Atrakcje i wycieczki
Ostrzyhom

Ostrzyhom – nasze najbardziej polecane atrakcje

Zakole Dunaju i Szentendre z lunchem: Wycieczka z Budapesztu

1. Zakole Dunaju i Szentendre z lunchem: Wycieczka z Budapesztu

Ta całodniowa wycieczka po potężnym Dunaju jest idealna dla osób, które chcą połączyć historię z przyrodą i chcą cieszyć się jednymi z najpiękniejszych węgierskich krajobrazów. Zobaczysz zabytki i pomniki sztuki, a Twój przewodnik opowie żywą opowieść o życiu Węgier. Odwiedzisz 750-letnią rezydencję królewską w Wyszehradzie, gdzie dowiesz się o życiu w średniowieczu, podziwiając jednocześnie spektakularne widoki na dolinę Dunaju. W Esztergomiu, północnej bramie Budapesztu, zatrzymasz się przy największej katedrze w kraju i zobaczysz miejsca pochówku słynnych kardynałów, patrząc przez wodę w stronę Słowacji. Przejdź przez rzekę i granicy ze Słowacją, aby zobaczyć wspaniały widok z przeciwnej strony. Zatrzymasz się w wiosce artystów w Szentendre, barokowym mieście położonym u zbiegu Dunaju z górami Pilis. Spaceruj wąskimi uliczkami, aby chłonąć magiczną atmosferę i podziwiać panoramiczne widoki na rzekę. Będziesz miał czas, aby odwiedzić niektóre muzea, takie jak znane na całym świecie Muzeum Ceramiki Margit Kovács lub Muzeum Cukiernictwa, gdzie budynki i ludzie są zrobieni z marcepanu. Jeśli wolisz, przed podróżą powrotną do Budapesztu przejrzyj sklepy w wiosce. Podróż w okresie od maja do 1 października będzie magicznym rejsem łodzią, odpowiednim sposobem na powrót do centrum miasta. W przypadku niskiego poziomu wody powrót do Budapesztu odbędzie się autobusem.

Z Budapesztu: zakole Dunaju – wycieczka całodniowa w j. ang.

2. Z Budapesztu: zakole Dunaju – wycieczka całodniowa w j. ang.

Podczas tej niezapomnianej wycieczki wzdłuż Dunaju zatrzymaj się w Wyszehradzie, Ostrzyhomiu i Szentendre. Poznaj architekturę i historię odwiedzanych miejsc wraz z przewodnikiem. Zobacz Zakole Dunaju i spaceruj średniowiecznymi wąskimi uliczkami. W Wyszehradzie spacer w pobliżu 750-letnich kamieni dawnej rezydencji królewskiej (wstęp nie jest wliczony). Dowiedz się o życiu w średniowieczu i podziwiaj fascynującą panoramę doliny Dunaju. W Esztergom, północnej bramie Budapesztu, znajduje się centrum Kościoła katolickiego. Odwiedź największą katedrę na Węgrzech i miejsce pochówku najsłynniejszych kardynałów w kraju, takich jak prymas József Mindszenty. Następnie zatrzymaj się, aby podziwiać widok na Słowację po drugiej stronie rzeki. W drodze powrotnej zatrzymaj się w wiosce artysty Szentendre. Jest to małe barokowe miasto u wrót Zakola Dunaju, na styku Dunaju i Gór Pilskich, położone w pięknym otoczeniu przyrody. Spaceruj po barokowej osadzie, zbudowanej na średniowiecznych ruinach, i idź wąskimi uliczkami do punktu panoramicznego, z którego roztacza się widok na Dunaj. Ciesz się wyjątkową atmosferą tej wioski przed zakończeniem wycieczki.

