Orlando – nasze najbardziej polecane atrakcje

Orlando: karnet Hop-on Hop-off na wózek I-Ride

1. Orlando: karnet Hop-on Hop-off na wózek I-Ride

Kup 1, 3, 5, 7 lub 14-dniowy karnet Orlando I-Ride Trolley Pass, aby cieszyć się nieograniczonymi możliwościami wsiadania i wysiadania w licznych atrakcjach, restauracjach i sklepach na terenie ośrodka International Drive. Wózki są uroczym powrotem, zapewniając jednocześnie nowoczesny komfort klimatyzacji i płynną jazdę. Przystanki znajdują się w górę iw dół głównych arterii komunikacyjnych, a trolejbusy przyjeżdżają co około 20 minut. Wózki obsługują zarówno SeaWorld, jak i Aquatica, a także inne atrakcje, w tym ICON Park, Fun Spot America Orlando, Dezerland i WonderWorks. Na mapie trasy znajdują się również główne sklepy i restauracje w ośrodku International Drive, a także centrum kongresowe Orange County Convention Center.

Kennedy Space Center Visitor Complex: Bilet wstępu

2. Kennedy Space Center Visitor Complex: Bilet wstępu

Podziwiaj liczne eksponaty, pokazy i atrakcje w Kennedy Space Center Visitor Complex, w tym Space Shuttle Atlantis®, Shuttle Launch Experience, kompleks Gateway, Rocket Garden oraz pokaz Heroes & Legends z Aleją Sław Amerykańskich Astronautów przedstawiony przez Boeing®. Zobacz wystawę „Journey to Mars: Explorers Wanted”, która obejmuje interaktywną prezentację teatralną na żywo dotyczącą Czerwonej Planety. Ciesz się startem statku kosmicznego, odwiedzając kompleks Gateway. Tam też odkryjesz innowacje w zakresie eksploracji kosmosu od NASA i jej partnerów komercyjnych. Następnie wejdź na pokład statku kosmicznego przyszłości i rozpocznij niezapomnianą podróż po odległych światach. Podczas wycieczki autobusowej Kennedy Space Center udasz się także do centrum Apollo/Saturn V, gdzie znajduje się całkowicie odnowiona, ogromna rakieta Saturn V, jedna z 3 na świecie. W Kennedy Space Center Visitor Complex będzie też okazja zobaczenia największej na świecie kolekcji pamiątek po astronautach. Zobaczysz nie tylko wystawy na cześć bohaterów programów Mercury, Gemini, Apollo i Space Shuttle, ale także to, co dzieje się obecnie i co planowane jest w przyszłości w Kennedy Space Center, amerykańskim porcie kosmicznym dla wielu użytkowników.

