Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Paihia

Paihia – nasze najbardziej polecane atrakcje

Paihia: Przylądek Reinga i dziewięćdziesięciomilowa plaża z lunchem

1. Paihia: Przylądek Reinga i dziewięćdziesięciomilowa plaża z lunchem

Dowiedz się więcej o tradycjach Maorysów na przylądku Reinga lub Te Rerenga Wairua, odwiedzając miejsce, w którym duchy podobno wyruszają w długą podróż z powrotem do swojej prawdziwej ojczyzny podczas tej wycieczki grupowej. Stań na najbardziej wysuniętym na północ punkcie Nowej Zelandii i podziwiaj panoramiczne widoki. Zrób zdjęcie pod kultową latarnią morską, spójrz na punkt, w którym Morze Tasmana zderza się z potężnym Oceanem Spokojnym, a jeśli masz ochotę na przygodę, spróbuj sandboardingu. Podróżuj specjalnie zbudowanym 46-osobowym autobusem wycieczkowym lokalnego partnera, zaprojektowanym do rejsów wzdłuż plaży 90 Mile Beach, gdzie niektóre inne wycieczki nie mogą dotrzeć. Posłuchaj zabawnych i prowokujących do myślenia spostrzeżeń na temat kultury, historii i cudów natury dalekiej północy od lokalnego przewodnika. Zjedz pyszny, lokalnie przygotowany lunch, który zapewni Ci energię na cały dzień. Spróbuj sandboardingu (jeśli pozwalają na to warunki). Poczuj się bliżej natury i kultury Nowej Zelandii podczas tej wycieczki.

Paihia/Russell: Hole in the Rock and Bay of Islands Cruise

2. Paihia/Russell: Hole in the Rock and Bay of Islands Cruise

Wyrusz w rejs katamaranem po Zatoce Wysp z Paihia lub Russell. Ciesz się komentarzami przewodnika podczas zwiedzania słynnych atrakcji, w tym wyspy Piercy (Dziura w skale). Wypatruj ssaków Maeune i ciesz się 1,5-godzinnym postojem na wyspie Urupukapuka, aby popływać, zwiedzać lub opalać się. Wskocz na pokład i podziwiaj rozległe widoki na zatokę Bay of Islands podczas rejsu wzdłuż półwyspu Rakaumangamanga do Cape Brett, gdzie zabytkowa latarnia morska czuwa nad słynną wyspą Piercy Island lub tzw. Hole in the Rock ( znany również w Maorysach jako Motukōkako). Jeśli pozwalają na to warunki, przejedź przez Hole in the Rock i wypatruj delfinów, wielorybów i innych morskich zwierząt. Zrób 1,5-godzinny postój na wyspie w zatoce Otehei na wyspie Urupukapuka, aby cieszyć się wolnym czasem na pływanie lub spacer. Na pokładzie skorzystaj z miejsc siedzących wewnątrz i na zewnątrz oraz dużych tarasów widokowych na zewnątrz. Popijaj gorące i zimne napoje dostępne do kupienia w licencjonowanej małej kawiarni na pokładzie lub delektuj się jedzeniem i napojami we w pełni licencjonowanej kawiarni i barze Otehei Bay podczas postoju na wyspie.

Paihia/Russell: Hole in the Rock Cruise z 2 przystankami na wyspie

3. Paihia/Russell: Hole in the Rock Cruise z 2 przystankami na wyspie

Podróżuj między 144 odległymi wyspami słynnej nowozelandzkiej Zatoki Wysp. Wybierz się na wycieczkę łodzią z przewodnikiem z Paihia i odkryj jedne z najbardziej wyjątkowych atrakcji tego naturalnego miejsca. Podziwiaj oszałamiającą dziurę w skale i zatrzymaj się, by zwiedzić jedną z wysp. Wypłyń w rejs i otocz się imponującą skalistą scenerią Zatoki Wysp. Podczas rejsu wzdłuż wybrzeża miej oko na różnorodne gatunki morskiej fauny i flory. Posłuchaj interesującego komentarza przewodnika, który opowiada o historii tego obszaru. Odwiedź pierwotne miejsce lądowania kapitana Jamesa Cooka na wyspie Roberton. Poznaj jaskinię katedralną na wyspie Motukokako i słynną dziurę w skale. Jeśli pogoda na to pozwoli, nawet przez nią przepłyniesz. Następnie podziwiaj zachwycający półwysep Cape Brett i jego latarnię morską. Zatrzymaj się na jednej z wysp po drodze. Wybierz się na krótki spacer w stronę punktu widokowego i pomóż nakarmić ławice ryb w Dobrowolnym Rezerwacie Morskim.

