Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Ostrzyhom

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Ostrzyhom: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ostrzyhom? Kliknij tutaj.

Ostrzyhom: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 556 opinii

Zdecydowanie polecamy ten wyjazd osobom, które chciałyby zobaczyć 3 miasta w 1 dzień. Chociaż nie byliśmy w stanie zobaczyć każdego szczegółu każdego miasta, mogliśmy rzucić okiem na 3 miasta. Nasz przewodnik był genialny i był dla nas pełen informacji i zabawnych faktów na temat każdego miejsca, które odwiedziliśmy. Lunch miał wspaniały widok na szczyt góry z dużymi porcjami, zdecydowanie byliśmy pełni po 3 daniach! Jedynym minusem podróży było to, że żałowaliśmy, że nie mogliśmy spędzić w Szentendre dłużej, ponieważ byliśmy tam tylko 1 godzinę, chociaż jako mieszkańcy Budapesztu będziemy mogli odwiedzić ponownie. Naprawdę polecamy ten wyjazd!

Trochę wielu rzeczy do nauczenia się o Węgrzech i jego mieszkańcach. Podobała mi się wizyta w pierwszej stolicy Węgier. Być może chciałbym odwiedzić zamek w Vishegradzie, ale tymczasem mieliśmy wystarczająco dużo czasu na wspaniały lunch z wymianą wrażeń z innymi członkami grupy.

Bardzo fajny dzień, kierowca punktualny na spotkaniu, a także wyjazd z wycieczki (było sztormowo, ale osłonięci w łodzi, nie braliśmy kropli) Attila był znakomity i poliglota, za każdym razem nawet po 2 wysiłek, aby przetłumaczyć….praktycznie wszystko. Polecam bez wahania.

Spodziewaliśmy się wycieczki z dzikiem, ale dostaliśmy FANTASTYCZNĄ wycieczkę autobusową z doświadczonym i utalentowanym przewodnikiem. Zrzucili nam skarpetki (to pozytywne amerykańskie powiedzenie!)! Bardzo mi się podobało i gorąco polecam.

La experiencia es groźny. Nadie debería de Budapest sin tomar este tour. La naturaleza es impresionante. Hilda es muy conocedora y tiene un muy buen trato