Z Budapesztu: Całodniowa wycieczka autobusem/łodzią po zakolu Dunaju z lunchem

3. Z Budapesztu: Całodniowa wycieczka autobusem/łodzią po zakolu Dunaju z lunchem

Wybierz się w podróż do historii Węgier, zaczynając od opcjonalnego odbioru z hotelu w centrum Budapesztu. Wyrusz w drogę komfortowym klimatyzowanym autokarem i zacznij od podziwiania niezwykłego miasta Esztergom i największego kościoła katolickiego w kraju. Przed wycieczką zjedz 3-daniowy lunch, a następnie udaj się do magicznej wioski artystów Szentendre, gdzie przewodnik zabierze Cię na pieszą wycieczkę. W ciągu dnia będziesz mieć okazję zobaczyć Esztergom z innej perspektywy podczas przystanku fotograficznego na Słowacji. Po zakończeniu wycieczki wróć do Budapesztu. Latem (od maja do 1 października) wrócisz łodzią, a od października do kwietnia autokarem. W przypadku niskiego poziomu wody powrót do centrum Budapesztu odbędzie się autobusem. Bilet na rejs baoat w Budapeszcie w sezonie zimowym (listopad-marzec) otrzymasz w naszym biurze podczas zameldowania. Możesz skorzystać z tej usługi dowolnego dnia podczas pobytu w Budapeszcie.

Zakole Dunaju: prywatna 8-godzinna wycieczka z pełnym wyżywieniem z Budapesztu

4. Zakole Dunaju: prywatna 8-godzinna wycieczka z pełnym wyżywieniem z Budapesztu

Rozpocznij dzień od wygodnej jazdy na północ do Ostrzyhomia, centrum węgierskiego chrześcijaństwa. Odwiedź słynną bazylikę i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem, aby podziwiać widok, jaki oferuje kopuła, a także skarbiec! Tam skarby pokazują nasi lokalni przewodnicy! Udaj się na Słowację, aby zobaczyć wspaniały widok z brzegu rzeki i zobaczyć ruiny starego kościoła tureckiego. Zrób kilka przystanków nad Dunajem, gdzie dominuje przyroda. Kontynuuj swoją podróż i skieruj się w stronę małego miasteczka Wyszehr, gdzie możesz odwiedzić słynny Zamek Królewski i siedzibę słynnego corocznego Turnieju Rycerskiego na Dolnym Zamku. Ciesz się naprawdę wspaniałym 3-daniowym lunchem Á'lá Carte w tradycyjnej restauracji, tak jak lubisz! Następnie zacznij wracać do Budapesztu. Ostatnim przystankiem wycieczki jest piękne miasteczko Szentendre. Wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po barokowym centrum Szentendre i ciesz się zakupami pamiątek.

Z Budapesztu: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju z lunchem

5. Z Budapesztu: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju z lunchem

Ta 8-godzinna prywatna wycieczka wyrusza z Budapesztu klimatyzowanym minibusem, aby odkryć 3 perły zakola Dunaju. Jedna z najsłynniejszych rzek na świecie, Dunaj, przepływa przez kontynent europejski na długości 1785 mil, mijając niektóre z jego najbardziej majestatycznych miast. Na Węgrzech zakolu Dunaju nadano zakolu rzeki w pobliżu miasta Wyszehrad. Otoczony Górami Zadunajskimi z jednej strony i Górami Północnowęgierskimi z drugiej, jest to spektakularny region bogaty w lasy i wapienne jaskinie oraz obfitujący w uprawy winorośli Podczas tej wycieczki odkryjesz 3 historyczne miejsca zakola Dunaju ze swoim osobistym przewodnikiem. Przejazd do pięknego miasta Esztergom, dawnej stolicy Węgier od X do XIII wieku, położonej na granicy ze Słowacją. Jego katedra, Bazylika Esztergom, jest największym kościołem na Węgrzech. Jedź dalej do Wyszehradu, małego miasteczka zamkowego na prawym brzegu Dunaju. Tutaj odkryjesz pozostałości Pałacu Królewskiego i zwiedzisz cytadelę Zamku Wyszehradzkiego. Zrób pamiątkowe zdjęcia Zakola Dunaju z fantastycznego, podwyższonego punktu widokowego zamku. Zjesz 3-daniowy lunch w lokalnej restauracji w Wyszehradzie, po czym udasz się do średniowiecznego miasta Szentendre. Znana ze sceny artystycznej, będziesz spacerować po uroczych uliczkach, wzdłuż których znajdują się galerie sztuki współczesnej, sklepy z rękodziełem i butiki.

