Wybierz daty

Oranżeria pałacu Schönbrunn

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
1 - 16 / 18

Oranżeria pałacu Schönbrunn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Oranżeria pałacu Schönbrunn? Kliknij tutaj.

Oranżeria pałacu Schönbrunn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2011 opinii

Jedzenie i koncert były znakomite i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wieczoru. Mieliśmy kupon na to wydarzenie, który miał zostać wymieniony na bilety przed rozpoczęciem posiłku / koncertu. Na szczęście poszliśmy wymienić się rano i był to absolutny koszmar. Nikt nie wiedział, skąd mielibyśmy dostać nasze bilety, 4 razy byliśmy źle kierowani przez pracowników, którzy byli niegrzeczni i nieprzydatni. Zajęło nam to ponad godzinę, aby to uporządkować i dosłownie spacerowaliśmy po całym obiekcie. Zauważyliśmy, że mężczyzna próbuje dostać się na koncert ze swoim kuponem i został odwrócony. Cały system jest całkowicie absurdalny, musi być lepszy sposób. Następnym razem kupiłbym bilety bezpośrednio. Więc posiłek i koncert oceniono na 5 gwiazdek. System biletów dostaje zero punktów!

Absolutnie piękne doświadczenie. Pałac był wspaniały. Szkoda, że nie mogliśmy robić zdjęć w środku. Wzięliśmy Grand Tour, a pokazana kultura i historia są niesamowite. Następnie zjedliśmy obiad, który był w porządku. Najważniejszym wydarzeniem wieczoru był koncert. To było niesamowite. Koncert obejmował śpiewaków operowych, tancerzy i muzyków. To było wspaniałe i bardzo polecam. Jedyną krytyką było to, że mieliśmy miejsca w pierwszym rzędzie i na przerwie musieliśmy długo czekać na naszego bezpłatnego szampana, ponieważ setki innych osób siedzących z tyłu sali koncertowej podano najpierw, a jednak zapłaciliśmy znacznie więcej za nasze bilety.

Niezły obiad i koncert

Chcielibyśmy powiedzieć, że powinno to być wyjaśnione jaśniej o konieczności odbierania biletów. Miałem wrażenie, że wszystko, czego potrzebowałem, to mój mobilny kupon. Dużo czasu zmarnowano na szukanie miejsca, w którym można odebrać bilety.

Naprawdę magiczne doświadczenie !!! Zdecydowanie poleciłbym to każdemu. Poleciłbym również, aby kupili opcję siedzenia, tak jak my, myślę, że doświadczenie byłoby zupełnie inne z tyłu !!!

Po prostu piękny wieczór. Jedzenie było dobre, a koncert olśniewający