Orlando: bilet z Universal Studios Park to Park

3. Orlando: bilet z Universal Studios Park to Park

Odwiedź Universal Orlando Resort i przeżyj niezapomniane chwile. Dzięki tym trzem niesamowitym parkom tematycznym doświadczysz rozrywki nowej generacji i odbędziesz podróż przez legendarne światy kultowych bohaterów. Uwolnij swoją wyobraźnię w Universal Studios Floryda, gdzie powodujące szybsze bicie serca, najnowocześniejsze atrakcje ożywią Twoje ulubione filmy, seriale telewizyjne i całą resztę. Drzwi obok, w Universal’s Islands of Adventure, poznasz przejmujące opowieści, mity i legendy. W parku wodnym Universal’s Volcano Bay (tylko w opcji „3 parki”) znajdziesz oazę wrażeń wraz z luksusowym relaksem. Możesz też delektować się niezapomnianą kuchnią i niezrównaną rozrywką w Universal CityWalk, gdzie znajduje się mnóstwo różnych restauracji tematycznych, klubów, sal koncertowych, kin i sklepów oraz gdzie można zagrać w mini golfa. Universal Orlando Resort to wakacje niekończącej się niesamowitości. Universal's Volcano Bay (zamknięte w wybrane dni; sprawdź aplikację Universal Orlando App, aby uzyskać informacje o godzinach otwarcia parku i aktualizacjach). WIZARDING WORLD i wszystkie powiązane znaki towarowe, postacie, nazwy i inne elementy z ochronnymi znakami towarowymi © i ™ są własnością Warner Bros. Entertainment Inc. Prawa do publikacji © JKR. (s22) Franczyza Jurassic World TM & © 2022 Universal City Studios LLC and Amblin Entertainment, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2022 MARVEL. Universal Cinemark © 2022 Universal Studios. Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2022 Cinemark USA, Inc. Century Theatres, CinéArts, Rave, Tinseltown i XD są markami Cinemark. „Cinemark” jest zarejestrowanym znakiem usługowym firmy Cinemark USA, INC. Hollywood Drive-In Golf™ i powiązane logotypy stanowią znaki towarowe będące własnością Adventure Golf Design & Development, Inc. TRANSFORMERS©, logotyp i wszystkie powiązane postacie są znakami towarowymi Hasbro i są wykorzystywane na podstawie udzielonego pozwolenia. 2022 Hasbro. Wszystkie prawa zastrzeżone. Minions i wszystkie powiązane elementy z ochronnymi znakami towarowymi TM są własnością 2022 Universal Studios. Wszystkie prawa zastrzeżone. Przed wizytą w Universal Orlando Resort zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa na stronie UniversalOrlando.com/SafetyInfo. Regulamin tego typu biletów można znaleźć, klikając link „GetYourGuide Tours & Tickets GmbH” znajdujący się w sekcji „Organized by” (Organizowane przez).

Orlando: Pirates Adventure Dinner Show z napojami

4. Orlando: Pirates Adventure Dinner Show z napojami

Wejdź na pokład repliki XVIII-wiecznego hiszpańskiego galeonu i daj się ponieść wyobraźni podczas przygody z piratami i kolacji w Orlando. Bądź świadkiem epickiego występu rozgrywającego się na twoich oczach, gdy spróbujesz pysznej 3-daniowej kolacji z napojami bezalkoholowymi (bezalkoholowymi). Po koncercie zapraszamy na zabawną imprezę taneczną. Obserwuj złego pirata, kapitana Sebastiana Czarnego, który prowadzi swoją załogę renegatów przeciwko bohaterom: Benjaminowi Blue i pięknej księżniczce Anicie. Przygotuj się na zaangażowanie w spektakl, ponieważ żaden pokaz nie jest kompletny bez publiczności. Skorzystaj z możliwości wejścia na scenę i wzięcia udziału w akcji. Wiwatuj i śpiewaj, gdy piraci walczą i pikują w powietrzu, przy akompaniamencie wystrzałów armatnich, pirotechniki i mnóstwa śmiechu. Poczuj się, jakbyś był w pełnej przygód opowieści podczas kolacji z rodziną. Twoje 3-daniowe menu będzie składać się z następujących opcji: - Zupa lub sałatka - Kurczak - Deser - Napoje bezalkoholowe i kawa Po pokazie zostań na Pirates Bash Dance Party, aby potańczyć, zrobić zdjęcia i spotkać się z piratami, księżniczką Anitą i magiczną syreną. Wzbogać swoje wrażenia dzięki Treasure Level lub biletom VIP. Bilety Treasure Level gwarantują miejsce w trzecim rzędzie, 50% zniżki na napoje alkoholowe, pamiątkową chustkę i opaskę na oko oraz 50% zniżki na parking. Tymczasem bilety VIP obejmują miejsca w pierwszym lub drugim rzędzie, pakiet zdjęć, toaletę premium, chustkę i opaskę na oko, bezpłatny parking i ulepszone przekąski.