Budapeszt: Internetowy plan taryfowy eSIM dla Węgier 4G/5G

6. Budapeszt: Internetowy plan taryfowy eSIM dla Węgier 4G/5G

Zanurz się w bogatej kulturze i historycznym pięknie Węgier, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy kąpiesz się w łaźniach termalnych w Budapeszcie, zwiedzasz zabytkowy zamek w Egerze, czy degustujesz wykwintne wina z regionu Tokaj. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej węgierskiej podróży. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Budapeszt: Przygoda z helikopterem lub loty widokowe

7. Budapeszt: Przygoda z helikopterem lub loty widokowe

Zobacz zabytki Budapesztu i jego okolic lub niezrównane piękno Wyszehradu i Zakola Dunaju z lotu ptaka w ciągu dnia. Nasze śmigłowce turbinowe mogą wygodnie przewozić do 4 pasażerów, co umożliwia oferowanie lotów widokowych również dla większych grup. Dla klientów zagranicznych dostępna jest wielojęzyczna broszura. Będąc obecnym na wydarzeniu lub wykonując loty na niestandardowych planach zwiedzania, staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Zabierz uczestników swojego wydarzenia na lot widokowy helikopterem i zapewnij swoim gościom niezapomniane wrażenia!

Z Budapesztu: Rejs wodolotem po Dunaju

8. Z Budapesztu: Rejs wodolotem po Dunaju

Wejdź na pokład wodolotu wycieczkowego w Budapeszcie i popłyń w kierunku Esztergom. Ciesz się malowniczą przejażdżką w dół rzeki do zakola Dunaju. Po drodze miniesz Wieżę Salomona, Pałac Królewski w Wyszehradzie i bazylikę w Esztergom. Możesz zejść z pokładu w Vác, Visegrád lub Esztergom, aby zwiedzić miasto na własną rękę. Rejs statkiem jest również dobrym wyborem dla miłośników jazdy na rowerze, ponieważ statek może przewozić również rowery. Po Esztergom rejs wodolotem wraca do Budapesztu.

Węgry: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju

9. Węgry: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju

Poznaj piękno i historię zakola Dunaju podczas całodniowej wycieczki, która zabierze Cię wzdłuż Błękitnego Dunaju z Budapesztu. Odwiedź największą na Węgrzech bazylikę w Esztergom, centrum kościoła katolickiego w kraju. Podziwiaj widoki na dolinę Dunaju z dawnej rezydencji królewskiej na szczycie Wzgórza Wyszehradzkiego. W drodze powrotnej zatrzymasz się przy barokowej osadzie Szentendre i pospacerujesz wąskimi brukowanymi uliczkami. Będziesz miał czas na przeglądanie wielu sklepów oferujących rękodzieło i pamiątki. Trasa i czas trwania wycieczki są elastyczne i dostosowane do Twoich zainteresowań. Należy pamiętać, że opłaty za wstęp i lunch nie są wliczone w cenę wycieczki. Rejs powrotny łodzią do Budapesztu jest dostępny tylko w sobotę i niedzielę. Jeśli zarezerwujesz wycieczkę na poniedziałek lub czwartek, podróż powrotna do Budapesztu odbędzie się autobusem.

Prywatne doświadczenie zakola Dunaju z Gaborem

10. Prywatne doświadczenie zakola Dunaju z Gaborem

Spotkamy się w uzgodnionym miejscu i czasie. Rozpoczniesz podróż do formalnej stolicy Węgier w kierunku Esztergom. Odbędziesz krótką wizytę na Słowacji na przystanek fotograficzny. Goście będą mieli okazję zwiedzić wspaniałą bazylikę, odwiedzić najważniejsze kościelne miejsce pochówku, podziwiać wspaniały widok, odwiedzić średniowieczny zamek i poznać historię najważniejszych węgierskich władców. Następnym przystankiem jest Wyszehrad, gdzie będziemy wspinać się i zwiedzać zamek i jego otoczenie, zbudowane po najeździe tatarskim. Podczas zwiedzania wystawy zamkowej uzyskamy wgląd w średniowieczny świat rycerzy. Po wspaniałym lunchu udaj się do Szentendre, dawnej kolonii artystycznej, a dziś centrum bohemy ze wspaniałymi galeriami i wybitnymi muzeami. Pod koniec dnia wrócisz samochodem do hotelu.

