Atrakcje i wycieczki
Padangbai

Padangbai – nasze najbardziej polecane atrakcje

Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

1. Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo podróżować z wysp Gili lub Lombok na Bali. Wybierz jedną z opcji transferu, w tym z Gili Trawangan na Bali (Padangbai Port), z Gili Air na Bali (Padangbai Port) lub z Lombok (Bangsal Port) na Bali (Padangbai Port). Ciesz się codziennymi porannymi i popołudniowymi odlotami, aby wybrać maksymalną elastyczność. Dotrzyj tam, gdzie chcesz, wokół pięknych wysp Gili z dodatkowym bonusem w postaci ekscytującej przejażdżki łodzią motorową. Uniknij kłopotów z transportem w ostatniej chwili dzięki niezawodnej i wcześniej zarezerwowanej usłudze. Spersonalizuj swoją podróż dzięki codziennym opcjom transferu. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie przejrzyj wszystkie podane przez nas informacje!

Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

2. Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

Dołącz do tej wycieczki z rurką na Bali, aby spędzić dzień na spokojnej i pięknej plaży Blue Lagoon oraz kilku ukrytych miejscach do nurkowania. Jeśli wybierzesz opcję z transferami, Twój przyjazny anglojęzyczny kierowca spotka się z Tobą w Twoim miejscu i wyśle Cię na miejsce. Lub możesz przejść bezpośrednio do swojej aranżacji. Elastyczny, aby wybrać kameralną prywatną wycieczkę z maksymalną elastycznością lub niedrogą wspólną wycieczkę. Przygotuj się na krótkie instrukcje przed wypłynięciem do miejsca do nurkowania z rurką około 10 minut od plaży. Wycieczka obejmuje doświadczonego przewodnika nurkowego, który pomoże Ci w nurkowaniu z rurką podczas nurkowania w drugim miejscu do nurkowania. Twój przewodnik pomoże również założyć sprzęt do nurkowania, który jest zawarty w pakiecie wycieczki. Odkryj podwodne, krystalicznie czyste piękno plaży Błękitnej Laguny na Bali, nurkując w kuszących wodach tropikalnych, aby doświadczyć inspirujących krajobrazów i niesamowitego życia morskiego pod powierzchnią. Następnie zobaczysz wspaniałe rafy koralowe i kolorowe ryby otaczające cię podczas nurkowania na widoku. Spotkaj żółwie morskie, jeśli masz szczęście. Pływaj z setkami rodzajów kolorowych ryb, które są oszałamiające. Kontynuując podróż na plażę Tanjung Jepun, zobaczysz także pstra, homary, papugoryby, błazenki, mureny i inne piękne stworzenia morskie. Napełnij żołądek po nurkowaniu z rurką autentyczną kuchnią balijską obok plaży. Oferują pyszne kulinarne przysmaki w atmosferze prywatnej plaży, ciesząc się spokojną i piękną plażową atmosferą w kultowej restauracji Warung Blue Lagoon. Menu z owocami morza to podstawa tych kulinarnych miejsc na plaży. Od sprzętu do nurkowania, transferu łodzią i menu na lunch po prysznic, przebieralnie i szafki są all-inclusive. Gdy opłuczesz się po nurkowaniu z rurką i zjedzeniu lunchu, przygotuj się na powrót do hotelu klimatyzowanym autobusem wahadłowym lub prywatnym pojazdem. Jeśli wybrałeś opcję z prywatnymi transferami, zwiększ swoje wrażenia, dodając wycieczkę do listy miejsc, aby wykorzystać czas transferu na odkrywanie piękna Bali do Ubud, Bramy Niebios lub Wodospadów (Wodospad Tibumana i Kanto Lampo) z biletami w cenie.

Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

3. Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

Wybierz się w podróż do Błękitnej Laguny w Padang Bai – jednego z najlepszych miejsc do nurkowania na Bali ze spokojną, krystalicznie czystą wodą. Ciesz się dwiema godzinami snorkelingu, godziną nurkowania w Blue Lagoon i kolejną godziną nurkowania w AmukBay. Zanurz stopy w miękkim, czystym piasku na plaży i nurkuj z rurką, aby odkryć kwitnącą rafę koralową z mątwy, skalary, kowfish i mureny. Pamiętaj, aby spakować aparat podwodny, aby uzyskać niesamowite możliwości fotografii makro. Ciepłe tropikalne wody Błękitnej Laguny są idealne do nurkowania o każdej porze roku. Powróć na brzeg na koniec swojej odysei z rurką na obfity lunch i ucztę indonezyjskim jedzeniem, ciesząc się wyluzowaną atmosferą zatoki Padang. Zakończ dzień, odkrywając wodospad Kanto Lampo, gdzie możesz zanurzyć się w dziewiczej wodzie i zrobić zdjęcia na słynnej skale Insta przed powrotem do hotelu.

