Szallalat Uzud

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Szallalat Uzud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szallalat Uzud? Kliknij tutaj.

Szallalat Uzud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4805 opinii

Spędziliśmy naprawdę udany dzień. Nasz kierowca, Moustapha, opowiedział nam trochę o acenwry i mieście, które mijaliśmy w drodze do Ouzoud. Nasz przewodnik po wodospadzie, Yousef, też był doskonały! Wiedział i dzielił się tak wiele o kulturze Berberów, języku i swoim doświadczeniu dorastania w pobliskim mieście. Władał biegle 7 językami, w tym niemieckim! Kiedy zobaczysz orzeszki ziemne sprzedawane na początku wędrówki za 10 dh, kup je! Ma to na celu nakarmienie małp po drugiej stronie wodospadu. Upewnij się też, że masz trochę monet lub małych banknotów, aby dać napiwek facetowi wiosłującemu do wodospadu, a jeśli zapomniałeś zabrać orzeszki, możesz dać napiwek facetowi z torbą orzeszków, aby nakarmić małpy. To był relaksujący i piękny dzień i bardzo polecam tę wycieczkę!

My zamówiliśmy wycieczkę prywatną tylko dla naszej 4 osobowej grupy znajomych. Bus, który nas zabrał z hotelu był tylko dla nas i to było świetne. Po przyjeździe nad wodospad przejął nas przewodnik miejscowy, który najwięcej czasu poświęcił na pobyt w chcecie Beduinów ( swojej rodziny) gdzie był oczywiście sklep, natomiast sklepiki wzdłuż trasy obok wodospadów przemknął tak szybko, że nie było czasu na jakikolwiek postój. Widoki warte obejrzenia. Gorąco polecam!

Podróż była niesamowita. Kierowca Abdo był idealnie na czas, jest taki miły i dużo rozmawialiśmy o wszystkim. A przewodnik Youssef był niesamowity. Wie wszystko o historii i kulturze, a wspólne spędzanie czasu było błogosławieństwem. Dziękuję za ten idealny dzień.

Fajna wycieczka, dobrze zorganizowana, przewodnik jest bardzo miły?

niesamowite miejsce, przewodnik pierwsza klasa , polecam.