Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Orlando

Orlando to nie tylko parki rozrywki i centrum kosmiczne. Znajdziesz tu także ukryte perły takie jak zielone dzielnice i rezerwaty przyrody.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 131
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Często zadawane pytania dotyczące: Orlando

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Orlando?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Orlando

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Orlando to:

Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy’ego

Orlando: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Orlando? Kliknij tutaj.

Orlando: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6252 opinii

Cały personel był bardzo przyjazny. Rano przejażdżka statkiem powietrznym była tak piękna. Widzieliśmy mnóstwo dzikich zwierząt. Kiedy kupowałem bilety, nie miałem pojęcia, że obejmuje to wstęp do parku, co było wielką niespodzianką! Wiele różnych zwierząt do zobaczenia i kilka bezpłatnych pokazów, które się z tym wiążą. Spędziłem tam cały ranek do południa i mogłem zrobić to (głównie) przez cały dzień, ponieważ możesz również uzyskać zniżkę na wstęp do sekcji safari. Zdecydowaliśmy się tego nie robić, ale wyglądało to bardzo fajnie. Tam też jest restauracja. Był też plac zabaw dla dzieci. To było bardzo przyjemne i zabawne przeżycie. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o wszystkich pracownikach - każda osoba, z którą rozmawialiśmy, była bardzo przyjemna i wydawało się, że lubi swoją pracę, co moim zdaniem wiele mówi o tym miejscu. Przywieźliśmy naszego 7-letniego syna i on też to uwielbiał. Gorąco polecam.

Nie można przegapić - wycieczka z przewodnikiem entuzjastów, koniec wizyty prawie 2h30, którego nie widzimy poza centrum Apollo - Uważaj jednak, musisz zebrać określone odznaki w budynku dla gości po prawej stronie wejście główne i mostek spotkań oraz na lewo od końca wyrzutni. Zaraz po wejściu do parku trzeba zarezerwować miejsce na symulator Atlantydy, bo jest ich mało!!! I niestety nie mogliśmy tego zrobić...

Tylko z wycieczką rekonesansową dostajesz prawdziwego przewodnika i zbliżasz się do różnych wyrzutni, więc trwa to dłużej, ale warto!!!

Nieprawdopodobne wrażenia ogrom niezwykle ciekawych wiadomości podanych super przystępnie i świetnie wytłumaczonyvh

Wycieczka autobusowa jest doskonała, dając głębszą orientację programowi kosmicznemu Cape Canaveral