Atrakcje i wycieczki Padangbai

Padangbai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Padangbai? Kliknij tutaj.

Padangbai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 263 opinii

Wspaniałe doświadczenie!

Mając niedawno „specjalne” urodziny, rzuciłem sobie wyzwanie „rzeczy, które zawsze chciałem robić, ale myślałem, że zbyt się boję”. Nurkowanie jest tam na górze. Nie byłem nawet pewien, czy będę w stanie przejść za burtę łodzi! Mój instruktor był absolutnie niesamowity! Wyjaśnił wszystko jasno i był bardzo pomocny. Za pierwszym razem miałem trochę trudności i po powrocie na powierzchnię wyjaśniłem, co zrobiłem niepoprawnie. Odtąd nie było odwrotu. Nasze pierwsze nurkowanie trwało 32 minuty na maksymalnej głębokości 12 metrów. Widzieliśmy Stingrays, rekina Whiteteep Reef, nudibranch i tak wiele różnych rodzajów ryb! Przeprowadziliśmy się do nowego miejsca i chociaż morze było wzburzone na imprezę z rurką, po zejściu pod powierzchnię wszystko znów było cicho i spokojnie w morskim świecie. Nie mogę wystarczająco polecić tego doświadczenia!

Zdecydowanie polecam! Personel był bardzo kompetentny i przyjazny. Osobiście nie mogłem nurkować mocniej, gdy nie udało się uwolnić ciśnienia. Jednak przewodnik umiarkowanie starał się prowadzić i zawsze był obecny, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Po kilku próbach postanowiłem wrócić do łodzi, aby nie zmarnować eksperymentu nurkowania wszystkich. W tym samym czasie były też fajki, więc przełączyłem się na to. Naprawdę super do zobaczenia, świetna atmosfera, dobry transport i smaczny lunch. Na pewno przyjadę z nimi następnym razem na wyprawę nurkową! Naprawdę podobały nam się oba, chociaż nie mogłem właściwie nurkować. Podczas nurkowania dobrze jest odzyskać plastikowe zanieczyszczenia z morza, mimo że na rękawie było ich dużo. Podczas tej małej próby nurkowania byłem już dość zebrany. - Tiia i Jani

Nauczyciele są super!

Super przyjazne rzeczy, zawsze są po twojej stronie i nigdy się nie nudzą powracającymi pytaniami. Nawet jeśli zachorujesz na morze (tak było w moim przypadku), są w stanie rozśmieszyć cię i doradzić ci najlepiej. Jedzenie było dobre. Gorąco polecam od myside!

Ferryawan jest świetnym instruktorem. Bardzo fajne doświadczenie

Super spędzony dzień. Mega pozytywni ludzie i piękne widoki.