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

4. Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Odbierz się z hotelu przez kierowcę/przewodnika i rozpocznij swoją prywatną przygodę. Najpierw udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Podczas zwiedzania i poszukiwania żyjących tu makaków długoogonowych dowiesz się, dlaczego zwierzęta te są uważane za święte. Następnie udaj się do wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO Tarasu Ryżowego Tegalalang. Spaceruj wśród żywej zieleni tarasów, usiądź w cieniu palm i podziwiaj krajobrazy. Kontynuuj podróż do świątyni Tirta Empul, świątyni wodnej w pobliżu Tampaksiring. Poznaj bogatą historię świątyni podczas zwiedzania. Zakończ swoją całodniową wycieczkę, zatrzymując się przy rwącym wodospadzie Tegenungan. Podziwiaj malowniczy widok na dżunglę, chropowate formacje skalne i popływaj w basenie poniżej wodospadu. Jeśli chcesz dodać opcjonalny przystanek, udaj się na plantację kawy w Ubud i poznaj pełny cykl życia kawy.

Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

5. Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

Podejdź do kasy biletowej w porcie. Następnie dokonaj odprawy i udaj się do bramki wyjściowej. Wejdź na pokład łodzi motorowej i usiądź wygodnie, aby cieszyć się chłodną klimatyzacją. Podziwiaj niesamowite krajobrazy podczas transferu między portem Padangbai na Bali a Gili Meno. Płyń wśród fal i zatrzymaj się, aby odebrać pasażerów po drodze. Wysiądź z łodzi, gdy zacumuje w porcie Gili Meno lub Padang Bai na Bali. Zabierz ze sobą bagaże i zwiedzaj okolicę we własnym czasie. Zarezerwuj podróż powrotną po powrocie, jeśli jest to wygodniejsze. Spędź resztę podróży, ciesząc się pobytem na pięknej wyspie i podziwiając krajobrazy.

East Bali: Snorkeling, Canyoning i jednodniowa wycieczka do wodospadu

6. East Bali: Snorkeling, Canyoning i jednodniowa wycieczka do wodospadu

Ciesz się idyllicznymi krajobrazami i wspaniałymi plażami podczas tej jednodniowej wycieczki klimatyzowanym samochodem. Nurkuj przez ławice kolorowych ryb w Błękitnej Lagunie, pływaj w rześkiej wodzie Tegenungan Waterfal i odwiedź ukryty kanion Beji Guwang. Po odbiorze udasz się do Tanjung Jepun i Blue Lagoon na sesje snorkelingu z doświadczonym instruktorem. Szybuj nad tętniącymi życiem rafami koralowymi i wypatruj rekinów rafowych, żółwi morskich, lwich ryb i kałamarnic. Zatrzymaj się przy wodospadzie Tegenungan, w niewielkiej odległości od Ubud. Zbliż się do wodospadu, popływaj w wodzie pod nim i ochłodź się przed tropikalnym słońcem, zanim przejdziesz do ukrytego kanionu w Sukawati. Dotrzyj do ukrytego kanionu Beji Guwang, gdzie przez tysiące lat rzeka ukształtowała imponujące mury. Wędruj wzdłuż rzeki, zanim wskoczysz do wody. Odpocznij po całodniowej przygodzie w drodze powrotnej do miejsca zakwaterowania.