Wszystkie atrakcje

Ostrzyhom – nasze najbardziej polecane atrakcje

Zakole Dunaju i Szentendre z lunchem: Wycieczka z Budapesztu

Zakole Dunaju i Szentendre z lunchem: Wycieczka z Budapesztu

Ta całodniowa wycieczka po potężnym Dunaju jest idealna dla osób, które chcą połączyć historię z przyrodą i chcą cieszyć się jednymi z najpiękniejszych węgierskich krajobrazów. Zobaczysz zabytki i pomniki sztuki, a Twój przewodnik opowie żywą opowieść o życiu Węgier. Odwiedzisz 750-letnią rezydencję królewską w Wyszehradzie, gdzie dowiesz się o życiu w średniowieczu, podziwiając jednocześnie spektakularne widoki na dolinę Dunaju. W Esztergomiu, północnej bramie Budapesztu, zatrzymasz się przy największej katedrze w kraju i zobaczysz miejsca pochówku słynnych kardynałów, patrząc przez wodę w stronę Słowacji. Przejdź przez rzekę i granicy ze Słowacją, aby zobaczyć wspaniały widok z przeciwnej strony. Zatrzymasz się w wiosce artystów w Szentendre, barokowym mieście położonym u zbiegu Dunaju z górami Pilis. Spaceruj wąskimi uliczkami, aby chłonąć magiczną atmosferę i podziwiać panoramiczne widoki na rzekę. Będziesz miał czas, aby odwiedzić niektóre muzea, takie jak znane na całym świecie Muzeum Ceramiki Margit Kovács lub Muzeum Cukiernictwa, gdzie budynki i ludzie są zrobieni z marcepanu. Jeśli wolisz, przed podróżą powrotną do Budapesztu przejrzyj sklepy w wiosce. Podróż w okresie od maja do 1 października będzie magicznym rejsem łodzią, odpowiednim sposobem na powrót do centrum miasta. W przypadku niskiego poziomu wody powrót do Budapesztu odbędzie się autobusem.

Z Budapesztu: zakole Dunaju – wycieczka całodniowa w j. ang.

Z Budapesztu: zakole Dunaju – wycieczka całodniowa w j. ang.

Podczas tej niezapomnianej wycieczki wzdłuż Dunaju zatrzymaj się w Wyszehradzie, Ostrzyhomiu i Szentendre. Poznaj architekturę i historię odwiedzanych miejsc wraz z przewodnikiem. Zobacz Zakole Dunaju i spaceruj średniowiecznymi wąskimi uliczkami. W Wyszehradzie spacer w pobliżu 750-letnich kamieni dawnej rezydencji królewskiej (wstęp nie jest wliczony). Dowiedz się o życiu w średniowieczu i podziwiaj fascynującą panoramę doliny Dunaju. W Esztergom, północnej bramie Budapesztu, znajduje się centrum Kościoła katolickiego. Odwiedź największą katedrę na Węgrzech i miejsce pochówku najsłynniejszych kardynałów w kraju, takich jak prymas József Mindszenty. Następnie zatrzymaj się, aby podziwiać widok na Słowację po drugiej stronie rzeki. W drodze powrotnej zatrzymaj się w wiosce artysty Szentendre. Jest to małe barokowe miasto u wrót Zakola Dunaju, na styku Dunaju i Gór Pilskich, położone w pięknym otoczeniu przyrody. Spaceruj po barokowej osadzie, zbudowanej na średniowiecznych ruinach, i idź wąskimi uliczkami do punktu panoramicznego, z którego roztacza się widok na Dunaj. Ciesz się wyjątkową atmosferą tej wioski przed zakończeniem wycieczki.

Z Budapesztu: Całodniowa wycieczka autobusem/łodzią po zakolu Dunaju z lunchem

Z Budapesztu: Całodniowa wycieczka autobusem/łodzią po zakolu Dunaju z lunchem

Wybierz się w podróż do historii Węgier, zaczynając od opcjonalnego odbioru z hotelu w centrum Budapesztu. Wyrusz w drogę komfortowym klimatyzowanym autokarem i zacznij od podziwiania niezwykłego miasta Esztergom i największego kościoła katolickiego w kraju. Przed wycieczką zjedz 3-daniowy lunch, a następnie udaj się do magicznej wioski artystów Szentendre, gdzie przewodnik zabierze Cię na pieszą wycieczkę. W ciągu dnia będziesz mieć okazję zobaczyć Esztergom z innej perspektywy podczas przystanku fotograficznego na Słowacji. Po zakończeniu wycieczki wróć do Budapesztu. Latem (od maja do 1 października) wrócisz łodzią, a od października do kwietnia autokarem. W przypadku niskiego poziomu wody powrót do centrum Budapesztu odbędzie się autobusem. Bilet na rejs baoat w Budapeszcie w sezonie zimowym (listopad-marzec) otrzymasz w naszym biurze podczas zameldowania. Możesz skorzystać z tej usługi dowolnego dnia podczas pobytu w Budapeszcie.

