Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Page, Arizona

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki kilkudniowe
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Transport
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 54
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Page, Arizona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Page, Arizona?

Page, Arizona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Page, Arizona? Kliknij tutaj.

Page, Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4555 opinii

Wszystko było dobrze zorganizowane – komunikacja z organizatorem była jasna. Nasza wycieczka odbyła się z National Park Express. Ich komunikacja dotycząca miejsca odbioru była szczegółowa, z opisem i zdjęciami, więc nie ma szans na błąd. Naszym przewodnikiem był Marvin, a kierowcą autobusu Stanley. Obaj byli uprzejmi i pomocni przez cały dzień. Marvin był bardzo dobrze poinformowany i pełen szacunku w odniesieniu do okolicy i historii. Był bardzo jasny i prosty w przerwach i utrzymywał naszą trasę na czas i przebiegał płynnie. Nasz przewodnik Navajo, Mike w kanionie, miał dużą wiedzę na temat historii tego obszaru, powstawania kanionu i jest szczególnie dobrze wyszkolony w fotografii. Pokazał nam, jak robić dobre zdjęcia w kanionie i zrobił dla nas wspaniałe zdjęcia. W sumie świetnie się bawiliśmy w Antelope Canyon i Horseshoe Bend. Gorąco polecam je każdemu. W rzeczywistości, jeśli i kiedy wrócimy ponownie do Vegas, zdecydowanie dołączyłbym z nimi do kolejnej trasy.

Marvin i Stanley to najlepszy duet, sprawili, że nasza podróż była najlepszym doświadczeniem. Marvin dość dobrze wyjaśnił całą trasę i udzielił nam niezbędnych wskazówek, czuliśmy się bezpiecznie, mając Stanleya jako naszego kierowcę. Lunch był świeży i smaczny, filmy po drodze do atrakcji i sprzątanie autobusu było doskonałe. Naszą jedyną rekomendacją jest: rozważ włączenie napisów do filmów, które pomogą ludziom lepiej zrozumieć film, ponieważ w autobusie są ludzie korzystający z własnych urządzeń, a hałas nie pozwala reszcie z nas tego słuchać. Gorąco polecam tę wycieczkę!

Marvil, kierownik wycieczki i pilot autobusu Trison, byli tylko NAJLEPSI. Nie było żadnych problemów. Wszystko poszło jedwabiście gładko. Historyczna wiedza Marvila jest wyjątkowa. On i Trison zaangażowali się w grupę w bardzo szczęśliwy i entuzjastyczny podczas całej podróży. Ogólnie wycieczka była doskonała i przyjemna. Jeśli kiedykolwiek wpadnę na pomysł koncertowania, zarezerwuję z GETYOURGUIDE.

Twój przewodnik wykonuje świetną robotę. Zarezerwowałem już wiele rzeczy, świetną obsługę i wsparcie! Nawet jeśli pojawi się problem, poproś swojego przewodnika o pomoc przez całą dobę, zawsze pozostaje w kontakcie, zadaje pytania i szuka rozwiązań lub przedstawia sugestie. Wizyty są dotrzymywane, co jest satysfakcjonujące, jeśli np. zarezerwuj wycieczkę donikąd :-)

Lo recomiendo en su totalidad el vieje rs increíble no ves pasar el tiempo los paisajes espectaculares y los sitios que te llevan fueron mejores de lo que imagino las fotos que ves en la propaganda no es nada de lo que veran vale tus oresionante simple el precio muy razonable todo es Maravilloso