Paihia: Wycieczka łodzią ze szklanym dnem do Hole in the Rock

4. Paihia: Wycieczka łodzią ze szklanym dnem do Hole in the Rock

Odkryj jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych na Wyspie Północnej Nowej Zelandii w sposób, w jaki powinno się nim cieszyć – z wody. Zobacz złote plaże, zaciszne zatoczki i kolorowe ryby podczas tej wycieczki łodzią. Wycieczka wyrusza z głównego nabrzeża w Paihia i zabierze Cię do Hole in the Rock. Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, kapitan zabierze Cię przez ten naturalny tunel. Podziwiaj widoki w zatoce Deep Water Cove i przepłyń przez pasaż Okahu. Ostatni przystanek znajduje się w zatoce Otehei, gdzie podłoga łodzi jest podnoszona, aby odsłonić błękitną wodę poniżej. Nakarm ryby i podziwiaj je przez szklaną podłogę łodzi.

Bay of Islands: 4,5-godzinny rejs i wycieczka po wyspach

5. Bay of Islands: 4,5-godzinny rejs i wycieczka po wyspach

Ucieknij od tłumów i poznaj Zatokę Wysp podczas spersonalizowanego, interaktywnego rejsu łodzią w małej grupie. Połącz najlepsze atrakcje Zatoki Wysp z interaktywnym i pouczającym komentarzem, aby uzyskać niesamowitą jednodniową wycieczkę. Zatrzymaj się na wyspie Roberton i wysiądź na 10-minutowy spacer wzdłuż rodzimego szlaku buszu. Na końcu szlaku odkryj zapierający dech w piersiach 360-stopniowy punkt widokowy na zatokę. Wróć na pokład i kontynuuj rejs wśród 144 wysp zatoki, wypatrując dzikiej przyrody morskiej i unikalnych ptaków przybrzeżnych. Twój drugi przystanek na wyspie zabierze Cię do jednej z najbardziej zacisznych i nieuczęszczanych zatok Bay of Islands. Nurkuj z rurką i odkrywaj podwodne rafy oraz wybierz się na spacer szlakami wyspy. Zrelaksuj się na plaży lub wskocz do wody, aby popływać - rób tyle, ile chcesz.

Z Paihia: Rejs widokowy z postojem na wyspie Roberton

6. Z Paihia: Rejs widokowy z postojem na wyspie Roberton

Odkryj piękno Zatoki Wysp podczas rejsu wycieczkowego i wycieczki po wyspach. Odwiedź wyspę Roberton (Twin Lagoons) i wybierz się na krótki spacer do 360-stopniowego punktu widokowego nad lagunami, gdzie kapitan James Cook nazwał Zatokę Wysp. Kontynuuj rejs po wyspach, uważając na naszą wyjątkową dziką przyrodę i ptaki. Słuchaj komentarza na żywo od przewodnika, który dzieli się informacjami o okolicy i wskazuje interesujące miejsca. Odwiedź słynną dziurę w skale lub zatrzymaj się w drugiej lokalizacji (określonej w danym dniu w zależności od kierunku wiatru), gdzie będziesz miał okazję zwiedzić wyspę. Ciesz się wolnym czasem, aby zrelaksować się na plaży i popływać lub nurkować z rurką na osłoniętych rafach wyspy i wypróbować paddleboarding na spokojnych wodach zatoki. Maski, płetwy, rurki i sprzęt do paddleboardingu są zapewnione. Na koniec wracamy na pokład łodzi, aby udać się w malowniczy rejs powrotny do Russell/Paihia.

Z Paihia: Rejs żaglówką po wyspach Bay of Islands

7. Z Paihia: Rejs żaglówką po wyspach Bay of Islands

Wyrusz w magiczną żeglarską przygodę w Zatoce Wysp. Doświadcz kultury kiwi boso, przechodząc prosto z plaży Paihia na nowoczesny katamaran. Popłyń przez 144 wyspy zatoki do odległego postoju na wyspie na pokładzie Kopiko, 33-metrowego katamaranu wyczynowego zbudowanego z myślą o szybkości, komforcie i stylu. Pomóż przyjaznej załodze w prowadzeniu łodzi lub rozłóż dużo miejsca na pokładzie, gdzie możesz wziąć worek fasoli i spędzić trochę wolnego czasu. Odkryj bogactwo dzikiej przyrody, od ptaków morskich, płaszczek, fok, pingwinów po delfiny. Dopłyń do przepięknej zatoki, gdzie zakotwiczysz blisko plaży. Wyjdź na wyspę i zjedz pyszny suchy prowiant w wybranym przez siebie miejscu na piknik. Ciesz się krótkimi szlakami spacerowymi, malowniczymi widokami, snorkelingiem, paddleboardingiem, pływaniem lub wbijaniem palców w piasek. Po przygodach na wyspie wypłyń w rejs i obserwuj, jak wiatr wypełnia żagle, relaksując się w drodze powrotnej.