Zakole Dunaju: prywatna 8-godzinna wycieczka z pełnym wyżywieniem z Budapesztu

Zakole Dunaju: prywatna 8-godzinna wycieczka z pełnym wyżywieniem z Budapesztu

Rozpocznij dzień od wygodnej jazdy na północ do Ostrzyhomia, centrum węgierskiego chrześcijaństwa. Odwiedź słynną bazylikę i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem, aby podziwiać widok, jaki oferuje kopuła, a także skarbiec! Tam skarby pokazują nasi lokalni przewodnicy! Udaj się na Słowację, aby zobaczyć wspaniały widok z brzegu rzeki i zobaczyć ruiny starego kościoła tureckiego. Zrób kilka przystanków nad Dunajem, gdzie dominuje przyroda. Kontynuuj swoją podróż i skieruj się w stronę małego miasteczka Wyszehr, gdzie możesz odwiedzić słynny Zamek Królewski i siedzibę słynnego corocznego Turnieju Rycerskiego na Dolnym Zamku. Ciesz się naprawdę wspaniałym 3-daniowym lunchem Á'lá Carte w tradycyjnej restauracji, tak jak lubisz! Następnie zacznij wracać do Budapesztu. Ostatnim przystankiem wycieczki jest piękne miasteczko Szentendre. Wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po barokowym centrum Szentendre i ciesz się zakupami pamiątek.

Z Budapesztu: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju z lunchem

Z Budapesztu: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju z lunchem

Ta 8-godzinna prywatna wycieczka wyrusza z Budapesztu klimatyzowanym minibusem, aby odkryć 3 perły zakola Dunaju. Jedna z najsłynniejszych rzek na świecie, Dunaj, przepływa przez kontynent europejski na długości 1785 mil, mijając niektóre z jego najbardziej majestatycznych miast. Na Węgrzech zakolu Dunaju nadano zakolu rzeki w pobliżu miasta Wyszehrad. Otoczony Górami Zadunajskimi z jednej strony i Górami Północnowęgierskimi z drugiej, jest to spektakularny region bogaty w lasy i wapienne jaskinie oraz obfitujący w uprawy winorośli Podczas tej wycieczki odkryjesz 3 historyczne miejsca zakola Dunaju ze swoim osobistym przewodnikiem. Przejazd do pięknego miasta Esztergom, dawnej stolicy Węgier od X do XIII wieku, położonej na granicy ze Słowacją. Jego katedra, Bazylika Esztergom, jest największym kościołem na Węgrzech. Jedź dalej do Wyszehradu, małego miasteczka zamkowego na prawym brzegu Dunaju. Tutaj odkryjesz pozostałości Pałacu Królewskiego i zwiedzisz cytadelę Zamku Wyszehradzkiego. Zrób pamiątkowe zdjęcia Zakola Dunaju z fantastycznego, podwyższonego punktu widokowego zamku. Zjesz 3-daniowy lunch w lokalnej restauracji w Wyszehradzie, po czym udasz się do średniowiecznego miasta Szentendre. Znana ze sceny artystycznej, będziesz spacerować po uroczych uliczkach, wzdłuż których znajdują się galerie sztuki współczesnej, sklepy z rękodziełem i butiki.

Budapeszt: Internetowy plan taryfowy eSIM dla Węgier 4G/5G

Budapeszt: Internetowy plan taryfowy eSIM dla Węgier 4G/5G

Zanurz się w bogatej kulturze i historycznym pięknie Węgier, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy kąpiesz się w łaźniach termalnych w Budapeszcie, zwiedzasz zabytkowy zamek w Egerze, czy degustujesz wykwintne wina z regionu Tokaj. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej węgierskiej podróży. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Budapeszt: Przygoda z helikopterem lub loty widokowe

Budapeszt: Przygoda z helikopterem lub loty widokowe

Zobacz zabytki Budapesztu i jego okolic lub niezrównane piękno Wyszehradu i Zakola Dunaju z lotu ptaka w ciągu dnia. Nasze śmigłowce turbinowe mogą wygodnie przewozić do 4 pasażerów, co umożliwia oferowanie lotów widokowych również dla większych grup. Dla klientów zagranicznych dostępna jest wielojęzyczna broszura. Będąc obecnym na wydarzeniu lub wykonując loty na niestandardowych planach zwiedzania, staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Zabierz uczestników swojego wydarzenia na lot widokowy helikopterem i zapewnij swoim gościom niezapomniane wrażenia!

