Pałac Apostolski
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Z powodu pandemii COVID-19 wycieczki i atrakcje w tym miejscu mogą być tymczasowo niedostępne. Sprawdź naszą stronę z aktualizacjami dotyczącymi podróży. Dowiedz się więcej.
Zarezerwuj bilet już teraz

Pałac Apostolski: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Pałac Apostolski”

Rzym – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 1297

Pałac Apostolski: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.4 / 5
na podstawie 29 893 opinii

WSZYSTKO BYŁO WPORZĄDKU OPRÓCZ JEDNEGO MAŁEGO MINUSU NIE BYŁO AUDIOBOOKÓW PO POLSKU. CHIŃSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI I WIELE INNYCH BYŁY A W JĘZYKU POLSKIM NIE BYŁO TO NAS TROCHĘ ZASMUCIŁO BO PAPIEŻ JAN PAWEŁ II BYŁ POLAKIEM I WIELU POLSKICH PIELGRZYMÓW PRZYJEŻDŻA DO WATYKANU I ZWIEDZA MUZEUM WATYKAŃSKIE, I TEŻ KSIĄŻEK NIE BYŁO PO POLSKU O WATYKANIE A TAK OPRÓCZ TEGO ZADOWOLENI BYLIŚMY Z WYCIECZKI. POZDRAWIAMY

Kupując bilety poprzez GET YOUR GUIDE uniknęliśmy stania w kolejce,od razu po przyjściu i poinformowani o bilecie online zostaliśmy skierowani do wejścia.Muzea robią ogromne wrażenie,te wszystkie dzieła,malowidła to ogromna uciecha dla oczu i duszy.

Wspaniałe wrażenia ,rezerwacja biletów przez internet obowiązkowa bez tego nie ma możliwości zobaczenia muzeum Watykańskiego ogromna liczba chętnych do zwiedzania powoduje wielogodzinne stanie w kolejce do kupna biletów.

Fantastyczna wycieczka, pełne wrażeń i ciekawych eksponatów muzeum, naprawdę warto. Obsługa na miejscu na bardzo dobrym poziomie, wszystko ok i bez problemów. Polecam.

Zdecydowanie przyspiesza to zwiedzanie. Nie trzeba oczekiwać w długich kolejkach. Oszczędza się czas i siły na inne atrakcje Rzymu. Zdecydowanie polecam.