Wybierz daty
Oslo

autobusem/minivanem

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Oslo

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Oslo?

W: Oslo są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Oslo obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Oslo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oslo? Kliknij tutaj.

Oslo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 561 opinii

Wycieczka była świetna, była to mała grupa, a przewodnik bardzo na nas reagował. Miała do opowiedzenia wiele ekscytujących historii, zwłaszcza w parku rzeźb. Jazda była bardzo przyjemna, a czas trwania wycieczki w sam raz. Świetnie się bawiliśmy. Wypuszczono nas nawet do miasta, więc nie musielibyśmy tak daleko wracać. Jeszcze raz dziękuję miłej pani za wspaniałą wycieczkę i kierowcy autobusu za przyjemną podróż. Polecamy wycieczkę!

Panoramiczna wycieczka po Olso była fantastyczna! Nasz przewodnik był kompetentny i miał ciekawe fakty, aby wszystko było lekkie i przyjemne! Autobus był bardzo wygodny, a kierowca wykonał świetną robotę omijając przeszkody! Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu, kto szuka atrakcji do dalszego zwiedzania okolicy.

Jest to najszybszy i najbardziej niesamowity sposób na poznanie Oslo, z niesamowitym i bardzo szlachetnym przewodnikiem wiedzy, autobusem, który wygląda bardziej jak samolot wykonawczy i bardzo dobrze zaplanowaną trasą, który ma służyć jako przewodnik dla reszty twój pobyt Ponadto cena jest bardzo rozsądna.

Bardzo interesujące. Świetny przewodnik, który mówi po francusku. audioprzewodnik w języku francuskim, przed zwiedzaniem pieszo lub komunikacją radzimy obejść się po mieście i poznać zabytki i muzea. Ponadto przystanek w muzeum narciarstwa i spacer po parku Vigelanda jest świetny?

Bardzo fajna wycieczka z wizytą we wszystkich ciekawych atrakcjach. Zarówno kierowca, jak i przewodnik bardzo przyjaźni.