Z Budapesztu: Rejs wodolotem po Dunaju

Z Budapesztu: Rejs wodolotem po Dunaju

Wejdź na pokład wodolotu wycieczkowego w Budapeszcie i popłyń w kierunku Esztergom. Ciesz się malowniczą przejażdżką w dół rzeki do zakola Dunaju. Po drodze miniesz Wieżę Salomona, Pałac Królewski w Wyszehradzie i bazylikę w Esztergom. Możesz zejść z pokładu w Vác, Visegrád lub Esztergom, aby zwiedzić miasto na własną rękę. Rejs statkiem jest również dobrym wyborem dla miłośników jazdy na rowerze, ponieważ statek może przewozić również rowery. Po Esztergom rejs wodolotem wraca do Budapesztu.

Węgry: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju

Węgry: całodniowa prywatna wycieczka po zakolu Dunaju

Poznaj piękno i historię zakola Dunaju podczas całodniowej wycieczki, która zabierze Cię wzdłuż Błękitnego Dunaju z Budapesztu. Odwiedź największą na Węgrzech bazylikę w Esztergom, centrum kościoła katolickiego w kraju. Podziwiaj widoki na dolinę Dunaju z dawnej rezydencji królewskiej na szczycie Wzgórza Wyszehradzkiego. W drodze powrotnej zatrzymasz się przy barokowej osadzie Szentendre i pospacerujesz wąskimi brukowanymi uliczkami. Będziesz miał czas na przeglądanie wielu sklepów oferujących rękodzieło i pamiątki. Trasa i czas trwania wycieczki są elastyczne i dostosowane do Twoich zainteresowań. Należy pamiętać, że opłaty za wstęp i lunch nie są wliczone w cenę wycieczki. Rejs powrotny łodzią do Budapesztu jest dostępny tylko w sobotę i niedzielę. Jeśli zarezerwujesz wycieczkę na poniedziałek lub czwartek, podróż powrotna do Budapesztu odbędzie się autobusem.

Prywatne doświadczenie zakola Dunaju z Gaborem

Prywatne doświadczenie zakola Dunaju z Gaborem

Spotkamy się w uzgodnionym miejscu i czasie. Rozpoczniesz podróż do formalnej stolicy Węgier w kierunku Esztergom. Odbędziesz krótką wizytę na Słowacji na przystanek fotograficzny. Goście będą mieli okazję zwiedzić wspaniałą bazylikę, odwiedzić najważniejsze kościelne miejsce pochówku, podziwiać wspaniały widok, odwiedzić średniowieczny zamek i poznać historię najważniejszych węgierskich władców. Następnym przystankiem jest Wyszehrad, gdzie będziemy wspinać się i zwiedzać zamek i jego otoczenie, zbudowane po najeździe tatarskim. Podczas zwiedzania wystawy zamkowej uzyskamy wgląd w średniowieczny świat rycerzy. Po wspaniałym lunchu udaj się do Szentendre, dawnej kolonii artystycznej, a dziś centrum bohemy ze wspaniałymi galeriami i wybitnymi muzeami. Pod koniec dnia wrócisz samochodem do hotelu.

Często zadawane pytania dotyczące: Ostrzyhom

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Ostrzyhom

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Ostrzyhom to:

Ostrzyhom – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Ostrzyhom: Najciekawsze atrakcje

Ostrzyhom: Wycieczki i bilety

Węgry: Ciekawe miejsca

Ostrzyhom: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ostrzyhom? Kliknij tutaj.

Ostrzyhom: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(556 recenzji)

Naprawdę doskonały przewodnik i kierowca fachowo i profesjonalnie zabrał nas do atrakcji Donaukröken. Specjalne podziękowania dla naszego doświadczonego i genialnego przewodnika.

Wszystko było świetne. Informacje historyczne podawane przez przewodnika podczas całej wycieczki były bardzo przydatne.

wspaniałe doświadczenie!! Michael, nasz przewodnik, niezwykle miły i pomocny, doskonały profesjonalista! !

Świetnie się bawiliśmy podczas tej wycieczki. Joseph był naprawdę zabawnym przewodnikiem!

Matthias i Gabriel byli wspaniali! Wycieczka jest dwujęzyczna i dobrze zorganizowana.