Bali: Ubud ATV i nurkowanie z rurką po błękitnej lagunie z lunchem

7. Bali: Ubud ATV i nurkowanie z rurką po błękitnej lagunie z lunchem

Wyrusz w dzień na pełne przygód zajęcia, łączące doświadczenie na lądzie i wodzie, z przygodami na quadach ATV i safari z rurką w dwóch najpopularniejszych miejscach na wschodnim morzu Bali. Przygoda rozpocznie się od odbioru bezpośrednio z hotelu i przewiezienia do miejsca przygody ATV w wiosce Silakarang, która znajduje się na obrzeżach Ubud. Ciesz się 1,5 godziny Zwiedzanie, jadąc czterokołowym quadem z silnikiem o pojemności 250 cm3, doda ekscytacji Twojej przygodzie przez wioskę Ubud, pola ryżowe, rzeki, lasy i błotnistą ścieżkę. Umyj i oczyść swoje ciało i ciesz się pysznym indonezyjskim lunchem. Po obiedzie safari z rurką na plaży Błękitnej Laguny i Tanjung Jepun, które są bardzo popularnym miejscem dla nurków. Ciesz się pięknem morza przez 2 godziny w obu miejscach. W połączeniu ze spokojną falą będziesz mieć szansę zobaczyć bydło, rafy koralowe na dnie wulkanicznego piasku i mieć szczęście, spotykając żółwia w ich siedlisku i znajdując kolorową rybę o popularnej na całym świecie nazwie Nemo, ukrytą w wodorostach . Na koniec wróć bezpiecznie do hotelu i ciesz się resztą dnia.

Bali: Nurkowanie dla początkujących w Blue Lagoon Padangbai

8. Bali: Nurkowanie dla początkujących w Blue Lagoon Padangbai

Lepiej zrozum i poczuj nurkowanie z akwalungiem podczas przygody dla początkujących na wschodnim wybrzeżu Bali. Po odbiorze ze swojego hotelu udaj się do Padangbaii, a następnie wejdź na pokładjukung(balijska łódź) i wypłyń w 15-minutowy rejs do Blue Lagoon. Podczas rejsu podziwiaj mieszankę białego piasku, piękne plaże, czyste błękitne wody i zobacz Padangbai. Poznaj podstawy nurkowania, w tym metody relaksu i uspokojenia się podczas nurkowania. Jeżeli zdecydujesz się iść dalej, dzień ten może zapewnić Ci dodatkowe punkty podczas kursu nurkowania PADI. Zobacz liczne płaszczki, a także ośmiornice, ryby skorpenowate, ryby luszczowate, mureny i inne. Możesz nawet natknąć się na łódź podwodną. Weź udział w 2 zejściach i spędź trochę czasu na pływanie i relaks. Pod koniec drugiej sesji nurkowania zostanie podany pyszny lunch.

Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

9. Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

Rozpocznij snorkeling na Bali od wygodnego odbioru bezpośrednio z miejsca zakwaterowania i udaj się do małego nadmorskiego miasteczka Padangbai. Spotkaj się z instruktorem i zbierz swój sprzęt, zanim weźmiesz udział w krótkim instruktażu bezpieczeństwa. Następnie wskocz na pokład taksówki wodnej i udaj się do pierwszego miejsca do snorkelingu, plaży Tanjung Jepun. Pływaj w płytkich wodach o średniej głębokości od dwóch do trzech metrów i odkryj kolorowe ryby, które tu żyją. Zobacz niebieskie płaszczki, ryby pilśniowate, błazenki, niebieskie tanganiki i wiele więcej. Po około godzinie spędzonej w wodzie wróć na łódź i udaj się na plażę Blue Lagoon, jedno z najlepszych miejsc do snorkelingu na Bali. Podziwiaj kolorową rafę koralową i szukaj lionfish, muren, pufferfish, longhorn cowfish i wielu innych. Przy odrobinie szczęścia możesz nawet spotkać żółwia morskiego lub dwa. Weź szybki prysznic z powrotem na lądzie i usiądź na prosty indonezyjski lunch, aby uzupełnić paliwo po przygodzie ze snorkelingiem. Po obiedzie kierowca zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania, gdzie wycieczka dobiegnie końca. Alternatywnie możesz przedłużyć swoją wycieczkę, dodając opcjonalną wizytę w wodospadzie Tibumana przed powrotem do hotelu. Odkryj ten ukryty klejnot schowany w bujnym balijskim krajobrazie i zrób zdjęcia kaskadowych wód, zanim zostaniesz odwieziony do miejsca zakwaterowania.

Szybka łódź Padangbai z/do wyspy Gili | Tylko bilet

10. Szybka łódź Padangbai z/do wyspy Gili | Tylko bilet

W przeciwieństwie do tętniących życiem centrów turystycznych Bali, wyspa Gili oferuje bardziej wyluzowaną i spokojną atmosferę. Na wyspie nie ma pojazdów silnikowych, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojnym i cichym otoczeniem, idealnym do relaksu i ucieczki od zgiełku codziennego życia. Obsługuj transfer z portu Padang Bai na wyspę Gili i Bangsal, Lombok. Ciesz się wspaniałym widokiem podczas rejsu trwającego około 2,5 godziny (w przybliżeniu). Priorytetowo traktując komfort i bezpieczeństwo pasażerów, szybka łódź Ganggari odnawia silniki, elementy statku i bezpieczeństwo. Klimatyzowana kabina z miękkimi siedzeniami sprawi, że Twoja podróż z Bali na Gili będzie przyjemniejsza.