Bilet wstępu do parku SeaWorld Orlando

5. Bilet wstępu do parku SeaWorld Orlando

Zanurz się w pełnym atrakcji parku rozrywki SeaWorld Orlando, w którym wodny świat budzi się do życia jak nigdzie indziej. Dzięki możliwościom gwarantowanym przez bilet łączony możesz również przeżyć niezapomniane chwile w Aquatica Orlando, Busch Gardens Tampa i Adventure Island. SeaWorld Poznaj głębię oceanu w SeaWorld, oglądając skaczące orki podczas pokazu One Ocean, pędząc niczym płaszczka na kolejce górskiej Manta lub odwiedzając zupełnie nowe mroźne atrakcje, czyli Antarctica: Empire of the Penguin oraz TurtleTrek, dzięki którym wyruszysz w niesamowitą podróż z żółwiami morskimi. Poznaj siłę i grację orek podczas zdumiewającego pokazu One Ocean oraz zobacz jego największą gwiazdę, czyli Shamu. Obejrzyj orki wyskakujące z wody pomiędzy strumieniami tańczących fontann. Siadając w strefie Splash Zone, możesz również zobaczyć orki machające płetwami pod powierzchnią i dać się ochlapać rozpryskiwaną przez nie wodą. Poczuj prawdziwą prędkość na kolejce górskiej Manta. Jej trasa osiąga nachylenie 90 stopni, a następnie rusza w dół szybkim i krętym torem rozpoczynającym się od spadku z pozycji do góry nogami. W Antarctica: Empire of the Penguin przemierzysz nieziemskie, lodowe krajobrazy trasą nie ograniczoną szynami i dotrzesz do otwartego wybiegu pingwinów, gdzie z bliska zapoznasz się z tymi uroczymi ptakami w idealnym dla nich, mroźnym środowisku. Aquatica Orlando W będącym częścią SeaWorld parku wodnym Aquatica Orlando znajdziesz wiele rozmaitych atrakcji skierowanych do osób o różnych zainteresowaniach i w każdym wieku: od szybkich zjeżdżalni wodnych i porywających basenów z falami aż po ciche plaże i niezwykłe wybiegi dla zwierząt, które stanowią znak firmowy SeaWorld. W tym wyjątkowym miejscu znajdują się niektóre z najbardziej emocjonujących atrakcji wodnych na świecie, w tym 38 zjeżdżalni, rzeki, laguny oraz plaże o łącznej powierzchni ponad 7800 metrów kwadratowych, wypełnione błyszczącym, białym piaskiem. Busch Gardens Tampa Wybierz się z całą rodziną do Busch Gardens Tampa, miejsca z natury pełnego doskonałej zabawy. Zwiedzający mogą tu spotkać się ze zwierzętami, obejrzeć porywające pokazy oraz skorzystać z emocjonujących atrakcji. Pędź niczym gepard kolejką górską Cheetah Hunt lub zanurkuj głową w dół z prędkością niemal 100 km/h na Falcon's Fury, najwyższej w Ameryce wolnostojącej wieży swobodnego spadania! Adventure Island Zabierz swoją rodzinę do tropikalnej oazy, w której zabawa nigdy się nie kończy. Skorzystaj z emocjonujących atrakcji oraz mrożących krew w żyłach zjeżdżalni wodnych i pontonowych, które z pewnością zachwycą wszystkich gości. Daj wciągnąć się w wir dzikich rur Caribbean Corkscrew, śmignij 64-metrowym zjazdem GulfScream i ścigaj się do mety na Riptide. Maluchy również mogą przeżyć przygodę w Fabian’s Funport pełnym fontann, brodzików i zjeżdżalni, które zapewnią najmłodszym doskonałą letnią zabawę.

