Atrakcje i wycieczki

Oxfordshire

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Oxfordshire: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oxfordshire? Kliknij tutaj.

Oxfordshire: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7974 opinii

Łatwe do znalezienia miejsce spotkania i płynna jazda (Neil, nasz kierowca, zapewnił nam bezpieczną i płynną jazdę przez pitoresque Cotswolds). Wszystko było dobrze rozplanowane i mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby zwiedzić wszystkie miejsca, a nawet zrobić małe zakupy. Andrew, nasz przewodnik tego dnia, był żywą i oddychającą encyklopedią dającą nam tak wiele informacji o miejscach, które odwiedziliśmy i nie tylko. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę nawet dla tych, którzy są samowystarczalni i mogą jeździć po Cotswolds (tak, jest w tym większa elastyczność, ale z doświadczonym przewodnikiem wiesz, na co patrzysz i masz pewność, że nie nie przegap żadnych ciekawych miejsc w okolicy). Dziękuję, Andrew i Neil, miło było dowiedzieć się trochę więcej o pięknej angielskiej wsi

TA trasa była niesamowita! Zarezerwowaliśmy kolejną wycieczkę po Harrym Potterze w Oksfordzie, który odwołał nas w ostatniej chwili, mówiąc, że biblioteka nie jest otwarta (to dlatego, że Peter nas oprowadził! - inna firma turystyczna!) W każdym razie mieliśmy wiele wydarzeń prowadzących do wycieczka, która sprawiła, że trochę się spóźniliśmy, Peter jednak był bardzo przychylny i kręcił się dla mojej żony i córki. Potem dołączyłem później, a Peter opiekował się nami, przedłużając trasę, co było naprawdę miłe. Wycieczka po Harrym Potterze podobała się mojej córce - robota wykonana! Wiedza i doświadczenie Petera w tej i innych dziedzinach Oksfordu są niesamowite - zarezerwuj z Peterem, a nie z inną firmą, w której jest najlepszy.

Jeśli szukasz wielu wspaniałych informacji i czarodzieja Harry'ego Pottera podczas zwiedzania Oksfordu, nie szukaj dalej niż Peter. Mieliśmy szczęście, że Peter i Alastair oprowadzili nas po okolicy, a następnie ukończyliśmy wspaniały quiz o Harrym Potterze, który nasze dzieci absolutnie pokochały. Peter następnie wykończył smakołyki pasujące do dzieci, co było cudownym akcentem. Odpowiedzi na każde pytanie, dalsze rekomendacje i dużo dodatkowego czasu po trasie, podczas której Peter uprzejmie oprowadził nas dalej, odpowiadając na wiele naszych pytań! Dziękuję bardzo chłopaki.

Przyjemne 3 godziny, nie jestem uczciwy, super fanem Harry'ego Pottera, ale obejrzałem wszystkie filmy i nadal podobała mi się ta trasa, zawierała fakty o innych filmach i książkach / autorach z Oksfordu, a także o niektórych historiach. byli tylko małą grupą, która okazała się dobra. Wiedza Piotra była ogromna i bardzo dobrze się na nią natknął.

Alasdair był niesamowity. Opowiedział nam tyle fajnych faktów o wszystkich miejscach, które widzieliśmy, a całe doświadczenie było naprawdę zabawne?