Orlando
airboat

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu airboat w: Orlando

Oprócz atrakcji typu airboat jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Orlando?

Orlando: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Orlando? Kliknij tutaj.

Orlando: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 254 opinii

Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i kompetentny. Zatrzymał się w niektórych miejscach, opowiedział o różnych rodzajach ptaków, ślimaków i innych dzikich zwierząt. Mimo dość chłodnych temperatur udało nam się zobaczyć wygrzewające się krokodyle. Moja rodzina i ja podobała nam się nasza wycieczka, uznaliśmy ją za bardzo pouczającą i edukacyjną; zdecydowanie polecamy go innym.

Uwielbialiśmy naszą wycieczkę z kapitanem Royem! Był bardzo kompetentny i uwielbialiśmy wszystko, od aligatorów po zaśnieżonego ptaka, który podążał za łodzią. Gorąco polecam każdemu, kto lubi przyrodę i przebywanie na wodzie. Moje dzieci w wieku 5, 11 i 13 lat uwielbiały to, co zostało powiedziane… zdecydowanie jest to coś, co może cieszyć się całą rodziną.

Naprawdę podobał mi się ten półdniowy wyjazd Lot statkiem był świetny, widziałem wiele gatoratorów, ptaków i kilka wydr. Dziki park jest interesujący z wieloma różnymi zwierzętami do zobaczenia Przejazd do parku był dłuższy niż się spodziewano i czułeś się, jakbyś był w szczerym polu Zdecydowanie warto

Fajne doświadczenie!

Dobrze zorganizowane i czasowe. Jazda w Airboat jest niesamowita! Zajęcia w zoo są trochę dla turystów, ale dostaniesz możliwość dotknięcia i przytrzymania małego aligatora!

Super doświadczenie od początku do końca. Paul był doskonałym kierowcą, a Jeff doskonałym przewodnikiem po łodzi. Naprawdę polecam.