Ostend: najczęściej polecane atrakcje

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Ostenda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Ostenda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

„Sprawa Waltera” Ostenda: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

„Sprawa Waltera” Ostenda: gra ewakuacyjna na świeżym powietrzu

🕵️‍♀️ OBUDOWA WALTERA 💣 Badając banalną historię szantażu szefa miliardera, dowiadujesz się, że w mieście ukryta jest bomba, która może wybuchnąć za dwie godziny! Tylko ty masz wystarczające umiejętności, aby rozwiązać sprawę. Graj jako prywatny detektyw i przeżyj wciągające śledztwo w sercu miasta. Przesłuchaj świadków i zbierz po drodze wskazówki, aby móc rozbroić bombę na czas! TWOJA PRZYGODA ROZPOCZYNA SIĘ TERAZ! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj zagadki po drodze, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki, które są ukryte na pomnikach wokół ciebie 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte klejnoty 🔐 Odblokuj zabawne fakty o odwiedzanych miejscach ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i wstrzymuj grę, kiedy tylko chcesz 💬 Zespół Coddy jest dostępny 7/7 przez czat na żywo (9:00-20:00)

Ostenda: Gra eksploracyjna miasta „Sekrety Oostendy”

Ostenda: Gra eksploracyjna miasta „Sekrety Oostendy”

🌟 SEKRETY OSTENDU 💎 Zanurz się w głąb serca miasta, odkrywając zarówno jego kultowe zabytki, jak i ukryte skarby! Wyrusz w ekscytującą podróż, odkrywając historie kryjące się za zabytkami i obserwując budynki i pomniki w poszukiwaniu ukrytych wskazówek. Rozwiązując zagadki zakorzenione w fundamentach miasta, odblokowuj historie i zabawne fakty na każdym etapie swojej podróży. Przeżyj miasto jak nigdy dotąd i wyjedź z ekscytującymi wspomnieniami z jego przeszłości i teraźniejszości... TWOJA PRZYGODA ZACZYNA SIĘ TERAZ! 🎭 Zabawna wycieczka po mieście z niecodziennym scenariuszem 🧠 Rozwiązuj po drodze zagadki, aby rozwiązać sprawę 👀 Znajdź wskazówki ukryte na otaczających Cię pomnikach 💎 Poznaj miejsca, które musisz zobaczyć i odkryj ukryte skarby 🔐 Odblokuj ciekawe fakty na temat odwiedzanych miejsc ⌚ Graj we własnym rytmie: rozpoczynaj i pauzuj, kiedy tylko chcesz

Ostenda: Bilet wstępu do belgijskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej Mu.ZEE

Ostenda: Bilet wstępu do belgijskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej Mu.ZEE

Odkryj historię sztuki belgijskiej dzięki biletowi do Mu.ZEE w Ostendzie i podziwiaj sztukę belgijską od 1880 r. do dziś autorstwa artystów, którzy przyczynili się do belgijskiej historii sztuki. Znajdź współczesnych mistrzów, takich jak Victor Servrackx, Jean Brusselmans, Jules Schmalzigaug, Gust De Smet, Frits van den Berghe, Roger Raveel i Raoul Kesyer. Podziwiaj dzieła współczesnych artystów, takich jak Luc Tuyans, Panamarenko, Jan van Imschoot, Lili Dujourie, Marie-Jo Lafontaine, Thierry de Cordier, Johan Creten i Benoit Plateus. Podziwiaj budynek muzeum, mieszczący się w starym domu towarowym z lat 40. XX wieku, zaprojektowany przez architekta z Antwerpii, Gastona Eysselincka. Modernistyczna architektura jest atrakcją samą w sobie. Ciesz się letnimi wystawami w 2022 roku od 2 lipca do 27 listopada, takimi jak „Joris Ghekiere: Podróż na papierze” i „Leonard Pongo Pierwotna Ziemia”.

