SeaWorld Orlando: Wybierz swoją przygodę

Numer identyfikacyjny produktu: 77944

Od 429,96 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 dni - 14 dni
Akceptowane kupony papierowe

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Stwórz własną przygodę z kombinacji opcji dostępnych parku
 • Więcej informacji na temat działania ochronne zwierząt morskich
 • Zwierzę jest stingray, jeździć na roller coaster, zmoknąć na zjeżdżalni i więcej
Wycieczka w skrócie
Odkryj świat Aquatics w SeaWorld Orlando interaktywnego parku, który pozwala być częścią akcji. Połącz swoją przygodę z wizytą Aquatica, Busch Gardens Tampa, czy Adventure Island, z 2, 3 i nieograniczone możliwości zwiedzić Park.
Tego możesz się spodziewać
Zanurz się w zdumieniu w SeaWorld Orlando, gdzie świat wodnych ożywa jak żaden inny miejscu. Z opcji biletów kombi dostępne, można również korzystać z dreszcze Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa i Adventure Island.

Podwodny świat
Połącz się z oceanu w SeaWorld, obserwując orek skok w One Ocean show, wyścigi jak promień na Manta jazdy, wprowadzając zupełnie nowe ekscytujące, chłodzenie przygodę Antarktyda: Imperium Penguin i dzielenie epicką podróż z żółwiami morskimi w TurtleTrek.

Poczuj moc i łaskę orek w inspirujących Shamu pokazują One Ocean. Orki skoczyć ku niebu, tańczące fontanny dot wodę, a także gniazdo Splash Zone daje zanurzone widoki orek machając płetwami i zalaniu was wodą.

Dla szybkich emocji, manta latania roller coaster przechyla Ci równolegle do podłoża i wysyła cię na główkę na skręcanie, pogrążając podróż, która zaczyna się od odwróconego pikować. Na Antarktydzie: Imperium Penguin, będziesz schodzenia przeszłości eteryczny, lodowych bezdrożach zabytków na przejażdżkę do no-szklanego pingwina wystawy, która dostaje się bliżej uroczych ptaków i pozwala przeżyć swoje idealne, mroźne warunki.

Aquatica Orlando
Od szybkich zjeżdżalni i basenów fal ekscytujących, do spokojnych plaż i niezwykłe siedlisk zwierząt, które są znakiem rozpoznawczym SeaWorld, Aquatica, SeaWorld Orlando jest wodny, zachwyca wszystkich grup wiekowych i zainteresowań. Ten jedyny w swoim rodzaju park jest domem dla niektórych z najbardziej ekscytujących przejażdżek wodnych, wyposażony w 38 slajdów, rzek i lagun i 84.000 stóp kwadratowych musujące białe, piaszczyste plaże.

Busch Gardens Tampa
Zabierz rodzinę do Busch Gardens Tampa, miejsce, gdzie zabawa przychodzi naturalnie. Każdy może cieszyć się niespotykaną mieszankę spotkań zwierząt, pokazy wciągająca, i ekscytujących przejażdżek.

Wyścig jak gepard pokładzie Cheetah Hunt, lub nurkowania zakrytego przy 60 mph na Fury Sokoła, Ameryki najwyższym wolnostojące rozwijanej wieży.

Adventure Island
Traktuj swoje rodziny do tropikalnej oazy, gdzie zabawa nigdy nie zachodzi. Ciesz ekscytujące przejażdżki, chłodzenie slajdy i odpryskami zachwyci każdego. Wirować dół dzikie rury Caribbean Korkociąg, szum w GulfScream zjazd 210-metrową lub wyścig do mety na Riptide.

Maluchy znajdą zbyt na przygodę Fabiana Funport, z fontannami, strefy powitalny i zjeżdżalniami idealny dla pint-sized letniej zabawy.
Wliczone w cenę
 • Wstęp dla 2, 3 lub nieograniczonych wizyt wyboru SeaWorld Orlando Aquatica, Busch Gardens i / lub Adventure Island
Niewliczone w cenę
 • Darmowy transport (chyba Busch Gardens jest wybrana)
 • Jedzenie i kolację
 • Transport
 • pamiątkami
 • Parking (o ile opcja nielimitowane wizyty zostanie wybrany)
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Główne wejście do SeaWorld Orlando jest Central Florida Parkway pomiędzy International Drive i Sea Harbor Drive. Aquatica, SeaWorld w Aquapark jest po drugiej stronie ulicy od parku rozrywki SeaWorld na International Drive. Busch Gardens Tampa znajduje się na rogu Busch Boulevard i 40th Street. Adventure Island jest po drugiej stronie ulicy od Busch Gardens na McKinley Drive. Wolny transfer jest dostępny od SeaWorld, a podróż trwa około 90 minut w jedną stronę. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Ciesz się jakieś 2, 3 lub nieograniczone wizyty w tych niesamowitych parków
• Ważny dla wybranej liczby odwiedzin w jednej z następujących parków: SeaWorld Orlando, Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa Bay i Adventure Island Tampa Bay
• Wizyty mogą być używane w tym samym Park, lub dowolnej kombinacji wymienionych powyżej różnych parkach
• Pierwsza wizyta jest ważna przez 1 rok od daty zakupu
• Wszystkie wizyty muszą być zrealizowane w ciągu 6 miesięcy od pierwszej wizyty
• Tylko zakup wyprzedzeniem; rabaty nie są dostępne w parkach
• Bezpłatny dziennik transportu w obie strony pomiędzy Orlando i Tampa jest dostępna. Na miejscach pick-up i dokonać rezerwacji na transfer, skontaktuj się z operatorem wycieczek.
• Należy pamiętać, że pakiety 2 i 3 wizyta nie są dostępne dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Irlandii

Od 429,96 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
Organizator:

GetYourGuide Tours & Tickets GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 77944