Wszystkie atrakcje

Padangbai – nasze najbardziej polecane atrakcje

Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo podróżować z wysp Gili lub Lombok na Bali. Wybierz jedną z opcji transferu, w tym z Gili Trawangan na Bali (Padangbai Port), z Gili Air na Bali (Padangbai Port) lub z Lombok (Bangsal Port) na Bali (Padangbai Port). Ciesz się codziennymi porannymi i popołudniowymi odlotami, aby wybrać maksymalną elastyczność. Dotrzyj tam, gdzie chcesz, wokół pięknych wysp Gili z dodatkowym bonusem w postaci ekscytującej przejażdżki łodzią motorową. Uniknij kłopotów z transportem w ostatniej chwili dzięki niezawodnej i wcześniej zarezerwowanej usłudze. Spersonalizuj swoją podróż dzięki codziennym opcjom transferu. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie przejrzyj wszystkie podane przez nas informacje!

Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

Dołącz do tej wycieczki z rurką na Bali, aby spędzić dzień na spokojnej i pięknej plaży Blue Lagoon oraz kilku ukrytych miejscach do nurkowania. Jeśli wybierzesz opcję z transferami, Twój przyjazny anglojęzyczny kierowca spotka się z Tobą w Twoim miejscu i wyśle Cię na miejsce. Lub możesz przejść bezpośrednio do swojej aranżacji. Elastyczny, aby wybrać kameralną prywatną wycieczkę z maksymalną elastycznością lub niedrogą wspólną wycieczkę. Przygotuj się na krótkie instrukcje przed wypłynięciem do miejsca do nurkowania z rurką około 10 minut od plaży. Wycieczka obejmuje doświadczonego przewodnika nurkowego, który pomoże Ci w nurkowaniu z rurką podczas nurkowania w drugim miejscu do nurkowania. Twój przewodnik pomoże również założyć sprzęt do nurkowania, który jest zawarty w pakiecie wycieczki. Odkryj podwodne, krystalicznie czyste piękno plaży Błękitnej Laguny na Bali, nurkując w kuszących wodach tropikalnych, aby doświadczyć inspirujących krajobrazów i niesamowitego życia morskiego pod powierzchnią. Następnie zobaczysz wspaniałe rafy koralowe i kolorowe ryby otaczające cię podczas nurkowania na widoku. Spotkaj żółwie morskie, jeśli masz szczęście. Pływaj z setkami rodzajów kolorowych ryb, które są oszałamiające. Kontynuując podróż na plażę Tanjung Jepun, zobaczysz także pstra, homary, papugoryby, błazenki, mureny i inne piękne stworzenia morskie. Napełnij żołądek po nurkowaniu z rurką autentyczną kuchnią balijską obok plaży. Oferują pyszne kulinarne przysmaki w atmosferze prywatnej plaży, ciesząc się spokojną i piękną plażową atmosferą w kultowej restauracji Warung Blue Lagoon. Menu z owocami morza to podstawa tych kulinarnych miejsc na plaży. Od sprzętu do nurkowania, transferu łodzią i menu na lunch po prysznic, przebieralnie i szafki są all-inclusive. Gdy opłuczesz się po nurkowaniu z rurką i zjedzeniu lunchu, przygotuj się na powrót do hotelu klimatyzowanym autobusem wahadłowym lub prywatnym pojazdem. Jeśli wybrałeś opcję z prywatnymi transferami, zwiększ swoje wrażenia, dodając wycieczkę do listy miejsc, aby wykorzystać czas transferu na odkrywanie piękna Bali do Ubud, Bramy Niebios lub Wodospadów (Wodospad Tibumana i Kanto Lampo) z biletami w cenie.

Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

Bali: nurkowanie z rurką i wodospadem po błękitnej lagunie z lunchem

Wybierz się w podróż do Błękitnej Laguny w Padang Bai – jednego z najlepszych miejsc do nurkowania na Bali ze spokojną, krystalicznie czystą wodą. Ciesz się dwiema godzinami snorkelingu, godziną nurkowania w Blue Lagoon i kolejną godziną nurkowania w AmukBay. Zanurz stopy w miękkim, czystym piasku na plaży i nurkuj z rurką, aby odkryć kwitnącą rafę koralową z mątwy, skalary, kowfish i mureny. Pamiętaj, aby spakować aparat podwodny, aby uzyskać niesamowite możliwości fotografii makro. Ciepłe tropikalne wody Błękitnej Laguny są idealne do nurkowania o każdej porze roku. Powróć na brzeg na koniec swojej odysei z rurką na obfity lunch i ucztę indonezyjskim jedzeniem, ciesząc się wyluzowaną atmosferą zatoki Padang. Zakończ dzień, odkrywając wodospad Kanto Lampo, gdzie możesz zanurzyć się w dziewiczej wodzie i zrobić zdjęcia na słynnej skale Insta przed powrotem do hotelu.

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Odbierz się z hotelu przez kierowcę/przewodnika i rozpocznij swoją prywatną przygodę. Najpierw udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Podczas zwiedzania i poszukiwania żyjących tu makaków długoogonowych dowiesz się, dlaczego zwierzęta te są uważane za święte. Następnie udaj się do wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO Tarasu Ryżowego Tegalalang. Spaceruj wśród żywej zieleni tarasów, usiądź w cieniu palm i podziwiaj krajobrazy. Kontynuuj podróż do świątyni Tirta Empul, świątyni wodnej w pobliżu Tampaksiring. Poznaj bogatą historię świątyni podczas zwiedzania. Zakończ swoją całodniową wycieczkę, zatrzymując się przy rwącym wodospadzie Tegenungan. Podziwiaj malowniczy widok na dżunglę, chropowate formacje skalne i popływaj w basenie poniżej wodospadu. Jeśli chcesz dodać opcjonalny przystanek, udaj się na plantację kawy w Ubud i poznaj pełny cykl życia kawy.

Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

Podejdź do kasy biletowej w porcie. Następnie dokonaj odprawy i udaj się do bramki wyjściowej. Wejdź na pokład łodzi motorowej i usiądź wygodnie, aby cieszyć się chłodną klimatyzacją. Podziwiaj niesamowite krajobrazy podczas transferu między portem Padangbai na Bali a Gili Meno. Płyń wśród fal i zatrzymaj się, aby odebrać pasażerów po drodze. Wysiądź z łodzi, gdy zacumuje w porcie Gili Meno lub Padang Bai na Bali. Zabierz ze sobą bagaże i zwiedzaj okolicę we własnym czasie. Zarezerwuj podróż powrotną po powrocie, jeśli jest to wygodniejsze. Spędź resztę podróży, ciesząc się pobytem na pięknej wyspie i podziwiając krajobrazy.

East Bali: Snorkeling, Canyoning i jednodniowa wycieczka do wodospadu

East Bali: Snorkeling, Canyoning i jednodniowa wycieczka do wodospadu

Ciesz się idyllicznymi krajobrazami i wspaniałymi plażami podczas tej jednodniowej wycieczki klimatyzowanym samochodem. Nurkuj przez ławice kolorowych ryb w Błękitnej Lagunie, pływaj w rześkiej wodzie Tegenungan Waterfal i odwiedź ukryty kanion Beji Guwang. Po odbiorze udasz się do Tanjung Jepun i Blue Lagoon na sesje snorkelingu z doświadczonym instruktorem. Szybuj nad tętniącymi życiem rafami koralowymi i wypatruj rekinów rafowych, żółwi morskich, lwich ryb i kałamarnic. Zatrzymaj się przy wodospadzie Tegenungan, w niewielkiej odległości od Ubud. Zbliż się do wodospadu, popływaj w wodzie pod nim i ochłodź się przed tropikalnym słońcem, zanim przejdziesz do ukrytego kanionu w Sukawati. Dotrzyj do ukrytego kanionu Beji Guwang, gdzie przez tysiące lat rzeka ukształtowała imponujące mury. Wędruj wzdłuż rzeki, zanim wskoczysz do wody. Odpocznij po całodniowej przygodzie w drodze powrotnej do miejsca zakwaterowania.

