Atrakcje i wycieczki Orlando

Orlando to nie tylko parki rozrywki i centrum kosmiczne. Znajdziesz tu także ukryte perły takie jak zielone dzielnice i rezerwaty przyrody.

Często zadawane pytania dotyczące: Orlando

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Orlando?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Orlando

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Orlando to:

Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy’ego

Orlando: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Orlando? Kliknij tutaj.

Orlando: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5602 opinii

Do KSC trafiłam z rodziną, dwójką dzieci i nastolatką. Park jest bardzo interesujący, zwłaszcza jazda autobusem. Oryginalne elementy są szalone, nawet rekonstrukcje są wykonane bardzo dobrze. Spacer pod tymi olbrzymami nieba to naprawdę wyjątkowe przeżycie! Nie braliśmy udziału w spotkaniach z astronautami, bo dzieci nie zrozumiałyby (wszystko po angielsku), ale przypadkowe spotkanie z jednym z nich wzbudziło w nas ogromny entuzjazm. Ogólnie absolutnie polecam wizytę. Nie przegap wycieczki autobusowej!

niesamowite parki, łączące dreszcz emocji i atrakcje 3D. atrakcji dla najmłodszych jest niewiele. Spaliśmy w jednym z hoteli w parku, więc w cenie mieliśmy nielimitowane wejściówki na atrakcje (omiń kolejkę): niezbędne do zrobienia jak największej ilości atrakcji w przypadku silnych wpływów, nawet jeśli cena jest wygórowana ( około 100 euro za osobę dziennie).

super bardzo fajny park duzo zwierzakow ogolnie caly dzien zejdzie . Nie kupujcie dwóch parkow na jeden dzien bo nie da rady w tym przypadku zwiedzić. Troche bieganina zeby zdazyc na pokazy ale ogolnie bardzo fajnie m nie kupywalismy całodobowego jedzenia bo nie jemy strasznie duzo ogolnie chyba wyszlo na plus bo tylko raz jedliśmy

Wspaniały park dla fanów Harry'ego Pottera. Bardzo fajne inne atrakcje, atrakcje 3-4D po prostu wydają się prawdziwe. Mnóstwo zabawnych kolejek górskich.

Nigdy wcześniej nie byłem rozczarowany funkcją Get your guide. Tym razem nie będzie wyjątkiem od reguły. Bardzo łatwo zdobyć bilety.