Centrum Kosmiczne im. Kennedy'ego: bilet wstępu z wycieczką autobusową Explore

6. Centrum Kosmiczne im. Kennedy'ego: bilet wstępu z wycieczką autobusową Explore

W pełni wykorzystaj czas w centrum kosmicznym im. Kennedy'ego łącząc 1- lub 2-dniowy bilet wstępu z wycieczką autobusową Explore. Podczas wycieczki Explore towarzyszący Ci ekspert w zakresie kosmosu wyjażni Ci wszystkie ciekawostki dotyczące tego wielofunkcyjnego portu kosmicznego. Wycieczka KSC Explore Tour obejmuje więcej atrakcji niż wycieczka autobusowa Kennedy Space Center Bus Tour, ponieważ zatrzymuje się ona na kilku przystankach, umożliwiając zrobienie fantastycznych zdjęć. Spójrz okiem fotografa na wiele znanych miejsc w historii lotów kosmicznych, takich jak montażownia (Vehicle Assembly Building) i zabytkowy kompleks startowy 39 oraz wysiądź z autobusu, aby robić zdjęcia w drodze do centrum Apollo/Saturn Centrum V. Z biletem wstępu do Kennedy Space Center Visitor Complex możesz obejrzeć wiele eksponatów, pokazów i atrakcji, w tym Space Shuttle Atlantis®, Shuttle Launch Experience, kompleks Gateway, Rocket Garden oraz Heroes & Legends, gdzie znajduje się aleja sław, U.S. Astronaut Hall of Fame przygotowana przez Boeing®. Zobacz wystawę „Journey to Mars: Explorers Wanted”, która obejmuje interaktywną prezentację teatralną na żywo dotyczącą Czerwonej Planety. Ciesz się startem statku kosmicznego, odwiedzając kompleks Gateway. Tam też odkryjesz innowacje w zakresie eksploracji kosmosu od NASA i jej partnerów komercyjnych. Następnie wejdź na pokład statku kosmicznego przyszłości i rozpocznij niezapomnianą podróż po odległych światach. W Kennedy Space Center Visitor Complex możesz też zobaczyć największą na świecie kolekcję pamiątek po astronautach. Zobaczysz nie tylko wystawy na cześć bohaterów programów Mercury, Gemini, Apollo i Space Shuttle, ale także to, co dzieje się obecnie i co planowane jest w przyszłości w Kennedy Space Center, amerykańskim porcie kosmicznym dla wielu użytkowników.

Orlando: Wild Florida Everglades Airboat & Wildlife Park

7. Orlando: Wild Florida Everglades Airboat & Wildlife Park

Dzika Floryda, położona zaledwie kilka minut jazdy od Orlando, obszaru Disneya, Kissimmee, Space Coast i międzynarodowego lotniska w Orlando, oferuje najlepsze atrakcje Orlando: przejażdżki poduszkowcem, aligatory i dziką przyrodę. Ta trasa Orlando Everglades jest powszechnie znana jako najpiękniejsza przejażdżka w środkowej Florydzie. Wskocz na pokład i odkryj 4200 akrów pięknej bujnej scenerii, w tym chronionych bagien, bagien i rzek, w sercu Everglades na środkowej Florydzie. Możesz także cieszyć się prawdziwym grillem na Florydzie, egzotycznymi eksponatami zwierząt, ptaszarnią ptaków tropikalnych, sklepem z pamiątkami i przystanią widokową o długości 500 stóp (150 metrów) (koszty nie są wliczone). Wild Florida jest własnością i jest zarządzana przez jedną z pionierskich rodzin Florydy, które znają znaczenie południowej gościnności. Jest to jedna z niewielu firm zajmujących się łodziami powietrznymi w środkowej Florydzie, która jest prywatnym właścicielem swojej własności. Obiekt jest odpowiednio ubezpieczony we flocie łodzi i kapitanów zatwierdzonych przez US Coast Guard. W dzień iw nocy są gotowi zaoferować indywidualne, rodzinne, grupowe i firmowe przeżycia, których nigdy nie zapomnisz.

