Atrakcje i wycieczki
Pájara

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Pájara

Na jakich wycieczkach w: Pájara obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Pájara obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Pájara: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pájara? Kliknij tutaj.

Pájara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 300 opinii

Najlepszy dzień całego naszego urlopu. Ludzie, którzy tu biegają i pracują, są po prostu wspaniali. Najpierw zapoznasz się z wózkami i upewnij się, że jesteś bezpieczny, jeśli jeździsz nim sam. Możesz również poprosić kogoś, kto Cię zawiezie, jeśli nie masz ochoty prowadzić. To świetna zabawa od początku do końca, a po drodze zabiorą cię w naprawdę piękne miejsca. Zrobiliśmy 8-godzinną, ale nie możemy się doczekać powrotu na Fuerteventurę, aby zrobić jedną z innych wycieczek. Ta wycieczka była zdecydowanie punktem kulminacyjnym wspaniałych wakacji na Fuerteventurs. 5 gwiazdek.

Cóż za wspaniały dzień, krążąc po wyspie, pojechaliśmy jako pasażerowie na tylnym siedzeniu, jak bardzo byłem rozczarowany, że sam nie jeździłem, ale zawsze jest następny raz. Bardzo profesjonalny zespół zadbał o wszystkie nasze potrzeby, specjalne podziękowania dla Jeffa naszego przewodnika na ten dzień, jeszcze raz wielkie dzięki Paul & Sue

Absolutnie niesamowite doświadczenie! Na pewno zrobię to jeszcze raz, ale następnym razem na pewno dłuższa podróż. Nie byłam pewna, jak poradzi sobie z tym moja 9-letnia córka, ale bardzo jej się to podobało. Kierowcy są bardzo przyjaźni i kompetentni. Zdecydowanie atrakcja naszych wakacji! Dziękuję bardzo Fajne bieganie Trike Tours!

A very interesting sightseeing program. The guide flooded us with interesting information. We have stayed in many places worth seeing. Great trip, highly recommendable.

I enjoyed the trip and the guide really did a great job