Bali: Ubud ATV i nurkowanie z rurką po błękitnej lagunie z lunchem

Bali: Ubud ATV i nurkowanie z rurką po błękitnej lagunie z lunchem

Wyrusz w dzień na pełne przygód zajęcia, łączące doświadczenie na lądzie i wodzie, z przygodami na quadach ATV i safari z rurką w dwóch najpopularniejszych miejscach na wschodnim morzu Bali. Przygoda rozpocznie się od odbioru bezpośrednio z hotelu i przewiezienia do miejsca przygody ATV w wiosce Silakarang, która znajduje się na obrzeżach Ubud. Ciesz się 1,5 godziny Zwiedzanie, jadąc czterokołowym quadem z silnikiem o pojemności 250 cm3, doda ekscytacji Twojej przygodzie przez wioskę Ubud, pola ryżowe, rzeki, lasy i błotnistą ścieżkę. Umyj i oczyść swoje ciało i ciesz się pysznym indonezyjskim lunchem. Po obiedzie safari z rurką na plaży Błękitnej Laguny i Tanjung Jepun, które są bardzo popularnym miejscem dla nurków. Ciesz się pięknem morza przez 2 godziny w obu miejscach. W połączeniu ze spokojną falą będziesz mieć szansę zobaczyć bydło, rafy koralowe na dnie wulkanicznego piasku i mieć szczęście, spotykając żółwia w ich siedlisku i znajdując kolorową rybę o popularnej na całym świecie nazwie Nemo, ukrytą w wodorostach . Na koniec wróć bezpiecznie do hotelu i ciesz się resztą dnia.

Bali: Nurkowanie dla początkujących w Blue Lagoon Padangbai

Bali: Nurkowanie dla początkujących w Blue Lagoon Padangbai

Lepiej zrozum i poczuj nurkowanie z akwalungiem podczas przygody dla początkujących na wschodnim wybrzeżu Bali. Po odbiorze ze swojego hotelu udaj się do Padangbaii, a następnie wejdź na pokładjukung(balijska łódź) i wypłyń w 15-minutowy rejs do Blue Lagoon. Podczas rejsu podziwiaj mieszankę białego piasku, piękne plaże, czyste błękitne wody i zobacz Padangbai. Poznaj podstawy nurkowania, w tym metody relaksu i uspokojenia się podczas nurkowania. Jeżeli zdecydujesz się iść dalej, dzień ten może zapewnić Ci dodatkowe punkty podczas kursu nurkowania PADI. Zobacz liczne płaszczki, a także ośmiornice, ryby skorpenowate, ryby luszczowate, mureny i inne. Możesz nawet natknąć się na łódź podwodną. Weź udział w 2 zejściach i spędź trochę czasu na pływanie i relaks. Pod koniec drugiej sesji nurkowania zostanie podany pyszny lunch.

Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

Rozpocznij snorkeling na Bali od wygodnego odbioru bezpośrednio z miejsca zakwaterowania i udaj się do małego nadmorskiego miasteczka Padangbai. Spotkaj się z instruktorem i zbierz swój sprzęt, zanim weźmiesz udział w krótkim instruktażu bezpieczeństwa. Następnie wskocz na pokład taksówki wodnej i udaj się do pierwszego miejsca do snorkelingu, plaży Tanjung Jepun. Pływaj w płytkich wodach o średniej głębokości od dwóch do trzech metrów i odkryj kolorowe ryby, które tu żyją. Zobacz niebieskie płaszczki, ryby pilśniowate, błazenki, niebieskie tanganiki i wiele więcej. Po około godzinie spędzonej w wodzie wróć na łódź i udaj się na plażę Blue Lagoon, jedno z najlepszych miejsc do snorkelingu na Bali. Podziwiaj kolorową rafę koralową i szukaj lionfish, muren, pufferfish, longhorn cowfish i wielu innych. Przy odrobinie szczęścia możesz nawet spotkać żółwia morskiego lub dwa. Weź szybki prysznic z powrotem na lądzie i usiądź na prosty indonezyjski lunch, aby uzupełnić paliwo po przygodzie ze snorkelingiem. Po obiedzie kierowca zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania, gdzie wycieczka dobiegnie końca. Alternatywnie możesz przedłużyć swoją wycieczkę, dodając opcjonalną wizytę w wodospadzie Tibumana przed powrotem do hotelu. Odkryj ten ukryty klejnot schowany w bujnym balijskim krajobrazie i zrób zdjęcia kaskadowych wód, zanim zostaniesz odwieziony do miejsca zakwaterowania.