Bilety do parku rozrywki Universal Orlando Resort

8. Bilety do parku rozrywki Universal Orlando Resort

Wybierz się na wakacje, jakich jeszcze nie doświadczyłeś w Universal Orlando Resort. Trzy niesamowite parki tematyczne pozwalają zanurzyć się w najnowszej generacji hitów rozrywkowych i odbyć podróż przez legendarne światy niesamowitych bohaterów. Uwolnij swoją wyobraźnię w Universal Studios Florida, gdzie ekscytujące, najnowocześniejsze atrakcje ożywiają Twoje ulubione filmy, programy telewizyjne i nie tylko. Tuż obok wejdź w pełne mocy historie, mity i legendy na Wyspach Przygód Universalu. W wodnym parku tematycznym Volcano Bay firmy Universal można podziwiać spektakularny wulkan górujący nad skąpaną w słońcu plażą. Kołyszące się palmy rosnące wzdłuż ścieżki prowadzącej przez malowniczą wyspę. To oaza Morza Południowego w samym sercu Universal. Od ekscytujących zjeżdżalni wodnych po zaciszne wodospady – Volcano Bay to wodny park rozrywki jak żaden inny. Zadbali o linie, więc nie musisz się o nie martwić. Wirtualna linia™ w parku oznacza, że masz swobodę spędzania większej ilości czasu z rodziną, robiąc to, na co masz ochotę, zamiast spędzać cały dzień w kolejkach. Volcano Bay to idealne miejsce, aby uciec od tego wszystkiego, raj na plaży, którym możesz się cieszyć bez opuszczania Orlando. Możesz także delektować się niezapomnianymi potrawami i niezrównaną rozrywką w Universal CityWalk, w którym znajduje się szereg tematycznych restauracji, klubów, sal koncertowych, filmów, sklepów, minigolfa i nie tylko. Universal Orlando Resort to wakacje pełne niesamowitości. Universal's Volcano Bay (nieczynne w wybranych terminach. Odwiedź aplikację Universal Orlando, aby sprawdzić godziny otwarcia parku i aktualne informacje) WIZARDING WORLD i wszystkie powiązane znaki towarowe, postacie, nazwy i oznaczenia są © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. Prawa wydawnicze © JKR. (s21) Franczyza Jurassic World TM i © 2021 Universal City Studios LLC i Amblin Entertainment, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 MARVEL. © 2021 Universal Studios. Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Cinemark USA, Inc. Century Theatres, CinéArts, Rave, Tinseltown i XD to marki Cinemark. „Cinemark” jest zastrzeżonym znakiem usługowym firmy Cinemark USA, Inc. Hollywood Drive-In Golf™ Hollywood Drive-In Golf i powiązane logo są znakami towarowymi firmy Adventure Golf Design & Development, Inc. Niektóre obrazy prezentowane na naszej stronie internetowej nie przedstawiają aktualnych wytycznych operacyjnych i bezpieczeństwa. Warunki dotyczące tego rodzaju biletów można znaleźć, klikając link „GetYourGuide Tours & Tickets GmbH” znajdujący się w sekcji Organizowane według.

Orlando: przejażdżka łodzią powietrzną Boggy Creek z opcjami

9. Orlando: przejażdżka łodzią powietrzną Boggy Creek z opcjami

Everglades na środkowej Florydzie to cuda natury, które najlepiej zwiedzać z mieszkańcami, którzy znają swoje rozlewiska. Piękny krajobraz i fachowe wskazówki kapitana sprawią, że ta wycieczka stanie się wycieczką, której nigdy nie zapomnisz. Goście biorący udział w wycieczce Scenic Nature Tour odkrywają wąskie szlaki wodne pogrążone w zaroślach Everglades w środkowej Florydzie. Podczas tej wycieczki będziesz co jakiś czas się zatrzymywać, mając nadzieję, że zobaczysz gada stanowego Florydy, aligatora amerykańskiego, w jego naturalnym otoczeniu. Zobacz rzadkie i zagrożone ptaki przelatujące bez wysiłku po niebie, gdy słońce ogrzewa twoje ciało, a wiatr smaga włosy. Inna przyroda obfituje podczas całej podróży. Ta wycieczka jest idealna dla grup i rodzin, które chcą poznać i poznać nieoczekiwaną stronę Centralnej Florydy. Dłuższa podróż w ramach 1-godzinnej szczegółowej wycieczki przyrodniczej zwiększa liczbę spotkań z dziką przyrodą Florydy, zwłaszcza z aligatorem amerykańskim, który może osiągnąć nawet 15 stóp długości i 1000 funtów. Będziesz doświadczać przyrody wraz z żółwiami, bielikami, czaplami błękitnymi, jeleniami i szeroką gamą ptactwa wodnego w ich naturalnym środowisku, a nie w niewoli. Koniecznie zajrzyj również do Stacji Wydobywczej Klejnotów. Będziesz mógł kupić wiadra wypełnione skarbami, które pochodzą z Florydy i zabrać je na stację wydobywczą. Podczas wydobywania odkryjesz różne klejnoty, zęby aligatora, zęby rekina, skały i inne skarby. Za worki lub wiadra do wydobywania klejnotów pobierana będzie dodatkowa opłata. Dostępna jest restauracja z miejscami do siedzenia wewnątrz lub na patio, w której można zjeść posiłek przed lub po wycieczce (na własny koszt).

