Atrakcje i wycieczki
Ostrzyhom

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Ostrzyhom

Na jakich wycieczkach w: Ostrzyhom obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Ostrzyhom: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ostrzyhom? Kliknij tutaj.

Ostrzyhom: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 432 opinii

Zdecydowanie polecamy ten wyjazd osobom, które chciałyby zobaczyć 3 miasta w 1 dzień. Chociaż nie byliśmy w stanie zobaczyć każdego szczegółu każdego miasta, mogliśmy rzucić okiem na 3 miasta. Nasz przewodnik był genialny i był dla nas pełen informacji i zabawnych faktów na temat każdego miejsca, które odwiedziliśmy. Lunch miał wspaniały widok na szczyt góry z dużymi porcjami, zdecydowanie byliśmy pełni po 3 daniach! Jedynym minusem podróży było to, że żałowaliśmy, że nie mogliśmy spędzić w Szentendre dłużej, ponieważ byliśmy tam tylko 1 godzinę, chociaż jako mieszkańcy Budapesztu będziemy mogli odwiedzić ponownie. Naprawdę polecamy ten wyjazd!

To była dobra jednodniowa wycieczka, aby zobaczyć poza głównym miastem. Nie coś specjalnego, ale miły. Przewodnik był bardzo słodką damą, która dużo wie o historii i chętnie udzieli ci wszystkich szczegółowych informacji. Lunch był w porządku. Szentendre to bardzo piękna miejscowość, którą trzeba zobaczyć, ale zdecydowanie zbyt turystycznie.

Trochę wielu rzeczy do nauczenia się o Węgrzech i jego mieszkańcach. Podobała mi się wizyta w pierwszej stolicy Węgier. Być może chciałbym odwiedzić zamek w Vishegradzie, ale tymczasem mieliśmy wystarczająco dużo czasu na wspaniały lunch z wymianą wrażeń z innymi członkami grupy.

La experiencia es groźny. Nadie debería de Budapest sin tomar este tour. La naturaleza es impresionante. Hilda es muy conocedora y tiene un muy buen trato

Ok ale nie rzuca na kolana

Super wielojęzyczny przewodnik Trasa ciekawa ale bez wystrzałów