Belgia/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Belgia/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Belgii dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Belgii i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Bruksela: Plan taryfowy eSIM na Internet w Belgii z szybką transmisją danych 4G/5G

Bruksela: Plan taryfowy eSIM na Internet w Belgii z szybką transmisją danych 4G/5G

Zanurz się w uroku i kulturze Belgii, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewni Ci stały dostęp do szybkiej transmisji danych, niezależnie od tego, czy podziwiasz średniowieczną architekturę Brugii, odkrywasz tętniącą życiem scenę artystyczną w Brukseli, czy też delektujesz się światowej sławy belgijskimi czekoladkami i piwem w Antwerpii. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej belgijskiej przygody. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Ostendę we własnym tempie

Polowanie na e-łupieżców: zwiedzaj Ostendę we własnym tempie

Wybierz się na odkrywczą wycieczkę po Ostendzie. Odkryj najważniejsze fakty i słynne miejsca w mieście Ostenda. Szukaj skarbów miasta z rodziną lub przyjaciółmi. Czy uda Ci się ukończyć zadania? Czy zdobędziesz najlepszy wynik w Ostendzie? Ta gra e-Scavenger hunt zapewni Ci fantastyczny dzień w Ostendzie. Sam zdecyduj, kiedy zaczniesz, wstrzymasz i zakończysz. Graj w jednym zespole lub w mniejszych zespołach przeciwko sobie. Poznaj miasto w wyjątkowy sposób, idealny dla rodzin, przyjaciół lub współpracowników. Instrukcje dotyczące rozpoczęcia wycieczki otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Możesz odbyć tę wycieczkę w dowolnym momencie.

Ostenda: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka po mieście z przewodnikiem

Ostenda: Mordercza gra kryminalna Interaktywna wycieczka po mieście z przewodnikiem

Rozwiąż zagadkę morderstwa i jednocześnie zobacz wszystkie atrakcje centrum Ostendy. Zagraj w tę wyjątkową grę z grupą przyjaciół lub rodziną. Instrukcje, ramkę na zdjęcia i formularz odpowiedzi otrzymasz z wyprzedzeniem pocztą elektroniczną. Otrzymasz również mapę miasta, w którym doszło do morderstwa. Centrum jest podzielone na sekcje, w których musisz znaleźć miejsce, w którym możesz zrobić grupowe selfie. Po zlokalizowaniu miejsca wyślij selfie przez WhatsApp do instruktora gry. Jeśli lokalizacja jest poprawna, wyśle ci kolejną wskazówkę dotyczącą morderstwa. Spacerując po najładniejszych miejscach w centrum miasta, będziesz zbierać coraz więcej wskazówek dotyczących morderstwa. Podczas gry będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wejść do mijanej kawiarni lub sklepu i podziwiać niektóre z atrakcji Ostendy.

Ostenda: Prywatna 2-godzinna wycieczka piesza po sztuce i architekturze

Ostenda: Prywatna 2-godzinna wycieczka piesza po sztuce i architekturze

Poznaj historię, sztukę i architekturę Ostendy podczas 2-godzinnej prywatnej pieszej wycieczki. Odwiedź główne atrakcje i przyjrzyj się dokładnie temu „miastu nad morzem” z lokalnym przewodnikiem eksperta. Możesz wybrać odbiór ze swojego centralnie położonego hotelu w Ostendzie lub spotkać się ze swoim przewodnikiem przed głównym wejściem do kasyna Kursaal Ostenda. To kasyno i miejsce koncertów to szczyt architektury lat 50. XX wieku. Wewnątrz zwiedzaj dzieła słynnych belgijskich artystów, w tym malowidła ścienne Paula Delvaux, ceramikę Pierre'a Caille'a i freski Marca Mendelsona. Idź w kierunku placu Wapenplein w centrum miasta i przejdź do muzeum Jamesa Ensora, mieszczącego się w domu, w którym słynny belgijski malarz mieszkał w pierwszej połowie XX wieku. Spaceruj wzdłuż grobli i mijaj różne współczesne dzieła sztuki, które były częścią oficjalnej selekcji na Triennale Sztuki Współczesnej nad Morzem, a także bardziej klasyczne rzeźby, takie jak Pomnik Marynarzy. Zatrzymasz się również na Vistrap, targu rybnym na świeżym powietrzu. Odwiedź neogotycki kościół św. Piotra i Pawła, główny kościół Ostendy. Jedź dalej do przystani, aby zobaczyć żaglowiec Mercator, który został zbudowany jako statek szkoleniowy dla belgijskiej floty handlowej, a obecnie jest pływającym muzeum. Ostatnim przystankiem na trasie jest dawna poczta, uznawana za wielkie osiągnięcie architektoniczne okresu powojennego w Belgii, a obecnie służąca jako centrum kultury.

Często zadawane pytania dotyczące: Ostend

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Ostend?

Najlepsze atrakcje to:

Ostend: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Ostend: Najciekawsze atrakcje

Ostend: Wycieczki i bilety

Belgia: Ciekawe miejsca

Ostend: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ostend? Kliknij tutaj.

Ostend: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0
(1 recenzji)