Hole in the Rock 1,5-godzinna przygoda z szybką łodzią po oceanie

8. Hole in the Rock 1,5-godzinna przygoda z szybką łodzią po oceanie

Przyspiesz swoją podróż przez kultową scenerię Zatoki Wysp podczas 1,5-godzinnej przygody na oceanie. Poczuj dreszczyk emocji podczas przejażdżki szybką łodzią na świeżym powietrzu podczas rejsu wśród 144 wysp zatoki i zwiedzania kultowych miejsc w zatoce. Ciesz się idealną równowagą eksploracji i radości dzięki pouczającym komentarzom i przystankom, aby obserwować obfitą przyrodę po drodze. Pędź przez otwarte wody specjalnie zbudowanym, najnowocześniejszym katamaranem. Odwiedź słynną Hole in the Rock, wspaniały półwysep Cape Brett i wejdź do spektakularnej Jaskini Katedralnej (jeśli pozwalają na to warunki). Jedź na falach obok piaszczystych plaż, skalistych wychodni i wielu zróżnicowanych krajobrazów wyspiarskich. Wypatruj dzikiej przyrody, w tym wielorybów, fok, delfinów i pingwinów. Dowiedz się o wyjątkowych cechach tego obszaru i fascynującej historii od przyjaznego, dobrze poinformowanego kapitana. Ta ekscytująca wycieczka jest również bardzo wygodna i bezpieczna. Wyposażona w wyściełane siedzenia i pasy bezpieczeństwa, łódź została zaprojektowana w celu ochrony pasażerów pływających po otwartym oceanie. Dostępne są również kamizelki ratunkowe i kurtki odporne na warunki atmosferyczne.

Zatoka Wysp: Rejs odkrywczy po zatoce z przystankiem na wyspie

9. Zatoka Wysp: Rejs odkrywczy po zatoce z przystankiem na wyspie

Wyrusz w malowniczy rejs trwający od 4,5 do 5 godzin, aby odkryć to, co najlepsze w Zatoce Wysp. Przeżyj spektakularną scenerię i spotkaj się z różnorodną przyrodą na obszarze przesiąkniętym bogatą kulturą i historią. Wejdź na pokład czarno-żółtego kota energetycznego w Paihia Wharf i daj się powitać na pokładzie przez przyjazną załogę. Twoja załoga zapewni pełną odprawę bezpieczeństwa i przegląd podróży. Wyrusz w rejs wśród 144 wysp i ciesz się zabawnym komentarzem na żywo od lokalnego doświadczonego kapitana. Odwiedź kultową dziurę w skale, a gdy pozwolą na to warunki, możesz nawet przez nią podróżować. Wypatruj lokalnych dzikich zwierząt, w tym delfinów, ptaków, fok, a nawet okazjonalnych wielorybów ze wskaźnikiem sukcesu przekraczającym 90%. Twoja podróż obejmie również 1,5-godzinny postój na wyspie w zatoce Otehei na wyspie Urupukapuka. Ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie wyspy. Jeśli chcesz, możesz wypożyczyć kajaki lub deski do paddleboardingu (dostępne tylko latem) lub po prostu odpocząć na plaży. Możesz również zdecydować się na przedłużenie pobytu na wyspie i powrót na późniejszy prom (dostępny tylko latem).

Paihia: Bay of Islands Trike Tour Experience

10. Paihia: Bay of Islands Trike Tour Experience

Podczas Scenic Tour wsiądziesz na swój trójkołowiec, zapniesz pasy i rozpoczniesz jedną z najbardziej ekscytujących wycieczek w swoim życiu. Wyjdź na otwartą drogę, zrób krótki wypad do wodospadu Haruru w kształcie półksiężyca, a następnie wróć do punktu widokowego Waitangi. Uchwyć aparatem zapierające dech w piersiach 360-stopniowe widoki Bay of Islands, a także zrób zdjęcie za kierownicą wielkiej bestii. Thriller Tour obejmuje pełną akcji, 30-minutową wycieczkę na V2 Chek Trike. Pojedź do malowniczej Opua i wróć ze zdjęciami i jeszcze większą adrenaliną, płynąc tą niesamowitą, krętą nadmorską drogą. Wycieczka Combo obejmuje godzinną wycieczkę po malowniczej zatoce Bay of Islands. Odwiedź piękne wodospady Haruru, a następnie przejdź do punktu widokowego Waitangi, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Utoruj sobie drogę przez wzgórza idyllicznej Opua przed ekscytującą jazdą z powrotem do Paihia. Ta opcja działa jako połączenie dwóch pierwszych i jest najlepszym wyborem dla poszukiwaczy adrenaliny.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Paihia

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paihia

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paihia to:

Russell, Nowa Zelandia

Paihia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paihia? Kliknij tutaj.