Pałac Hofburg
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Pałac Hofburg: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Pałac Hofburg”

Wiedeń – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 263

Pałac Hofburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.5 / 5
na podstawie 9 252 opinii

Niezapomniana przygoda. Wycieczka zaczęła się od kilkunastominutowego oswojenia ze sprzętem. Jazda segway okazała się całkiem prosta i intuicyjna. Poruszaliśmy się po drogach rowerowych zwiedzając centrum miasta. Wycieczka była prowadzona w języku niemieckim i angielskim, przez to trochę czasu traciliśmy na to aż Pan przewodnik wypowie się w obu językach. Każdy uczestnik dostał audioprzewodnik. Jestem zadowolona z tej formy zwiedzania miasta. Było słonecznie, ale chłodno. Z odpowiednim ciepłym ubiorem zwiedzanie miasta było bardzo przyjemne.

Wiedeń: Miasto Segway Tour Autor:

Świetne rozwiązanie na zwiedzanie. Nie trzeba stać w kolejkach. Z kartą wchodzisz bez stania w kolejkach- oszczędność czasu + trasy autobus którymi można dojechać do wszystkich ważnych miejsc Wiednia.

Rewelacja! Zachęcam wszystkich miłośników koni do zwiedzenia stajni, jest możliwość zobaczenia z bliska tych wyjątkowych zwierząt. Wyjątkowa, niespotykana atrakcja.

apartament rewelacyjnie położony. Wiedeń jest piękny. Na zwiedzanie pałacu Sisi powinno się zarezerwować cały i przede wszystkim słoneczny dzień.

Karta bardzo ułatwiała zwiedzanie, ale wbrew wcześniejszym informacjom w dwóch miejscach musieliśmy opłacić wstęp, co było niemiłą niespodzianką