londynie. Podejdź bliżej, aby uzyskać fantastyczne możliwości robienia zdjęć i zagłębić się w historię ceremonii zmiany warty. Spotkaj się ze swoim lokalnym przewodnikiem podczas wycieczki prywatnej lub w małej grupie (w zależności od zarezerwowanej opcji) i wyrusz na niezapomniane przeżycie Zmiana warty. Podążając za strażnikami maszerującymi w kierunku Pałacu Buckingham, Twój przewodnik nada znaczenie jednej z najstarszych i najbardziej znanych brytyjskich ceremonii. Wkrótce poznasz walijski od grenadiera i staniesz się ekspertem w dziedzinie puszystych kapeluszy z niedźwiedziej skóry. Prześledź początki tego olśniewającego londyńskiego spektaklu i poznaj znaczenie każdego koloru, guzika, maskotki, symbolu i ruchu w tej najbardziej brytyjskiej tradycji. Poczuj dreszczyk emocji, maszerując przy dźwiękach bębnów podczas kultowej ceremonii zmiany warty podczas tego jedynego w swoim rodzaju doświadczenia w Londynie.

Pałac Buckingham: Bilet wstępu do Royal Mews

10. Pałac Buckingham: Bilet wstępu do Royal Mews

Royal Mews zapewnia transport drogowy dla króla i członków rodziny królewskiej zarówno powozami konnymi, jak i samochodami. Jest to również jedna z najlepszych wciąż istniejących stajni, odpowiedzialna za szkolenie koni Windsor Greys i Cleveland Bays, które ciągną królewskie powozy. Wśród historycznych powozów i powozów na wystawie znajduje się spektakularny powóz Diamond Jubilee State Coach, który wiózł królową Elżbietę II na państwowe otwarcie parlamentu w dniu 4 czerwca 2014 roku. Co więcej, zwróć uwagę na luksusowy australijski powóz państwowy z centralnym ogrzewaniem i elektrycznymi oknami, który wiózł królową Elżbietę II i księcia Edynburga z Opactwa Westminsterskiego do Pałacu Buckingham po królewskim ślubie w 2011 roku. Najbardziej olśniewający ze wszystkich jest Gold State Coach, który był używany podczas każdej koronacji od czasów Wilhelma IV. Królowa Elżbieta II podróżowała nim w dniu koronacji w 1953 roku, a ostatnio był używany podczas koronacji króla Karola III w 2023 roku. Wśród prezentowanych pojazdów można również znaleźć irlandzki powóz państwowy, zakupiony przez królową Wiktorię w 1852 roku. Królowa Wiktoria, król Jerzy VI i królowa Elżbieta II podróżowali tym powozem na państwowe otwarcie parlamentu. Podczas wizyty w Royal Mews skorzystaj z okazji, aby zobaczyć niektóre z królewskich koni, które ciągną powozy i karety znajdujące się w Mews.

Liczba znalezionych atrakcji: 316
Sortuj wg::

Pałac Buckingham: najlepsze atrakcje w pobliżu

Pałac Buckingham: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Buckingham? Kliknij tutaj.

Pałac Buckingham: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(16 550 recenzji)

Korzystaliśmy z autobusu przez 2 dni i pojechaliśmy wszystkimi 3 trasami. Dostęp do London Eye również był bezproblemowy. Zaplanowaliśmy rejs łodzią wieczorem i mogliśmy cieszyć się wycieczką ze światłami. To była tylko podróż w jedną stronę, ale można się po niej bez problemu poruszać autobusem lub pociągiem. Inwestycja była tego warta dla nas obojga, a cena była odpowiednia.

Dobrze zorganizowane. Autobus stał prawie przed hotelem. Kierowca wiedział dokładnie, gdzie mamy wysiąść, diabelski młyn był bardzo piękny, ale w pełni zasłużony, ale najpierw trzeba było aktywować bilet w kasie. Łódź również poszła dobrze. Krótko mówiąc, dobry wybór, aby stosunkowo tanio odkryć Londyn

Świetny sposób na zobaczenie najważniejszych punktów Londynu w jeden dzień. Możliwość przesiadki między liniami, słuchawki w każdym autobusie. Gorąco polecam :)

Opcja zwiedzania Lomdynu autobusem to najlepsza możliwość. Autobus jest punktualny, czysty. Pracownicy są bardzo mili. Serdecznie polecam

Wszystko było w porządku, jednak nie mogliśmy odwiedzić THE SHARD z naszą przepustką.