Wybierz daty

Pałac Bahia

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
1 - 16 / 21

Pałac Bahia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Bahia? Kliknij tutaj.

Pałac Bahia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1506 opinii

Przewodnik był świetny! Trasa dostosowana do tego, co chciałeś zobaczyć na sukach. Szybki postój w meczecie (ale niedozwolony w środku) Naprawdę szczegółowa wycieczka po pałacu, nie poznałbyś połowy rzeczy, gdybyś był sam! Pominąłem grobowce jako najwyraźniej przereklamowane, ale powiedziałem, że możemy iść, jeśli chcemy. Następnie na suki, zabierane na różne stragany, które mogą Cię zainteresować, pokazywane różne rzeczy, o których mówi przewodnik, nie odczuwaj presji, aby cokolwiek kupić, po prostu spójrz, posłuchaj, dowiedz się, jak powstają rzeczy itp. Pokazano, jak uważać na prawdziwy olej argonowy, najlepsze miejsca do kupowania itp. Różnica między prawdziwymi a maszynowymi butami itp.!

Unsere Tour mit unserem Guide Soufiane, der perfekt Deutsch sprach, war ein unvergessliches Erlebnis. Er holte uns pünktlich vor unserem Riad ab und zeigte uns alle Sehenswürdigkeiten. Wir waren zu Fuss unterwegs - am Nachmittag im Minivan mit Fahrer. Seine grossen Kentnisse über Kultur, Geschichte und Politikliessen die Zeit unheimlich schnell vergehen. Danke Soufiane für einen tollen Tag. Die Tour ist eine volle Empfehlung

Naprawdę podobała nam się wycieczka po Marrakeszu. Imrane odebrał nas bezpośrednio z naszego riadu i opowiedział nam wiele o mieście, jego mieszkańcach, historii i kulturze w dobrym języku niemieckim i otwarcie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Byliśmy w drodze prawie 7,5 godziny i nigdy nie było nudno. Pieniądze dobrze zainwestowane, aby poznać Marrakesz! Zarezerwowalibyśmy ponownie w dowolnym momencie!

Naszym przewodnikiem był Imrane, jest świetnym przewodnikiem wycieczek i przeprowadził dogłębne studium historii, kultury i filozofii Maroka. Jego przywództwo było bardzo dobre, wiele nauczyliśmy się o kraju i życiu w Marrakeszu i zawsze polecamy go! Wycieczka jest zabawna, ale jest to bardzo długi spacer i można dużo dowiedzieć się o starej medynie.

Przewodnik był bardzo pomocny i miły, nawet gdy moja córka była chora, pobiegł po wodę. Miał świetną znajomość historii i uczył nas czytać trochę po arabsku.