Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Atrakcja wodna

Bay of Islands: Bay Discovery Cruise z Island Stop-Over

Organizator atrakcji: Explore Group New Zealand

Bay of Islands: Bay Discovery Cruise z Island Stop-Over

Organizator atrakcji: Explore Group New Zealand

Od 407,69 zł za osobę

Odkryj oszałamiającą Zatokę Wysp i Dziurę w Skale podczas malowniczego rejsu trwającego od 4,5 do 5 godzin, obserwując po drodze dziką przyrodę. Ciesz się 1,5-godzinnym postojem na wyspie, aby popływać, spacerować i zrelaksować się.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 4.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj niektóre ze 144 wspaniałych wysp w Zatoce Wysp podczas malowniczego rejsu
 • Udaj się do kultowej dziury w skale i jeśli pogoda na to pozwoli, przepłyń przez nią
 • Posłuchaj zabawnych komentarzy na żywo z lokalnego przewodnika przyrodniczego
 • Ciesz się 1,5-godzinnym postojem na wyspie i chodź, pływaj, pływaj na desce wiosłowej, pływaj kajakiem lub zrelaksuj się
 • Uważaj na delfiny, wieloryby lub orki
Pełny opis
Wyrusz w malowniczy rejs trwający od 4,5 do 5 godzin, aby odkryć to, co najlepsze w Zatoce Wysp. Przeżyj spektakularną scenerię i spotkaj się z różnorodną przyrodą na obszarze przesiąkniętym bogatą kulturą i historią. Wejdź na pokład czarno-żółtego kota energetycznego w Paihia Wharf i daj się powitać na pokładzie przez przyjazną załogę. Twoja załoga zapewni pełną odprawę bezpieczeństwa i przegląd podróży. Wyrusz w rejs wśród 144 wysp i ciesz się zabawnym komentarzem na żywo od lokalnego doświadczonego kapitana. Odwiedź kultową dziurę w skale, a gdy pozwolą na to warunki, możesz nawet przez nią podróżować. Wypatruj lokalnych dzikich zwierząt, w tym delfinów, ptaków, fok, a nawet okazjonalnych wielorybów ze wskaźnikiem sukcesu przekraczającym 90%. Twoja podróż obejmie również 1,5-godzinny postój na wyspie w zatoce Otehei na wyspie Urupukapuka. Ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie wyspy. Jeśli chcesz, możesz wypożyczyć kajaki lub deski do paddleboardingu (dostępne tylko latem) lub po prostu odpocząć na plaży. Możesz również zdecydować się na przedłużenie pobytu na wyspie i powrót na późniejszy prom (dostępny tylko latem).
Wliczone w cenę
 • 4,5 do 5 godzin rejsu widokowego
 • Komentarz na żywo w języku angielskim
 • 1,5-godzinny postój na wyspie w zatoce Otehei na wyspie Urupukapuka
 • Jedzenie i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Nabrzeże Paihia – molo 7, Paihia, Nowa Zelandia

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Część Twojej opłaty przyczynia się do badań i ochrony ssaków morskich
 • Będzie można kupić lunch w kawiarni w zatoce Otehei
 • Przekąski i napoje można również kupić na pokładzie statku
 • Od grudnia do kwietnia: w ciągu dnia możesz przedłużyć swój czas na wyspie (w zależności od dostępności), istnieje również możliwość wypożyczenia desek wiosłowych i kajaków
 • Odbiór może być zorganizowany z Russell Wharf w zależności od dostępności; po dokonaniu rezerwacji skontaktuj się z lokalnym operatorem w celu koordynacji
 • Aktywność wymaga minimalnej liczby do działania, w mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie zostaną one spełnione, zaoferowana zostanie alternatywna data lub pełny zwrot pieniędzy
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 117 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,5/5
 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

We were blessed with a perfect morning. There was a cruise ship in so it was a full boat but everyone was friendly and coperative. The captain gave just enough information on the historical context and the natural marine habitation of this beautiful place. He always turned the boat so everyone on board got a prime view of each spectacular place we visited. We spent quality time at Hole in the Rock. At the island stopover we chose to hike to the top of the nearby hills (about 15 minutes walk up) to enjoy the serenity of the spectacular 360 degree vista we were surrounded by. This also gave time for a swim in the clear aquamarine waters. It was a totally awesome day which I highly recommend.

Czytaj dalej

13 stycznia 2023

Przetłumacz

È stata una bellissima esperienza, abbiamo navigato circondati da panorami stupendi tra isole disabitate e selvagge. Abbiamo visto i delfini da vicino e siamo passati sotto l’arco Hole in the rock. Ci siamo fermati su un’isola bellissima ricca di vegetazione, dove c’erano diversi percorsi di trekking. Noi ne abbiamo scelto uno breve e abbiamo raggiunto una spiaggia protetta, dove abbiamo fatto il bagno con una manta.

Czytaj dalej

27 grudnia 2022

Przetłumacz

Great experience! It was a present to myself for my birthday and it was the best I could have done. We saw dolphins and even cruised through the hole of the rock. It was magical. The time at the island was beautiful as well. Definitely would do this trip again.

27 października 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 175137