Szybka łódź Padangbai z/do wyspy Gili | Tylko bilet

Szybka łódź Padangbai z/do wyspy Gili | Tylko bilet

W przeciwieństwie do tętniących życiem centrów turystycznych Bali, wyspa Gili oferuje bardziej wyluzowaną i spokojną atmosferę. Na wyspie nie ma pojazdów silnikowych, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojnym i cichym otoczeniem, idealnym do relaksu i ucieczki od zgiełku codziennego życia. Obsługuj transfer z portu Padang Bai na wyspę Gili i Bangsal, Lombok. Ciesz się wspaniałym widokiem podczas rejsu trwającego około 2,5 godziny (w przybliżeniu). Priorytetowo traktując komfort i bezpieczeństwo pasażerów, szybka łódź Ganggari odnawia silniki, elementy statku i bezpieczeństwo. Klimatyzowana kabina z miękkimi siedzeniami sprawi, że Twoja podróż z Bali na Gili będzie przyjemniejsza.

Często zadawane pytania dotyczące: Padangbai

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Padangbai

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Padangbai to:

Padangbai – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Padangbai: Najciekawsze atrakcje

Padangbai: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Padangbai: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Padangbai? Kliknij tutaj.

Padangbai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(452 recenzji)

Nurkowanie w Padang Bai było bardzo fajnym przeżyciem! Należy pamiętać, że dla tych, którzy nie robili tego wcześniej, istnieje krzywa uczenia się. Przewodnicy są świetni, ale przyzwyczajenie się do oddychania ustami pod wodą, nauczenie się, jak wyczyścić maskę, zrozumienie, kiedy napompować/spuścić powietrze z kamizelki, wszystko wymaga trochę praktyki. W naszej grupie byli nowicjusze, którzy bardzo się zaniepokoili i musieli skrócić nurkowanie. Jeśli uważasz, że to możesz być Ty, pełny kurs jest najprawdopodobniej najbezpieczniejszą opcją – podczas której masz możliwość nauki w basenie i płytkiej wodzie przed faktycznym nurkowaniem. Biorąc to pod uwagę, samo nurkowanie trwało tylko do 12 metrów i było bardzo piękne. Zrobiłem jedno nurkowanie dla początkujących 10 lat przed tym i udało mi się ukończyć nurkowanie bez żadnych problemów. Mieli rozsądną wypożyczalnię GoPro, a nasz przewodnik nakręcił też kilka naprawdę fajnych materiałów na pamiątkę. Personel był bardzo profesjonalny, miły i wykonał świetną robotę, ucząc nas.

Po raz pierwszy nurkowałem i byłem trochę zaniepokojony, ponieważ nie jestem nawet pływakiem olimpijskim. Ale prawdą jest, że najważniejsze jest nauczyć się dobrze oddychać, resztą jest instruktor, który zrobi wszystko. Niestety nie pamiętam jak nazywał się mój instruktor ale był super spokojny, cierpliwy w stosunku do mnie 😬, bardzo, bardzo miły, najlepszy. Prawda jest taka, że cały zespół jest bardzo delikatny i miły. Ucieszyłem się, widząc kilka ryb Nemo i żółwia, który był najpiękniejszy. Zdecydowanie polecam to doświadczenie nawet osobom, które jeszcze tego nie robiły.

Świetnie się bawiliśmy! Było dobrze zorganizowane i mieliśmy dwóch instruktorów nurkowania dla naszej czteroosobowej grupy. Tak bardzo się nami zaopiekowali i wszystko naprawdę dobrze wyjaśnili nam, absolutnie początkującym. Czułem się bezpiecznie w każdej sekundzie. Świetna czysta woda, kolorowe ryby, a nawet widzieliśmy rzadką meduzę. Mogę tylko polecić :)

Nie próbowałem wcześniej nurkować i byłem trochę zdenerwowany, ale wszystko zostało naprawdę dobrze wyjaśnione, złapałem to naprawdę szybko i naprawdę mi się podobało, mogłem zobaczyć niesamowitą przyrodę, zdecydowanie polecam, niesamowite doświadczenie i naprawdę przyjaźni ludzie

Taki niesamowity dzień! Poleciłbym w 100%, bałem się, ale instruktor był bardzo pocieszający i sprawił, że poczułem się bezpiecznie. To było jedno z najlepszych doświadczeń, absolutnie uwielbiałem każdą minutę. Dziękuję bardzo za tak wspaniały czas