Oranżeria pałacu Schönbrunn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Oranżeria pałacu Schönbrunn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oranżeria pałacu Schönbrunn? Kliknij tutaj.

Oranżeria pałacu Schönbrunn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 478 opinii

Jedzenie i koncert były znakomite i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wieczoru. Mieliśmy kupon na to wydarzenie, który miał zostać wymieniony na bilety przed rozpoczęciem posiłku / koncertu. Na szczęście poszliśmy wymienić się rano i był to absolutny koszmar. Nikt nie wiedział, skąd mielibyśmy dostać nasze bilety, 4 razy byliśmy źle kierowani przez pracowników, którzy byli niegrzeczni i nieprzydatni. Zajęło nam to ponad godzinę, aby to uporządkować i dosłownie spacerowaliśmy po całym obiekcie. Zauważyliśmy, że mężczyzna próbuje dostać się na koncert ze swoim kuponem i został odwrócony. Cały system jest całkowicie absurdalny, musi być lepszy sposób. Następnym razem kupiłbym bilety bezpośrednio. Więc posiłek i koncert oceniono na 5 gwiazdek. System biletów dostaje zero punktów!

Świetna jakość na niezapomnianą noc! Specjalne podziękowania dla kierownictwa restauracji za przyjęcie mojej wegetariańskiej prośby - tort ze szpinakiem był fantastyczny! Uwielbiałem występy i ich interaktywność / różnorodność. Nie spodziewałem się tancerzy i śpiewaków! Miejsce jest piękne - pamiętaj, że tak naprawdę nie będziesz w pałacu, a raczej w centrum sztuk scenicznych po lewej stronie.

To świetny koncert. Ale musisz odebrać bilety z Orangerie, która jest nieco daleko od restauracji, potem idź na obiad, a potem wróć do Orangerie. Daj dużo czasu, nie przyjeżdżaj późno. Ponadto nie ma miejsc, więc musisz być tam wcześniej, aby wybrać pierwszy rząd swojej kategorii. Pokój jest długi i nie usłyszysz / nie zobaczysz wiele, jeśli siedzisz z tyłu.

Koncert był dobry i chociaż jedzenie było dobre, nie było wyboru, to był jeden wybór i tyle. Polecam zjeść gdzie indziej niż na xoncert.

Po prostu piękny wieczór. Jedzenie było dobre, a koncert olśniewający