Orlando: Oceanarium SEA LIFE Orlando

10. Orlando: Oceanarium SEA LIFE Orlando

Przeżyj podwodną przygodę ze stworzeniami morskimi z całego świata w oceanarium Sea Life Orlando. Stań twarzą w twarz z tysiącami ryb, rekinów, płaszczek, żółwi morskich i nie tylko. Wejdź do świata błyszczących łusek, ogromnych macek i rzędów ostrych zębów. Zanurz się głęboko w oceanach dzięki jedynemu na Florydzie 360-stopniowemu tunelowi oceanicznemu, w którym rekiny, żółwie morskie, węgorze i tropikalne ryby będą pływać wokół Ciebie.  Poznaj przyjazne żółwie morskie, Teda i Chely, i ciekawską ośmiornicę z Pacyfiku. Dotknij prawdziwych stworzeń morskich w przybrzeżnym basenie skalistym, który jest mikrosiedliskiem pełnym niesamowitych gatunków. Przyjrzyj się rozgwiazdom i ukwiałom. Pływaj z rekinami podczas 10-minutowej przygody w rzeczywistości wirtualnej (jeśli wybrano taką opcję) i dowiedz się więcej o akwarium w ramach 35-minutowej wycieczki za kulisy obiektu z przewodnikiem. Przekonaj się, jak akwaryści opiekują się tysiącami morskich stworzeń, i sam nakarm niektóre z ryb.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Orlando
Orlando to nie tylko parki rozrywki i centrum kosmiczne. Znajdziesz tu także ukryte perły takie jak zielone dzielnice i rezerwaty przyrody.

Najciekawsze atrakcje

Orlando: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 146
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Orlando: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Orlando

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Orlando

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Orlando to:

Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy’ego

Orlando: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Orlando? Kliknij tutaj.

Orlando: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6252 opinii

super bardzo fajny park duzo zwierzakow ogolnie caly dzien zejdzie . Nie kupujcie dwóch parkow na jeden dzien bo nie da rady w tym przypadku zwiedzić. Troche bieganina zeby zdazyc na pokazy ale ogolnie bardzo fajnie m nie kupywalismy całodobowego jedzenia bo nie jemy strasznie duzo ogolnie chyba wyszlo na plus bo tylko raz jedliśmy

Zawsze wspaniałe doświadczenie dla młodych i starszych. Pojechaliśmy pod koniec sierpnia iw ciągu tygodnia i nie było zwykłych niekończących się kolejek, więc polecam, jeśli możesz, jechać w ciągu tygodnia i kiedy są jeszcze lub już otwarte szkoły w USA.

Bardzo ciekawe, bez problemu można tam spędzić cały dzień. Ale jest też wiele rzeczy, które zapewnią dzieciom rozrywkę. Bilet obejmuje tylko wstęp, który obejmuje przejazd autobusem do innej hali wystawienniczej.

Gorąco polecam i absolutne marzenie! Ważne: bilety należy następnie wymienić w aplikacji Disney World i zarejestrować się w odpowiednim parku w wybranym dniu. Potem wszystko poszło bardzo łatwo :-)

Nigdy wcześniej nie byłem rozczarowany funkcją Get your guide. Tym razem nie będzie wyjątkiem od reguły. Bardzo łatwo zdobyć bilety.